naprawa klejenie laminatu foli deski

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
adamchw34
Posty: 126
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:17
Lokalizacja: śląsk / pławniowice / jastarnia
 
Post25 kwie 2017, 21:56

witam, chciałbym zakupić taką deskę z odklejającym się wierzchniąwartwą laminatu/folii - ktoś się z czymś takim spotkał? może dopomóc gdzie i jak i ile to może kosztować taka naprawa?

chodzi o xenon 132cm;)

Awatar użytkownika
sebro
Posty: 365
Rejestracja: 23 maja 2007, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Brzeźno
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 kwie 2017, 11:44

Odklejanie folii to dosyć częsta wada starszych Xenonów.
Nie wiem jak jest teraz.
Mam Laluza jeszcze z 2011 i przez 3 sezony podklejałem i przycinałem tą folię. W końcu zerwałem całość z dna i ... pływam tak do dzisiaj, deska zachowuje się tak samo, to była dobra decyzja :thumbsup:
(chociaż pewnie już bym miał nową, błyszczącą, a ta jędza nie chce się rozpaść, pływa genialnie, choć jej wartość rynkowa wynosi już pewnie tyle co używane kapcie :mrgreen: )
Nie doradzę gdzie to zrobić profesjonalnie, ale jeśli będziesz chciał naprawiać domowym sposobem to zdecydowanie najlepiej sprawdzały mi się kleje cyjanoakrylowe (kropelki itp.), a kilka rodzajów przerobiłem (nie polecam do folii klejów typu poxipol). Największy problem to odkształcenia folii. Jeśli jest płaska to bardzo łatwo ją podkleić kropelką, super glue itd.


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron