Bar OZONE chicken Megatron + suicide

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
masteryoda
Posty: 44
Rejestracja: 26 maja 2015, 15:00
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 maja 2017, 12:33

Kiedyś udało mi się kupić bardzo okazyjnie nowy bar OZONE z linkami, jeszcze wszystko w foliach. I teraz postanowiłem wreszcie to poskładać w całość bo do 9m latawca mój drugi bar (o dł 55cm) jest nieco za agresywny. Rozpakowałem wszystko i okazuje się, że to chyba bar typu race jest, różni się od tego co już mam budową ale najbardziej chickenloopem. Moim celem jest (mam nadzieję już niedługo) skakać triki unhook więc pomóżcie proszę z pytaniem - czy w tym rozwiązaniu jest możliwe podpięcie leasha suicide tak jak w tym większym? Dla ułatwienia wrzucam zdjęcia:

1. To bar 55cm, ma kółko do leasha wewnątrz, przekładam kółko przez chickenloopa i wszystko śmiga - po nieudanym tricku można ściągnąć bar za leash, ale zerwanie chickena też działa jak powinno.
bar 55.jpg
bar 55.jpg (182.51 KiB) Przejrzano 2580 razy


2. A to bar 45cm, tu kółko (a w zasadzie pętelka) do leasha jest powyżej chcickena. Czy dobrze rozumiem, że suicide w tym przypadku do dopięcie się na sztywno do małego kółka przy zrywce? Czyli innymi słowy zerwanie się nic nie daje (daje to samo co niechwycenie baru po nieudanym triku)?
bar 45.jpg
bar 45.jpg (176.86 KiB) Przejrzano 2580 razy


Jest jakiś sposób aby to przerobić? A może ja czegoś nie wiem o tym systemie?

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post05 cze 2017, 15:16

Najlepiej - zrywka kosztuje ok 200 pln - wymien ja na taka jak u gory. Minusem tej co masz, jest to, ze zrywasz się ciagnac zrywkę do siebie, co latwo zrobić przypadkowo.

Awatar użytkownika
KarlsonzDachu
Posty: 179
Rejestracja: 13 mar 2012, 20:15
Deska: do prasowania
Latawiec: Nie, dobrze się prowadzę
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 3 razy
 
Post05 cze 2017, 16:07

Wrogu pisze:Najlepiej - zrywka kosztuje ok 200 pln - wymien ja na taka jak u gory. Minusem tej co masz, jest to, ze zrywasz się ciagnac zrywkę do siebie, co latwo zrobić przypadkowo.

Minusów tej zrywki jest więcej, choćby to, że jest po jednej ze stron i trzeba się nauczyć, aby zapinać się na jedną stronę i zrywać zawsze tą samą rąką. Słaby pomysł, przyplacony poniewierką po wodzie....

Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post06 cze 2017, 22:27

w nowym barze podepnij leasha na lince depowera między drążkiem baru a chickenem


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości