pady

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post25 gru 2003, 23:34

Niedługo będą ty informację jak zrobić dobrą deskę. Pytanie do Was mam takie odnośnie właśnie padów. Kupujecie orginalne czy macie jakiś dobry materiał z którego można to wykonać .

Mam na nogach właśnie klapki plażowe za 30zł i tak sobie myślę że materiał z którego są wykonane to chyba ten sam materiał z którego robi się pady a przynajmniej możnaby zrobić. Tylko gdzie tego szukać ?

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post26 gru 2003, 12:16

czesc!!!

Ja robie z karimaty na chwile obecna, przyklejam do dechy za pomoca tasmy dwustronnie klejacej, takiej jak do wykladzin podlogowych ... Jednak nadal posszukuje czegos bardziej pro hi hi hi
:jive: pozdro Apache

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post26 gru 2003, 21:37

Też tak zrobiłem w pierwszej ale szybko się zdarło. W obecnej mam z wycieraczki :) takiej plastikowej w igły. Mam buciki więc mnie nie kuje i dobrze trzyma nogę.

Awatar użytkownika
IgorS
Posty: 407
Rejestracja: 25 wrz 2003, 09:26
Deska: North/Nobile/Cab
Latawiec: Cabrinha, AirRush
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 gru 2003, 10:49

Proponuję mikrogumę, dostępną w grubościach 10 i 15mm w hurtowniach z tworzywem sztucznym (sorki ale nazwa konkretnej hurtowni wyleciała mi z głowy, ale znajduje się takowa w pobliżu dworca Gdynia Chylonia idąc w kierunku ul.Hutniczej), cena ok 50zł/m2.
Jest ona bardzo miękka a zarazem nie do zdarcia (oczywiście jest ona twardsza od karimat, której wytrzymałość jest żadna), a przyklejam ją na żywicę epoksydową.
Ich jedyną wadą jest to, że są koloru czarnego. W najbliższym czasie zamierzam spróbować wykonać frezy w takiej gumie, aby nadać im odpowiedni profil, tak jak w oryginalnych padsach. Jak mi się powiedzie to dam znać.

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post28 gru 2003, 13:06

Proponuję mikrogumę
To b.dobry pomysł i grubość jest idealna :) Rozumiem że nie nasiąka wodą?

Awatar użytkownika
IgorS
Posty: 407
Rejestracja: 25 wrz 2003, 09:26
Deska: North/Nobile/Cab
Latawiec: Cabrinha, AirRush
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 sty 2004, 10:27

Firma handlująca tkaninami szklanymi oraz mikrogumą w rozsądnych cenach: http://www.surtex.com.pl/


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron