deska

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
Kris.
Posty: 1331
Rejestracja: 01 wrz 2003, 17:33
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 12:19

Witam w Nowym Roku;)
Nie wiem czy ktos bedzie chetny do wspolpracy,ale warto spytac.
Od jakiegos czasu zajmuje sie malowaniem aerografem roznych powierzchni (www.brush.prv.pl )Widze rowniez ,ze sporo osob robi wlasnorecznie deski i w zwiazku z tym,moze byl by ktos chetny do nawiazania wspolpracy ze mna,tzn ktos robi deche,ja ja maluje,lakieruje(taka mala manufaktura) i sprzedajemy dzielac sie zyskiem.
Deski sa na tyle drogie,ze wydaje mi sie iz z pozyskaniem klientow-zamowien, na sporo tanszy produkt,nie bylo by wiekszych problemow.
Dalsze ustalenia na priv.
Czekam na opinie i na chetnych;)


pozdrawiam
krzychu

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 15:00

NO NO SUPER
To wyszło z twojej rączki. Jak tak to gratyluje talentu.
Wydaje mi sie że w polsce to nie wypali. Patrz loop. Ludzie wołą kupić sobie 3 letiego nasha( który nadaje sie do wymiany szmaty bo przecież ten materiał ma swoją żywotność) i to za 1800zł :lol: niż loopa. Tak mi się wydaje.Nawet jak byś robił super deseczki musisz mieć plecy tzn. ktoś kto wymiata musiałby na niej pomykać i mówić całemu światu że jest super.
Z tymi cenami to masz racje. Szperając w internecie znajdyje się takie brzydactwa za która krzyczą sobie po 700euro za szt. No i pewnie ktoś to kupuje.

Ja się zastanawiam ile takie pomalowanie kosztuje? Podaj publicznie orientacyjną cenę to może ktoś z z modelarzy kiteboardów się do ciebie zgłosi z własną dechą np ja :) .

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 18:41

Moj dobry koles maluje deski , cena w zaleznosci od wzoru kosztuje ok 100 - 150 zl ... jest naprawde super ... niestety u niego musicie czekac z terminami ok miesiaca.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 18:46

Nie no fajnie. Tez bym chcial tak umiec. No ale coz.... Ja bym se swoją deskę machnął jak zrobię. Jak wyjdzie oczywiście. No ale to bliżej sezonu. Teraz ciut za zimno...

Awatar użytkownika
Kris.
Posty: 1331
Rejestracja: 01 wrz 2003, 17:33
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 19:09

Niestety nie wszystko wyszlo spod mojej reki,no ale sie ucze,
co do cen to zalezy od wzoru,ilosci kolorow no i czasu,np pomalowanie calego kasku motocyklowego kosztuje okolo 450zl-ale przy tym jest masa roboty.
Tak sobie pomyslalem ,ze moze ktos by chcial sprobowac sil i moze stworzyc jakas polska kolekcje desek,dobrze je zrobic,pomalowac,dla chcacego nic trudnego a mozna cos na tym zarobic.
Jezeli ktos chce to moge sie podjac pomalowania deski i nie tylko;) ale niestety dopiero po sesji-polowa lutego :evil:
No i czekam na osoby chetne do podjecia jakiejs wspolpracy;) :D
pozdrawiam
krzychu

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 19:37

hase pisze:Moj dobry koles maluje deski , cena w zaleznosci od wzoru kosztuje ok 100 - 150 zl ... jest naprawde super ... niestety u niego musicie czekac z terminami ok miesiaca.


Taki terminy bo ma tyle desek do malowania, czy to dodatkowa fucha. Rorumiem, że te 100,150zł to za zwykłe pryśnięcie dechy a nie wiem czy widziałeś tą stronkę co podał kris. To już jest fuul wypas. Do końca nie wiem czy bym dał swoją dechę do takiego artystycznego pomalowania bo bym chyba sobie ją w pokoju na ścianie powiesił :lol: i musiałbym robić drugą :( :) .
Pytam bo może się mylę w temacie kupowania czegoś polskiego.

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 19:53

Dla chcącego nie ma nic trudnego.
Nie wiem czy wiecie ale Polska jest jednym z liderów w produkcji jachtów. I to się chwali. To niedaleka branża.

Awatar użytkownika
Kris.
Posty: 1331
Rejestracja: 01 wrz 2003, 17:33
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 20:11

Dokladnie "dla chcacego nic trudnego" a ten rynek sie dopiero rozwija i jest perspektywiczny,dlatego szukam osoby,ktora wystruga na poczatek np. trzy dechy,ja je zajebiscie pomaluje i wstawie na strone,albo wrzuce na ebay.de i zobaczymy,nie ma nic do stracenia a jest sporo do zyskania.

krzychu

Awatar użytkownika
Maslav
Posty: 976
Rejestracja: 02 sie 2003, 21:56
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2004, 20:15

Jeśli deska z air-brushem to tylko z dziełem mistrza H.R Gigera. Ale niestety w kolekcji sa tylko skateboardy i snowboardy :( http://giger.com/Gifts/SnowSkateBoards/

Awatar użytkownika
hase
Posty: 373
Rejestracja: 09 paź 2003, 10:05
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Kontaktowanie:
 
Post06 sty 2004, 08:29

zak pisze:Taki terminy bo ma tyle desek do malowania, czy to dodatkowa fucha. Rorumiem, że te 100,150zł to za zwykłe pryśnięcie dechy a nie wiem czy widziałeś tą stronkę co podał kris. To już jest fuul wypas. Do końca nie wiem czy bym dał swoją dechę do takiego artystycznego pomalowania bo bym chyba sobie ją w pokoju na ścianie powiesił :lol: i musiałbym robić drugą :( :) .
Pytam bo może się mylę w temacie kupowania czegoś polskiego.


Takie terminy bo on nie maluje tylko desek, jeszcze samochody, kaski a jego podstaowe zajecie to tatuaze (sam posiadam jego dzielo) a maluje rewelacyjnie, ma juz kilka dobrych lat praktyki .... postaram sie zalatwic jakies fotki z jego pracami


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości