Skrocenie donkey'a

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
later
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2017, 18:22
 
Post20 sie 2017, 18:40

Witam
Z góry przepraszam za pytanie, które dla niektórych może wydawać się śmieszne. Jest to mój pierwszy post, jestem świeży.
Czy ktoś wie co zrobić w takim przypadku? Mam zbyt duży donkey w stosunku do chicken loop/trapez. Może ktoś z was miał podobny problem albo wie jak to dopasować/przerobić/skrócić?
W załączniku foto:)
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Maciek
Załączniki
newy.jpg
newy.jpg (89.22 KiB) Przejrzano 2385 razy

matsor
Posty: 286
Rejestracja: 08 wrz 2016, 15:16
Deska: SU2, Shinn
Latawiec: XR4
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 28 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post20 sie 2017, 18:57

Jak czegoś nie wiesz to śmiało pytaj, przeważnie ktoś odpowie. Jeśli bar miał tak oryginalnie i nie jest to jakaś podejrzana czy archaiczna konstrukcja, to tak powinno być - producent tak zrobił :) Na podstawie czego mówisz, że za długi? Przeszkadza w pływaniu? Na zdjęciu trzymasz bar równolegle do powierzchni podłogi, a w praktyce podczas pływania jest on skierowany bardziej w górę w zależności od ułożenia latawca. Jak ustawie swój tak jak Ty na zdjęciu, to DD też dotyka trapezu.

W moim barze, DD wystaje 6cm za CL i nie odczuwam że to za mało lub za dużo.

Awatar użytkownika
paiter
Posty: 150
Rejestracja: 12 sty 2014, 18:40
Deska: Su-2
Latawiec: North
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 sie 2017, 19:42

matsor pisze:Jak czegoś nie wiesz to śmiało pytaj, przeważnie ktoś odpowie. Jeśli bar miał tak oryginalnie i nie jest to jakaś podejrzana czy archaiczna konstrukcja, to tak powinno być - producent tak zrobił :) Na podstawie czego mówisz, że za długi? Przeszkadza w pływaniu? Na zdjęciu trzymasz bar równolegle do powierzchni podłogi, a w praktyce podczas pływania jest on skierowany bardziej w górę w zależności od ułożenia latawca. Jak ustawie swój tak jak Ty na zdjęciu, to DD też dotyka trapezu.

W moim barze, DD wystaje 6cm za CL i nie odczuwam że to za mało lub za dużo.


podczepię się pod temat, mam dokładnie odwrotna sytuacje z palcem w cabrinha z 2017 wypiął i sie z 3 razy. Przypadek czy norma w tym barze ?

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post20 sie 2017, 23:09



Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości