I KITE IT, czyli co u Zuzy Czaplińskiej :) / nowy filmik 23.07

Nowy dział z blogami użytkowników kiteforum.
Popularne: Red Sea Zone | Kite-way | Jovi Travel |
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 12:04

Zuza pisze:
Wiało rano parę godzin codziennie, tylko że ja w tym czasie szkoliłam kursantów ;) no ale ci którzy przyjechali na czyste pływanie to trochę pośmigali...


..wiadomo, wiadomo :wink:

peace

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2015, 14:53

Prawdopodobnie najbardziej dziewczyński mini edit tygodnia! ;) Zobaczcie sami co Malin Amle i ja robiłyśmy ostatnio w Egipcie... Zapraszam do oglądania :)

phpBB [video]

Awatar użytkownika
IQM1
Posty: 715
Rejestracja: 13 wrz 2009, 14:31
Deska: Nobile NHP Split
Latawiec: Core Riot XR / XR 2/ XR 4
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 7 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2015, 21:44

:thumbsup:

Awatar użytkownika
Kristoff
Posty: 490
Rejestracja: 26 cze 2011, 12:37
Deska: Shinn Bronq Heritage, LF Foil
Latawiec: Flaj Speed 3, Flaj Boost
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 28 razy
 
Post01 cze 2015, 22:08

Nie wiem czemu, ale klimat tego filmiku przypomina mi w jakiś sposób to:

phpBB [video]


pozytywnie :-)

Tylko co tam za zapuchnięte oko na samym końcu (ostatnia klatka...)?

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 cze 2015, 16:43

Niestety z powodu pracy nie udało mi się dotrzeć na długi weekend nad morze :( Ale za to załapałam się w czwartek na jednodniowy wypad z chłopakami od wake do Ostródy :)

Obrazek

Szczerze mówiąc spodziewałam się po tym miejscu trochę więcej, bo jakoś tak zawsze było że jak na Helu nie wiało to chłopaki pakowali się w auto i lecieli do Ostródy bo podobno tak fajnie... No a ja przyjechałam, patrzę... Stoją tam dwa kickery, easybox i rooftop, ale dwie ściany kabla są zupełnie puste i w sumie jedzie się po nich tak "po nic" zupełnie (nikt tam też z krawędzi nie skacze). No i ja ogólnie nie wybrzydzam na "czop" na kablu, ale tam akurat przy bardzo słabym wietrze był potworny. Na szczęście na wieczór wiatr siadł całkowicie (Ha! Nie sądziłam że kiedykolwiek powiem coś takiego...) a wszyscy którzy katowali się w ciągu dnia już nie mieli siły i poszli do domu. Ja akurat zrobiłam sobie przerwę pod wieczór i na sam koniec o 19tej załapałam idealne 40 minut na pustym kablu i kompletnie płaskiej wodzie... Także podsumowując, ekipa - mega super i to wieczorne pływanie też mega super! A wszystkim którzy chcą łączyć kite i wake i chcieliby trochę ograniczyć ilość sprzętu w aucie, teraz mogę już na prawdę polecić Customa 2015 - opływałam go już i na kajcie i na przeszkodach w PL i za granicą i jestem mega zadowolona!!!

Chciałabym już na kajta, ale jeszcze muszę poczekać do 4 lipca... także do tego czasu tylko wake i życie mieszczucha w Warszawie ;)

Wiatr z wami (i trzymam kciuki za wszystkich znajomych na Fordzie!),
Zuza

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 cze 2015, 21:04

Obrazek

Cześć!

Ja ostatnio każdą wolną chwilę spędzam w wakeparku, a w międzyczasie na TheKiteMag ukazał się artykuł który opowiada trochę o moim ostatnim wypadzie do Egiptu i o projekcie Tall Girls Trippin :) co prawda po angielsku, ale i tak zapraszam do przeczytania!

link --> http://www.thekitemag.com/news/behind-t ... s-trippin/

wiatr z wami,
Zuza

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 cze 2015, 12:17

Obrazek

Uwaga uwaga, wszystkie Panie! 4 lipca spotykamy się już po raz trzeci na Cabrinha Girls Weekend (CGW) - weekendzie specjalnie dla kajtujących dziewczyn! Mamy nadzieję powtórzyć sukcesy z zeszłego roku i zobaczyć na naszym evencie Wasze surferskie buźki w jak największej ilości :)

Mimo, że kitesurfing staje się coraz bardziej popularny, nadal w znacznym stopniu jest to sport zdominowany przez mężczyzn. W Polsce z roku na rok przybywa kajtujących dziewczyn, ale nadal porozrzucane jesteśmy po różnych częściach wybrzeża, często się nie znamy i nie pływamy razem. Cabrinha Girls Weekend powstał właśnie dlatego - jeżeli Twoją pasją jest kite i chciałabyś dla odmiany popływać w damskim gronie, poznać inne dziewczyny z tą samą zajawką i przy okazji nauczyć się czegoś nowego, to właśnie miejsce dla Ciebie! :)

W planach różnego rodzaju atrakcje, a w tym:

*testy latawców i desek Cabrinha 2015
*testy GoPro
*warsztaty freestyle
*sesja foto i video na wodzie
*SUPy
*wakeboarding za wyciągarką
*wieczorny grill

Wszystkie atrakcje dla uczestniczek są oczywiście całkowicie darmowe :)

link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/760638274034326/

UWAGA! Ilość miejsc na CGW jest spora ale OGRANICZONA!!!!
Prosimy o zapisy na ikiteit@gmail.com lub np. przez prywatną wiadomość do mnie tutaj na forum!! (samo kliknięcie Biorę Udział w wydarzeniu na FB nie jest równoznaczne z dodaniem do listy uczestniczek).

Nasz weekend odbędzie się w bazie KITE.PL na kempingu Chałupy 6 na Półwyspie Helskim.

Już się nie mogę doczekać aż się zobaczymy! :)

wiatr z wami,
Zuza

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2015, 11:02

Obrazek

Cześć!

Od tygodnia jestem w Kalpitiya na Sri Lance. Mieszkam w obozie Srilanka Kite i mogę szczerze polecić - świetna ekipa, dobre jedzenie i najlepsze położenie względem spotu, bo na lagunę można przepłynąć (nie ma potrzeby dojazdu jeepem albo łodką).

Obrazek

Miejscówka jest po prostu przegenialna! Od przyjazdu pływałam codziennie na 8m, wczoraj pojechaliśmy na całodniową wycieczkę łodzią na Magic Spot który położony jest na mikro wysepce jakieś 50min od Kalpitiya i tam pływałam na 11m. Dzisiaj pierwszy dzień nie wieje, co w sumie mnie cieszy bo po tygodniu pływania non-stop wszysto mnie boli :)

Obrazek

Sam spot jest na prawdę w porządku, odkąd tu przyjechałam wiatr zawsze wieje mocno i równo mniej więcej między 10 a 13 a po południu kierunek trochę się odkręca i zaczyna szkwalić (ale ja po trzech godzinach pływania rano już i tak nie mam na zbyt wiele siły więc mi to za specjalnie nie przeszkadza :) ). Są dwie mniejsze laguny z płaską wodą idealną do freestyle, a poza tym można sobie pływać wszędzie w dużej lagunie ale tam jest już trochę czopu, chociaż w porównaniu z innymi miejscami w których byłam to wcale nie za wiele :)

Obrazek

Od jutra wygląda na to że będzie znowu wietrznie! Został mi w Kalpitiya jeszcze tydzień, ale już na pewno wiem, że za rok znowu się tutaj wybiorę...

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 lip 2015, 20:48

Cześć!

Zapraszam do obejrzenia mojego małego filmiku ze Sri Lanki :)

phpBB [video]


Było na prawdę fajnie i każdemu z czystym sumieniem mogę ten spot polecić! Wkrótce obszerniejsza relacja :)

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post30 lip 2015, 08:07

najs! zajebisty flacik.
wiało na 9m codziennie?

Zuza
Posty: 178
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:59
Deska: Cabrinha Custom
Latawiec: Cabrinha Chaos
Lokalizacja: Świat
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 sie 2015, 21:41

TrueKejner pisze:najs! zajebisty flacik.
wiało na 9m codziennie?


Dzięki :)

Dwa dni wiało mi na 11m i reszta wyjazdu codziennie na 8m :) Dobra miejscówka!


Wróć do „Kite Blogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości