Regeneracja North Rebela - relacja

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2015, 12:58

siekierowy pisze:Obie linki pod opaskami są przeszyte. Tę od depowera przetestowałem i jest ok. Drugą sprawdzę i dzięki za cenną uwagę.

Miałem ten bar - obie linki nie mają szplajsu tylko zwykły ratowniczy na końcu. Tak to było w oryginale, tak podaje instrukcja. Zresztą nie ma problemu z zawiązywaniem bo bolec jest wyjmowalny, więc można zawiązać najpierw a potem przepchnąć bolec (co jednak nie jest już takie łatwe). Dyneema w oplocie jako linka depowera - trochę bez sensu - lepiej standardową dyneemę - jest identyczna z oryginałem, bardziej miękka a cena taka, że nie żal wymienić raz na 2 sezony. Wymiana trwa 15 minut z pierdzieleniem się z bolcem włącznie.
Największe wątpliwości mam do klejenia zrywki - cholera wie ile to wytrzyma.
PVA kolorowe są dostępne i łatwo wymienialne - trzeba było szukać lub pytać - wyglądałby jak oryginał - sam naprawiałem.

Kasper
Posty: 73
Rejestracja: 07 maja 2014, 23:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post29 kwie 2015, 15:06

Cześć,
jakim klejem przyklejałeś piankę do baru? Muszę podkleić u siebie i zastanawiam się czym to najlepiej zrobić. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 maja 2015, 10:14

klej do gumy i metalu dragona. Szara tubka. Trzyma od 2 lat i nie zamierza puścić.

Awatar użytkownika
mas
Posty: 198
Rejestracja: 12 gru 2014, 15:45
Deska: nobile
Latawiec: north evo/rebel 7,9,11
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post26 lis 2015, 00:31

onzo pisze:
siekierowy pisze:PVA kolorowe są dostępne i łatwo wymienialne - trzeba było szukać lub pytać - wyglądałby jak oryginał - sam naprawiałem.

Gdzie to można dostać w okolicach trójmiasta?


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości