I KITE IT, czyli co u Zuzy Czaplińskiej :) / nowy filmik 23.07

Nowy dział z blogami użytkowników kiteforum.
Popularne: Red Sea Zone | Kite-way | Jovi Travel |
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2013, 22:44

aga.kite pisze:zgadzam się w pełni z przedmówczynią jeśli chodzi o pompowanie kite'a co zdecydowanie lepiej wychodzi facetom :D


..z kompresorami :thumb:

peace

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 kwie 2013, 17:19

Bardzo podoba mi się jak konsekwentnie wyznaczasz i osiągasz swoje cele!:) Ładnie i tak jak napisał przemass profesjonalnie!

pozdrawim

stiv a

Kasiunia
Posty: 265
Rejestracja: 25 sty 2009, 17:31
Deska: 50/Fifty WMN Nobile
Latawiec: 50/Fifty Nobile
Lokalizacja: KiteCrewChałupy6
Dostał piwko: 8 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 kwie 2013, 10:19

katbm pisze:[

Ja bym się jednak za facetem schowała do czasu aż kite'a napompuje :D dopiero POTEM hasta la vista i im więcej dziewczyn NA WODZIE tym lepiej :D


Haha, wiadomo że tak to zazwyczaj wygląda.. :D :wink:

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 kwie 2013, 10:57

Kasiunia pisze:
katbm pisze:[

Ja bym się jednak za facetem schowała do czasu aż kite'a napompuje :D dopiero POTEM hasta la vista i im więcej dziewczyn NA WODZIE tym lepiej :D


Haha, wiadomo że tak to zazwyczaj wygląda.. :D :wink:


.....no i teraz już wiadomo czemu większość szkół pozakładała kompresory xD

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 kwie 2013, 13:06

Kasiunia pisze:
katbm pisze:[

Ja bym się jednak za facetem schowała do czasu aż kite'a napompuje :D dopiero POTEM hasta la vista i im więcej dziewczyn NA WODZIE tym lepiej :D


Haha, wiadomo że tak to zazwyczaj wygląda.. :D :wink:


zapraszam do kompresora :wink: :hand:

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 kwie 2013, 14:06

Pozdrawiam wszystkich z wietrznej El Gouny! ;)

Obrazek

a żeby nie być gołosłownym odnośnie mojego pierwszego postu w tym temacie:

1. Już od przyszłej niedzieli (14 kwietnia) ruszają organizowane przeze mnie w RedSeaZone cotygodniowe darmowe lekcje demo dla dziewczyn, więc ktokolwiek chętny i w okolicy (lub wybiera się ze swoim pływającym facetem ;) ) - serdecznie ZAPRASZAM w każdą niedzielę od 14 kwietnia! W miarę możliwości niech słowo się szerzy, im więcej dziewczyn będzie wpadać spróbować tym fajniej! Szczegóły z jakimś plakacikiem wkrótce ;)

2. 20 maja odbędzie się mój pierwszy darmowy całodniowy event dla PŁYWAJĄCYCH dziewczyn z warsztatami freestyle, pro sesją zdjęciową i filmikami. Różnego rodzaju fanty i gratisy dla dziewczyn na imprezę dostarczą moi wspaniali sponsorzy - Evokaii, GoPro i Cabrinha (24surf.pl)! Już się nie mogę doczekać a szczegóły z plakacikiem również w najbliższej przyszłości :)

w razie jakichkolwiek pytań zawsze można do mnie napisać, postaram się odpowiadać jak najszybicej ;)

wiatr z wami,
Zuza
http://www.facebook.com/ikiteit

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2013, 17:11

Cześć!!

W El Gounie od wczoraj po południu się rozdmuchało i dzisiaj odbył się Freestyle Jam w ramach Spring Jamboree :) Jak to Egipcie bywa, yalla yalla, wszyscy na wodę i robić tricki! ;) zajęłam drugie miejsce, pierwsze poleciało do Noussy, której jak najbardziej się należało :)

Obrazek

a już od najbliższej NIEDZIELI zapraszam do RedSeaZone wszystkie dziewczyny na darmowe lekcje demo - każda NIEDZIELA o 12:00 :) Można przyjść, posłuchać, polatać kajtem i z pewnością załapać zajawkę na dalszą naukę ;)

Obrazek

wiatr z wami,
Zuza
http://www.facebook.com/ikiteit

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 kwie 2013, 21:09

Cześć! :)

Dzisiaj miałam bardzo fajną wieczorną sesję, jednak El Gouna to jest to :)

Obrazek
fot. Jan Szlagowski

a zainteresowanych tym co działo się na Spring Jamboree zapraszam do przeczytania mojej krótkiej relacji na surfmag.pl :

http://surfmag.pl/2013/04/zuza-czaplins ... oree-2013/

wiatr z wami,
Zuza

http://www.facebook.com/ikiteit

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 kwie 2013, 12:55

Cześć :)

Zorganizowałyśmy ostatnio w RedSeaZone downwind dla dziewczyn :) było nas sześć, zapakowałyśmy cały sprzęt do busa, pojechałyśmy na północ do granicy El Gouny i stamtąd spłynęłyśmy przez laguny z powrotem do RSZ :)

rozgrzewka przed spływem
Obrazek

widok z mojego Switchblade'a :D
Obrazek

raley...
Obrazek

...i loopik uh ;)
Obrazek

dla mnie był to też test mojego nowego GoPro Black - jestem mega zadowolona z jakości, więc niedługo trzeba będzie sklecić jakiś filmik :D

pozdrawiam i wszystkie laski które planują wpadać do Egiptu zapraszam w odwiedziny na wspólne pływanko :D

wiatr z wami,
Zuza

http://www.facebook.com/ikiteit

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2013, 18:19

Przyjechała!!!!!

Razem z 10m Siren i kilkoma innymi bajerkami dotarła w końcu moja nowa deska, Caliber 136cm :) Na majówkę zjechało do nas bardzo dużo gości więc jedyna okazja do szybkiego testu trafiła się dzisiaj o 6 rano (i tak, jednak pływanko o szóstej do najlżejszych nie należy kiedy potrzeba najpierw wypić dwie kawy żeby w ogóle cokolwiek kojarzyć ;))... jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z tego jak duży ta deska ma pop! Szkoda tylko że ustawiłam pady na najszerszy rozstaw bo to jednak było za dużo a na powrót do brzegu i zmianę nie starczyło mi czasu ;) na testy z trochę węższym chwilę trzeba będzie poczekać... :( Ach, gdzie podziały się te dni kiedy wiało i nie było kursantów?! ;)

Obrazek

wiatr z wami,
Zuza

http://www.facebook.com/ikiteit

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2013, 21:53

Zuza pisze:.. Szkoda tylko że ustawiłam pady na najszerszy rozstaw bo to jednak było za dużo ..



Zuza - daj jej szansę na TYM rozstawie, po wkręceniu się , możesz już nie chcieć wrócić na wężej..
choć faktycznie na twardym (słonym) egipskim czopie - węższy rozstaw amortyzuje dużo lepiej..
Inna sprawa że 136 to trochę kolos na Twoje gabaryty - i przy tej długości faktycznie max rozstaw może być szeerooki - choć z drugiej strony też do karłów nie należysz :hand:

jak dla mnie nieco lipa, że ani deska ani padsy nie dają z tego co widać opcji "wykaczkowania" ich mocniej .. ??

celsjusze z Tobą :thumb:

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2013, 22:39

Ziomek. pisze:Zuza - daj jej szansę na TYM rozstawie, po wkręceniu się , możesz już nie chcieć wrócić na wężej..
choć faktycznie na twardym (słonym) egipskim czopie - węższy rozstaw amortyzuje dużo lepiej..
Inna sprawa że 136 to trochę kolos na Twoje gabaryty - i przy tej długości faktycznie max rozstaw może być szeerooki - choć z drugiej strony też do karłów nie należysz :hand:

jak dla mnie nieco lipa, że ani deska ani padsy nie dają z tego co widać opcji "wykaczkowania" ich mocniej .. ??

celsjusze z Tobą :thumb:


Celsjusze ze mną są, gorzej z wiatrem, widać zostawiłam go z wami :P

Ja mam 178cm (z wagą się powstrzymam ale więcej niż inne laski :P) więc taka deska jak najbardziej mi leży ;) a z rozstawem to już zobaczę jak będę mogła spróbować na średnim bo na razie to ciężko powiedzieć... a przy chwilowym zapierdzielu i prognozie raczej w tym tygodniu się nie zanosi ;)

wykaczyć by ją można bardziej gdyby miała inne pady cabrinhy z regulacją, Hydra akurat nie ma. Sie zobaczy jak przyjdzie co do czego, zawsze można wymienić ;)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 kwie 2013, 11:26

Zuza pisze:Celsjusze ze mną są, gorzej z wiatrem, widać zostawiłam go z wami :P


..to było go chociaż z Egiptu PRIORYTETEM nadać :idea:
to by JUŻ był - a tak to dopiero jutro spoko pływanko i jak wspomniałem we wtorek EPICKIE :jive:
..bo przy okazji zapakowały się stamtąd i Celsjusze, więc przy tym południowym/zachodziku wtorkowym wygląda że słupek rtęci osiągnie liczbę DWA z przodu :D

Zuza pisze:
Ja mam 178cm (z wagą się powstrzymam ale więcej niż inne laski :P) więc taka deska jak najbardziej mi leży ;)


..a nie - to mam podobny wzrost (181) i jeśli wagę też masz zbliżoną :shifty: to rozumiem, że mooożeeesz podpasować sobie ten rozmiar :hand:
nogi masz raczej dłuższe, więc do max rozstawu też powinnaś dojrzeć - ale.. faktycznie od razu się przestawić trudno, pośrednio będzie lepiej..

..to może my w zamian za Celsjusze, zapakujemy nieco wiatru jednak Wam tam? :twisted:

peace

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 kwie 2013, 11:43

Ziomek. pisze:..to może my w zamian za Celsjusze, zapakujemy nieco wiatru jednak Wam tam? :twisted:


Deal! Mam tu 5/4 piane więc i przy 10 stopniach mogę dawać, odsyłajcie wiatr bo ćwiczyć trzeba :P

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 kwie 2013, 12:13

Zuza pisze:
Deal! Mam tu 5/4 piane więc i przy 10 stopniach mogę dawać, odsyłajcie wiatr bo ćwiczyć trzeba :P


ołkej, suchara więc dopakujemy :wink:

peace


Wróć do „Kite Blogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości