North EVO 4m2 2012 - przepadanie

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 375
Rejestracja: 28 lip 2010, 19:24
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post10 lip 2015, 08:31

Siema,
do EVO podłączyłem normalny bar Airusha i latawiec ma tendencje do przepadania (standardowo- w zenicie dłużej poczeka na dobranym barze zanim zacznie spadac, w oknie na dole juz duzo szybciej). Po zaciagnieciu depowera latawka zachowuje sie duzo lepiej, problem jednak pozostaje.
Jakies propozycje? Jeszcze skracac linki mocy?
Czy może jest to spowodowane roznym miejscem rozchodzenia sie linek mocy w barach Airusha i Northa?
Czy może Evo 2012 tak ma?

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post10 lip 2015, 15:34

andi pisze:Siema,
do EVO podłączyłem normalny bar Airusha i latawiec ma tendencje do przepadania (standardowo- w zenicie dłużej poczeka na dobranym barze zanim zacznie spadac, w oknie na dole juz duzo szybciej). Po zaciagnieciu depowera latawka zachowuje sie duzo lepiej, problem jednak pozostaje.
Jakies propozycje? Jeszcze skracac linki mocy?
Czy może jest to spowodowane roznym miejscem rozchodzenia sie linek mocy w barach Airusha i Northa?
Czy może Evo 2012 tak ma?



Może jest duża różnica w zakresie depowera między Twoim i oryginalnym barem? Ja tak mialem po totalnej przeróbce baru, gdzie właśnie zakres zrobiłem znacznie większy niż oryginalnie - z jednej strony można przy b. silnym wietrze odpuścić na maksa i latawka właściwie nie ciągnie, ale z drugiej - sterówki są luźne i sterowanie jest b. spowolnione, no i dużo łatwiej o przepadanie właśnie (jak wieje słabo).


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości