Cabrinha Double Agent 2017 145 cm waga i rozmiary?

Forum poświęcone foilboardingowi, czyli desce z hydroskrzydłem.
czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lut 2017, 20:52

Dobry Wieczór,

czy ktoś z was może wie jaką szerokość ma Double Agent 2017 145cm i jaka jest waga samej deski, okuć i foil? Nie mogę nigdzie znaleźć info, a szukam już cały dzień :(

Dzięki z góry za info!

Pozdrawiam
CA

24SURFpl
Posty: 1146
Rejestracja: 09 paź 2009, 16:35
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków (k.Wa-wy)
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lut 2017, 23:01

Jutro podam dokładne wymiary samego blatu i wagę . Skrzydło dopiero jak wróci z testów ,ponieważ wszystkie nowe się sprzedały jak ciepłe bułki :D


A tu polecam krótki opis w porównaniu z modelem z zeszłego sezonu ;)


http://www.foilforum.pl/viewtopic.php?f=6&t=341

24SURFpl
Posty: 1146
Rejestracja: 09 paź 2009, 16:35
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków (k.Wa-wy)
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lut 2017, 14:20

Waga : 3,8 kg
Szerokość: 48cm
Grubość na rufie : 15mm
Grubość na dziobie : 5mm

Obrazek
Dziób wraz z modą poszedł w nose ;)
Obrazek
Jak widać bardzo bogate ustawienie strapów ,czyli każdy znajdzie coś dla siebie
Obrazek

grzopa
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:47
Postawił piwka: 3 razy
 
Post27 lut 2017, 15:41

Uzupełnie dane o wagę foila : 3746g
Załączniki
IMG_0607.JPG
IMG_0607.JPG (92.27 KiB) Przejrzano 5662 razy

czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2017, 08:01

Hi,

Dziękuję wam za odpowiedź!

Wszedłem w tego foila i muszę przyznać, że nauka poszła dosyć szybko. Pierwsze kilkadziesiąt minut myślałem, że to nie będzie sport dla mnie. Była masakra ale jak pierwszy raz na tym stanąłem i dalej radę przepłynąć dwa metry wiedziałem już, że dam radę. Po ok 3 do 4h (razem trzy sesje) prób poszło.

Teraz chce kupić latawiec do foil I nie wiem co. Na spocie mamy już trzy cloudy i ludzie są z nich zadowoleni ale w ostatnim roku pojawiło się kilka innych latawców do foila i pytanie. Co byście poradzili? Czy warto jest wchodzić w cloud, czy można dostać coś innego, co również będzie dobre jak nie lepsze?

To co mi się na pewno podoba w cloud to to, że jest bez poprzeczek. Dzięki temu dużo mniejszy, lżejszy i ja pewno też łatwiejszy w transporcie. Jak lata jeszcze nie miałem okazji wypróbować.

Dzięki z góry za odpowiedź.

CA

24SURFpl
Posty: 1146
Rejestracja: 09 paź 2009, 16:35
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków (k.Wa-wy)
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2017, 10:36

czareka pisze:Hi,

Dziękuję wam za odpowiedź!

Wszedłem w tego foila i muszę przyznać, że nauka poszła dosyć szybko. Pierwsze kilkadziesiąt minut myślałem, że to nie będzie sport dla mnie. Była masakra ale jak pierwszy raz na tym stanąłem i dalej radę przepłynąć dwa metry wiedziałem już, że dam radę. Po ok 3 do 4h (razem trzy sesje) prób poszło.

Teraz chce kupić latawiec do foil I nie wiem co. Na spocie mamy już trzy cloudy i ludzie są z nich zadowoleni ale w ostatnim roku pojawiło się kilka innych latawców do foila i pytanie. Co byście poradzili? Czy warto jest wchodzić w cloud, czy można dostać coś innego, co również będzie dobre jak nie lepsze?

To co mi się na pewno podoba w cloud to to, że jest bez poprzeczek. Dzięki temu dużo mniejszy, lżejszy i ja pewno też łatwiejszy w transporcie. Jak lata jeszcze nie miałem okazji wypróbować.

Dzięki z góry za odpowiedź.

CA


Jeżeli będziesz na Boże Ciało na półwyspie to zapraszamy na testy Cabrinha Apollo . Latawiec idealny pod foila który szczyci sie niskim AR (stosunek długości do szerokości ) . Jest to "pompowany latawiec komorowy ";)
Obrazek

czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 maja 2017, 23:18

24SURFpl pisze:Jeżeli będziesz na Boże Ciało na półwyspie to zapraszamy na testy Cabrinha Apollo . Latawiec idealny pod foila który szczyci sie niskim AR (stosunek długości do szerokości ) . Jest to "pompowany latawiec komorowy ";)


Chętnie bym skorzystał. W tym czasie będę jendak gdzieś na Sotavento.

Tak patrzę na tego foilkite i zastanawiam się, czemu Cabrinha zorbiła go z 5 poprzeczkami, a nie jedną jak cała reszta lub bez jak Cloud. Próbuję właśnie się zorientować na jakąś wersje ale mam 3 osoby u siebie na spocie i każdy z nich poleca clouda. Jest kilka osób, które próbują się na one strut kiteach. A ten ma ich aż 5. Szukałęm odp. na foilforum ale też jej nie znalazłem. Polecają mi tam ten nowy NeilPryde CRX, a to pewnie lekko odchudzona wersja Apollo? Tak się domyślam. Ale również ten NeilPryde CRX ma jeszcze 3 poprzeczki. Czyli i tak więce jak te, które są w trendzie. Sam mam jeszcze za mało doświadczenia, żebym mógł to ocenić.

Hmmm. W co wejść?

24SURFpl
Posty: 1146
Rejestracja: 09 paź 2009, 16:35
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków (k.Wa-wy)
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 maja 2017, 10:11

czareka pisze:
24SURFpl pisze:Jeżeli będziesz na Boże Ciało na półwyspie to zapraszamy na testy Cabrinha Apollo . Latawiec idealny pod foila który szczyci sie niskim AR (stosunek długości do szerokości ) . Jest to "pompowany latawiec komorowy ";)


Chętnie bym skorzystał. W tym czasie będę jendak gdzieś na Sotavento.

Tak patrzę na tego foilkite i zastanawiam się, czemu Cabrinha zorbiła go z 5 poprzeczkami, a nie jedną jak cała reszta lub bez jak Cloud. Próbuję właśnie się zorientować na jakąś wersje ale mam 3 osoby u siebie na spocie i każdy z nich poleca clouda. Jest kilka osób, które próbują się na one strut kiteach. A ten ma ich aż 5. Szukałęm odp. na foilforum ale też jej nie znalazłem. Polecają mi tam ten nowy NeilPryde CRX, a to pewnie lekko odchudzona wersja Apollo? Tak się domyślam. Ale również ten NeilPryde CRX ma jeszcze 3 poprzeczki. Czyli i tak więce jak te, które są w trendzie. Sam mam jeszcze za mało doświadczenia, żebym mógł to ocenić.

Hmmm. W co wejść?


Ilość poprzeczek powoduje , że latawiec jest bardziej stabilny w powietrzu . Bracuru mega sobie chwali ten latawiec ze względu na jego stabilność nawet w granicznych warunkach . CR:X będzie lepiej trochę z wody np niż apollo przy czy również będzie mega stabilny i generuje super ciąg.

Co tu dużo sie rozpisywać ... Najlepiej przetestować i sie przekonać :wink:


Wróć do „Foil, Foilboarding, Hydrofoiling”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości