I KITE IT, czyli co u Zuzy Czaplińskiej :) / nowy filmik 23.07

Nowy dział z blogami użytkowników kiteforum.
Popularne: Red Sea Zone | Kite-way | Jovi Travel |
Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2013, 11:44

Obrazek

Cześć wszystkim! Może najpierw kilka słów o mnie dla tych, którzy jeszcze mnie nie znają:

Nazywam się Zuza, pływać zaczęłam w 2008 ale dokładnie rok temu stwierdziłam, że bez kitesurfingu nie potrafię już żyć, rzuciłam wszystko inne co robiłam do tej pory i postanowiłam poświęcić się całkowicie spełnianiu swoich marzeń ;) Wyruszyłam w świat, zjechałam trochę krajów ucząc kitesurfingu, robiąc zdjęcia, pisząc reportaże i pływając pływając PŁYWAJĄC. Gdzieś po drodze zaczęłam kręcić filmiki, poznawać ludzi, lądować jeden czy drugi trick i tak oto w magiczny sposób jedno doprowadziło do drugiego i niedawno kilka fajnych firm postanowiło wesprzeć mnie w robieniu tego co kocham i zaczęło mnie sponsorować :) Jestem autorką fanpage I KITE IT (https://www.facebook.com/" onclick="window.open(this.href);return false;) oraz bloga (http://ikiteit.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;) na które gorąco zapraszam!

Moim największym marzeniem od zawsze było to, by aktywnie przyczynić się do rozwoju damskiego kitesurfingu z prostego powodu – kiedy ja zaczynałam pływać, a było to przecież w sumie nie tak dawno, dziewczyn w tym sporcie nie było prawie wcale! Nie żebym nie lubiła pływać z samymi facetami, ale po prostu wiem, że jest wszędzie pełno aktywnych, odważnych, zakręconych dziewczyn które najzwyczajniej w świecie nie mają okazji lub możliwości (bo bardzo drogo, bo bardzo daleko, bo nikt inny ze znajomych nie pływa...) by wejść w świat kitesurfingu... Mnie samej było bardzo ciężko na początku właśnie z tych powodów a patrząc z perspektywy czasu wiem, że kitesurfing to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam w życiu :) Od dawna chciałam coś w tym wszystkim zmienić, pomagałam trochę przy organizacji różnych małych damskich eventów za granicą ale teraz, kiedy mam solidne wsparcie od konkretnych ludzi w Polsce i za granicą, wierzę że NAPRAWDĘ można coś w tym kierunku zrobić i namieszać w tym naszym Polskim damskim kite światku!

Chciałabym w niedalekiej przyszłości zacząć organizować różne eventy, downwindy, spotkania, testy sprzętu, darmowe lekcje demo czy też warsztaty freestyle dla dziewczyn... wszystko po to by nas jednoczyć i szerzyć miłość do tego sportu wśród kobiet. Bo konkretnych silnych babek mamy w Polsce mnóstwo, wystarczy tylko zrobić pierwszy krok!

Temat ten zakładam po to, żeby informować o tym gdzie jestem, co się u mnie dzieje, relacjonować różnego rodzaju eventy które organizuję, odwiedzam lub biorę w nich udział...

A już teraz wszystkie dziewczyny zachęcam do kontaktu ze mną gdziekolwiek na świecie jestem (kwiecień i maj w Egipcie – El Gouna, RedSeaZone! w wakacje Hel w kite.pl na Chałupy 6 moje panie :) ), do testowania sprzętu (i tu wielkie dzięki dla Cabrinha i 24surf.pl - wszyściutko co dostałam można testować do bólu!) i wspólnego pływania :)

Jestem w trakcie negocjacji z różnymi ludźmi na temat różnych fajnych rzeczy które chciałabym organizować, zobaczymy jak to wyjdzie ze wsparciem, ale mam ogromną nadzieję że rok 2013 będzie stał pod znakiem rozwoju damskiego kitesurfingu w Polsce!

Pozdro i do usłyszenia!

(poniżej dwa moje filmiki, pierwszy z bezludnej wyspy Seco na Filipinach a drugi z Bulabog Beach (gdzie właśnie odbyło się KTA) na Boracay ;) )

phpBB [video]


phpBB [video]


Wiatr z wami,
Zuza 'Suzana' Czaplińska
Ostatnio zmieniony 24 lip 2015, 11:24 przez Zuza, łącznie zmieniany 28 razy.

Sebastian Kite.pl
Posty: 1130
Rejestracja: 09 mar 2006, 11:40
Deska: Różnie
Latawiec: Różnie
Lokalizacja: WWW.KITE.PL Chałupy 6/Poznań/Słupsk
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2013, 12:13

Jest MOC!

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2013, 12:27

..dzięki za pomoc na Boracayu i powodzenia we wszystkim :]

peace

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2013, 12:44

Yo. Dziewczyny na kajta, nie jest to takie straszne. DA SIE!!!

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2013, 13:18

Ziomek. pisze:..dzięki za pomoc na Boracayu i powodzenia we wszystkim :]

Znając świat to biorąc pod uwagę te twoje wszystkie downwindy helowe na szóstkę będziemy się widywać częściej niż rzadziej ;)

Awatar użytkownika
NEMO
Posty: 3723
Rejestracja: 23 mar 2007, 10:17
Deska: C.L.A.S.H. 138
Latawiec: Dice 10m, RS 14m
Lokalizacja: Włocławek
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post30 mar 2013, 13:33

Dobry projekt, trzymam kciuki, mam nadzieję, że starczy Ci zapału!
Ja też jakiś czas temu odpowiedziałem sobie na pytanie co tak naprawdę kocham w życiu,
w tym roku domykam mgr i pakuję quiver , lecę w świat :)))
już sobie zazdroszczę ;)

Awatar użytkownika
JaxoN
Posty: 310
Rejestracja: 02 sie 2008, 12:53
Deska: Sklejka
Latawiec: SS REV 9m
Lokalizacja: Dziwnówek/Szczecin
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2013, 15:26

NEMO pisze:Dobry projekt, trzymam kciuki, mam nadzieję, że starczy Ci zapału!
Ja też jakiś czas temu odpowiedziałem sobie na pytanie co tak naprawdę kocham w życiu,
w tym roku domykam mgr i pakuję quiver , lecę w świat :)))
już sobie zazdroszczę ;)


Też Tobie zazdroszczę ja muszę czekać jeszcze rok czasu i idę w Twoje ślady :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
G.I.Kala
Posty: 105
Rejestracja: 22 mar 2012, 23:26
Deska: tona pop
Latawiec: ss rpm 69
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post30 mar 2013, 22:14

Ha! 100% support i zajawka. Do zobaczenia na Helu! Pzdr

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2013, 04:41

Fajny pomysł i dobre wykonanie - powodzenia! :D :thumb: :!:

Kasiunia
Posty: 265
Rejestracja: 25 sty 2009, 17:31
Deska: 50/Fifty WMN Nobile
Latawiec: 50/Fifty Nobile
Lokalizacja: KiteCrewChałupy6
Dostał piwko: 8 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2013, 08:04

Kolejna dziewczyna z charyzmą ! BRAWO!
To prawda że dziewczyny się trochę boją, za plecami swoich facetów ukrywają i nie wykorzystują swoich możliwości, a to takie proste !!

Z Zuzą często się widujemy na wodzie Ch6, ale mało jest innych dziewczyn wokoło... trzeba coś z tym zrobić :wink:
Chyba im więcej dziewczyn pompujących kite'y na plaży tym lepiej, prawda? :D

daga
Posty: 279
Rejestracja: 18 lis 2007, 10:23
Deska: F-one TX
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post31 mar 2013, 13:16

Super Zuza, powodzenia!
I widzimy sie na wodzie :)

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2013, 13:20

daga pisze:Super Zuza, powodzenia!
I widzimy sie na wodzie :)

W czwartek rano lecę!!! Więc widzimy się po południu na wodzie :D Wypatruj różowo-niebieskiego latawca! ;) I będzie razem loop LOOP!

Awatar użytkownika
katbm
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:25
Deska: Naish Sol 2009
Latawiec: Core GT
Lokalizacja: Szczecin
 
Post31 mar 2013, 18:40

Kasiunia pisze:Chyba im więcej dziewczyn pompujących kite'y na plaży tym lepiej, prawda? :D


Ja bym się jednak za facetem schowała do czasu aż kite'a napompuje :D dopiero POTEM hasta la vista i im więcej dziewczyn NA WODZIE tym lepiej :D

POPIERAM AKCJE! IM NAS WIĘCEJ, TYM PIĘKNIEJ :)

Awatar użytkownika
aga.kite
Posty: 85
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:07
Deska: Nobile
Latawiec: Slingshot Rally
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post31 mar 2013, 19:53

zgadzam się w pełni z przedmówczynią jeśli chodzi o pompowanie kite'a co zdecydowanie lepiej wychodzi facetom :D
ale gdy tylko maszyna jest gotowa to dziewczyny do AKCJI!!!

Zuza powodzenia i DZIAŁAJ niech co raz więcej dzieje się w kierunku płć pięknej w tym sporcie :!: :thumb:

i informuj o wszystkim :D

Pozdrawiam Agata :thumbsup:

KasicaM
Posty: 140
Rejestracja: 20 mar 2010, 12:49
Deska: Nobile, Airush
Latawiec: North Dice, Wainman
Lokalizacja: Tarifa
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2013, 19:55

Świetnie Zuza! Dobrze wiedzieć, że są tam gdzies dziewczyny które mają podobną zajawkę na kajta jak ja :thumbsup:
Póki co jestem w Tarife, więc jak będziesz w pobliżu to daj znać.. i kto wie może jakiś event kiedyś zorganizujemy.

Dziewczyny na wodę!!!! 8)


Wróć do „Kite Blogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron