Bar od Cabrhina crosboow 12m

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Laska
Posty: 36
Rejestracja: 16 cze 2014, 21:18
 
Post19 lip 2014, 19:43

Witam serdecznie
Mam mały problem typu :
Posiadam bar od cabrhiny crosboow 12m i dokupiłem sobie besta waroo 15m 2008r no i kupując pytałem się czy ten bar co mam będzie współgrał z bestem w odpowiedzi dostałem że tak. Lecz dzisiaj po wystartowaniu zwróciłem uwagę na linki (lewa i prawa zewnętrzne ) które były po prostu luźne nawet na zaciągniętym barze więc posadziłem go i zaczepiłem je krócej lecz latawiec w ogóle odwalał przeróżne figury i nie miałem prawie nad nim kontroli.
Linki na maksimum skróciłem jak tylko było można.

Nie wiem może coś spaprałem z tymi linkami lub czegoś po prostu nie zrobiłem.
Bar 4 linkowy

gregory1972
Posty: 38
Rejestracja: 16 sie 2011, 23:29
Deska: Shinn Ronson Ch 144x43
Latawiec: Pivot 14,12,10, Bolt 8M,
Lokalizacja: Lahinch
Postawił piwka: 8 razy
 
Post22 lip 2014, 12:36

Laska pisze:Witam serdecznie
Mam mały problem typu :
Posiadam bar od cabrhiny crosboow 12m i dokupiłem sobie besta waroo 15m 2008r no i kupując pytałem się czy ten bar co mam będzie współgrał z bestem w odpowiedzi dostałem że tak. Lecz dzisiaj po wystartowaniu zwróciłem uwagę na linki (lewa i prawa zewnętrzne ) które były po prostu luźne nawet na zaciągniętym barze więc posadziłem go i zaczepiłem je krócej lecz latawiec w ogóle odwalał przeróżne figury i nie miałem prawie nad nim kontroli.
Linki na maksimum skróciłem jak tylko było można.

Nie wiem może coś spaprałem z tymi linkami lub czegoś po prostu nie zrobiłem.
Bar 4 linkowy


Było wiele razy na forum: w chyba prawie wszystkich nowych barach linki po zaciągnięciu baru i odpuszczonym depowerze muszą być równe (patrz trymowanie baru/linek) . Być może twój staruszek (2008) miał inny system, więc radzę dorobić linki do latawca i będzie można używać prawie każdy bar.


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości