pytanie

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
bogus
 
Post12 maja 2005, 09:55

Mam powazne pytanie w jakiej cenie jest leash i czy jest bardzo ważny bo mam keita ale nie mam leisha a chciałbym sobie zakupic i moze któs by mógł mi poradzić jakiego kupić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Neykon
Posty: 2247
Rejestracja: 27 mar 2004, 21:28
Deska: z OBI
Latawiec: ze Składnicy Harcerskiej
Lokalizacja: tak gdzie zawsze qr nie wieje!
Dostał piwko: 1 raz
 
Post12 maja 2005, 10:21

bogus pisze:Mam powazne pytanie w jakiej cenie jest leash i czy jest bardzo ważny bo mam keita ale nie mam leisha a chciałbym sobie zakupic i moze któs by mógł mi poradzić jakiego kupić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


bardzo wazny :!: :!: a ceny zalezne sa od producenta latwaki, jesli podasz jak masz szmate bedzie lawtwiej pomoc...

bogus
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:04
 
Post22 lip 2005, 13:01

Ney pisze:
bogus pisze:Mam powazne pytanie w jakiej cenie jest leash i czy jest bardzo ważny bo mam keita ale nie mam leisha a chciałbym sobie zakupic i moze któs by mógł mi poradzić jakiego kupić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


bardzo wazny :!: :!: a ceny zalezne sa od producenta latwaki, jesli podasz jak masz szmate bedzie lawtwiej pomoc...


latawiec neisha 11m nie ma leasha do deski. a moze wesz kto chcialby sprzedac bar z pelnym zabezpieczeniem do latawca 11


zakupilem latawiec w te wakacje i jakos poradzilem sobie z nauką sterowania na ladzie i na wodzie nawet przeplynelem sie kawałek i mam bar stary z tych pierwszych wyprodukowanych bez zabezpieczeń zadnych jest to cabrina .

wiec chcialbym zakupic razem z linkami bar tani wiadomo

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 lip 2005, 17:42

brak leasha MOŻE być przyczyna poważnych kontuzji
a nawet.. :roll:

serio piszę..

w sytuacji niebezpieczneij, jak zacz :roll: niesz zastanawiać się JAK tu wylądowac kite, bo NIE MASZ leasha, moze być już za późno.. :(


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron