Problem z flysurferem speed 3. Przepada przy zaciaganiu baru

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
Kecio92
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2016, 19:46
 
Post13 paź 2017, 11:29

Witam jestem poczatlujacy w kitesurfingu kupilem lataeiec jakis czas temu i ogolnie ostatnio dalem sie przeleciec mojemu koledze ktory lata na LEIach i powiedzial mi ze cos mam nie tak z latawcem poniewaz latawiec przepada po zaciagnieciu baru. Jest moze tutaj ktos kto zna przyczyne. Bede mega wdzieczny za pomoc

//przeniesiono do właściwego działu
//mod

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post13 paź 2017, 13:53

Kecio92 pisze:(..)cos mam nie tak z latawcem poniewaz latawiec przepada po zaciagnieciu baru. Jest moze tutaj ktos kto zna przyczyne.

Wyciągnięte linki mocy, pigtaile na sterówkach prawdopodobnie załatwią temat, daj ten bar(latawiec) komuś kto wie o co chodzi i niech Ci wytrymuje...nie wiem do końca jak jest we flayach odnośnie długości linek, robi się chyba jakieś mixertesty ... :?: :wink:

Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post23 paź 2017, 13:05

Skontaktuj się z Airmanem z tego forum. Ogarnie Ci latawiec dobrze i tanio.

Awatar użytkownika
groszek666
Posty: 166
Rejestracja: 02 cze 2008, 20:25
Lokalizacja: Gołdap/Olsztyn
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post23 paź 2017, 14:48

Przepadanie nie musi być spowodowane wyciągniętymi linkami - choć jest to możliwe. Przyczyną może być nawet przepleciona uzda.
W pierwszej kolejności należy sprawdzić długość linek, kolejnym krokiem jest wykonanie mixer testu.
W dziale pobierania znajdziesz schematy olinowania uzdy i baru: https://flysurfer.com/project/speed3/
Instrukcję robienia mixer testu zobaczysz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=4m1IcYQyVVA


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron