Skrzydło foil poniżej 2.000g!

Forum poświęcone foilboardingowi, czyli desce z hydroskrzydłem.
czareka
Posty: 259
Rejestracja: 03 paź 2006, 12:22
Deska: SU2 Carbon foilboard
Latawiec: Flysurfer Peak4 i inne
Lokalizacja: Szczytno
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 sie 2017, 22:49

Hi,

już od kilku dni obserwuję Spleene na swoim spocie z ich nowym skrzydłem. Wczoraj nie wytrzymałem i polazłem podpytać.

Chcą wkrótce (mam nadzieję) wypuścić foila, który waży poniżej 2.000g. Podobno ma być również łatwy w obsłudze! :-) Cena ma być niska na tyle, że będzie powalała z nóg, więc z niecierpliwością czekam. Ponieważ Spleene zmienił strategię i sprzedaje teraz bezpośrednio to i odpowiednio niższe są ich ceny na deski i kite'y. O ich deskach nie trzeba dużo pisać, bo są świetne. W PL może mało znane ale w Niemczech można je spotkać bardzo często i ludzie sobie je chwalą. Ja też jestem zadowolony z Twintipów oraz Wave i od kilku lat pływam na Spleene. Mają też ciekawą linię Kiteów i jak ktoś lubi Core, to nie przejdzie obojętnie koło kiteów Spleene. Ta sama niemiecka szkoła. Sam przez wiele lat na nich pływałem i miałem okazję pływać na najnowszych wersjach, bo testują je zawsze na moim spocie :-) W foilu trochę się jednak spóźniają ale mam nadzieję, że z ich nowym foilem nadrobią straty. Foil jest lekki i waży poniżej 2.000g. Nie miałem okazji na nim pływać ale pewnie niedługo dostanę coś do spróbowania. Osobiście przesiadłem się z Cabrinha Double Agent (super do nauki) na Moses Fluente. Fluente to po prostu rewelacja, więc nie będzie łatwo wbić się nowemu na rynek. Sądząc po deskach Spleene, prawdopodobnie deska foil też będzie ultra lekka. Spodziewam się też ok. 2.000 g, czyli cały zestaw będzie ważył ok. 4kg! To już niezły wynik przy 7,6kg Cabrina Double Agent i 6,0Kg Fluente plus Slingshot Dwarf Craft 3'6 (106cm), który teraz posiadam. Sądzę tak, po tym jak spróbowałem Spleene Carbon Pro RIP 39, która waży 1.750g! Trzymam kciuki za nowego foila i lepsze ceny. Nasz sport będzie bardziej przystępny :-)

Pozdro
czareka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Foil, Foilboarding, Hydrofoiling”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron