Linka przy latawcu F-ONE DOS

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
hagop84
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2016, 20:40
Deska: F-ONE TX
Latawiec: F-ONE Bandit DOS
Lokalizacja: Słupsk
 
Post04 lip 2016, 23:05

Witam

Pękła mi dziś linka przy latawcu (nośna, po której jeździ bloczek). Ta obok zielonej strzałki. Linka ta składa się z cienkiej podłączonej do latawca, przechodzi w grubsza, po której jeździ bloczek i znów cienka podłączona do bloczka. Wraz z zerwaniem tej linki utopiły się dwie kulki, które były na tej lince. Gdzie mogę taką linkę i kulki nabyć?

Obrazek

Czy olinowanie z nowszych bandytów będzie pasować do mojego?
Po czym mogę poznać, że linki od baru nadają się do wymiany? Wizualnie nie wyglądają na bardzo sfatygowane? Jeżeli są do wymiany gdzie mogę kupić takie linki (linki sterujące to 24m nośne są krótsze).
W jednym z barów linka, do której podczepia się leach rozciągnęła się (jest to tylko część linki nośnej, taka jakby gumowa) i wystaje mi około 50m cm z baru. Gdzie mogę nabyć taką linkę?

Czy finy w desce twintip powinienem wymieniać wszystkie, czy mogę zamontować 1 inny (straciłem 1 sztukę). Zakładam że fin uniwersalny 50mm będzie pasować do tej deski.

Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron