Spoczeli na laurach

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
strazak
Posty: 157
Rejestracja: 24 lis 2004, 09:32
Latawiec: Rhino 12, Yarga 9, Naish 17
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post15 sie 2005, 13:30

Albo mi się zdaje albo nieuważnie czytam ale od jakiegoś czasu nie widzę zapaleńców do budowy desek.
Spotkałem się już z opinią eeeee tam jak mam wybulić 300 zł na materiały i jeszcze trzeba czasu to wole kupić z 500 zł używaną na helu i śmigać. :?
A gdzie wyższe cele w stylu moja decha od początku do końca, skąd ją masz - sam zrobiłem - pier***** -naprawde -e to super.
Jeszcze rok temu było z czego finy itd. albo patrzcie co mi wyszło,albo ZAK gdzie kupić...
a teraz trzeba by zmienić dział z budowa desek na jak naprawić , albo Spokojnie to tylko awaria
To jest smutne ide się napić :? postawie swoją muzę (deche samoróbkę za 100 zł ) obok siebie
może se w niej zamontuje lusterko:think:

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post15 sie 2005, 15:19

No widzisz takie przyszły czasy, że robić się nie opłaca :wink:
O materiałach zostało napisane wystarczająo dużo, więc po co wałkować co jakis czas to samo. A jak ktos ma jakies pytania( których nie było a będę znał odpowiedź) to służę pomocą :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
sampan
Posty: 518
Rejestracja: 30 kwie 2004, 19:19
Lokalizacja: Raszyn-walczy!
Kontaktowanie:
 
Post15 sie 2005, 21:24

Fajna dupcia ZAK! Skąd masz taką? A przód? Niezły zderzak czy deska? 8)

shane54
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2005, 22:45
 
Post15 sie 2005, 22:53

Do tej pory zawsze używałem kupnych czasami dupnych dech ale zaciekawiło mnie że można ją zrobić samemu ;) chyba się wezme za to... zobaczymy jak z czasem będe stał...

Więc 3majcie za mnie kciuki chlopy...

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post15 sie 2005, 23:10

sampan pisze:Fajna dupcia ZAK! Skąd masz taką? A przód? Niezły zderzak czy deska? 8)


Hehe
NIe widzisz ile się ruszam?? Moja dupcia jest w ciągłym ruchu dlatego taka fajna :wink: Panowie nie przypatrujcie się ciemnym miejscom i tak nic nie zobaczycie hihi Co za zboczona rasa :lol: A z przodu do nie pokarze bo byście spac nie mogli :wink: Ale zapewniam, że deske to tylko do pływania mam 8)


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości