MICHAŁ RUSZUK POLISH KITERACER FP

Nowy dział z blogami użytkowników kiteforum.
Popularne: Red Sea Zone | Kite-way | Jovi Travel |
Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post06 kwie 2015, 19:09

HEJ HEJ,
Nazywam się Michał Ruszuk, jestem Kiteracerem
po wielu miesiącach oddaje wam do użytku mój FANPEJDŻ NA FB!!! Serdecznie Was zapraszam do zapoznania się z moją osobą i z moim pływaniem. Na sezon 2015 szukam sponsora, więc jeśli jesteś zainteresowany pisz i dzwoń: 603257170 lub mruszuk@wp.pl

facebook.com/ruszuk



WIDZIMY SIĘ NA FORDZIE!
ALOHA

Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post06 kwie 2015, 19:26


Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 kwie 2015, 23:52

Ciśni freestyle !!!

3,30MIN Refren :)

https://vimeo.com/28243551

Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post08 kwie 2015, 19:42

phpBB [video]

Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post16 kwie 2015, 21:51

phpBB [video]


first steps are first steps

Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post13 maja 2015, 21:54

NEW POST IS UP!!!!!!


https://www.facebook.com/ruszuk

Relacja z wyjazdu na Hel w terminie 02.05 - 10.05
PART 2 - ZAWODY FORD KITE CUP 2015 W CHAŁUPACH
Po tej ciężkiej pracy, która sprawia mi ogromną satysfakcję i przyjemność, nastał czas pracy jeszcze większej i trudniejszej. Mówię oczywiście o pierwszym przystanku Pucharu Polski w Chałupach w ramach cyklu FKC.
Dzień 1.
Wstajemy rano, pobudka, śniadanko. Śniadanie oczywiście mistrzowskie, bo przepis od mojego trenera - Tomasza Janiaka. Kaszka pysznie smakowała, o 10 skippers meeting. Około godziny 11 ruszyliśmy z pierwszymi wyścigami. Początkowo nie za bardzo wierzyłem, że uda nam się cokolwiek rozegrać. Był moment, w którym cały wiatr zgasł i wszystkie, dosłownie wszystkie latawce spadły do wody. Szczęśliwie, lekko dmuchnęło i wystartowaliśmy z pierwszym wyścigiem. Wszyscy na dużych latawcach, ja miałem założone 19m2. Wiatr, mimo że lekko wiał był wyjątkowo dziurawy. Niestety zaraz po starcie wpadłem w taką dziurę i utopiłem latawiec. Przez 15 minut z nim walczyłem i rezygnowałem z pomocy (zawodnik, któremu rescue pomaga ma od razu DNF - did not finish). Jednak nie zdołałem podnieść latawca i skorzystałem z pomocy motorówki. Następny wyścig już dość szczęśliwy. Dotarłem na dosyć dobrej, ósmej pozycji. W 3. i 4. wyścigu szczęście stało po mojej stronie. Rozwiało się, aż do 20 ktsów i w górę. Z tego też powodu lżejsi zawodnicy mieli problem z kontrolą deski i kajta (overpower). Natomiast ja, również z trudnościami, ale radziłem sobie. 4. wyścig ukończyłem na 6. pozycji.
Po czterech wyścigach regulaminowa przerwa - nieco wydłużona. Wiatr, gdy tylko zeszliśmy z wody 'zdechł' i musieliśmy czekać aż znowu się rozwieje. Czekaliśmy około trzech godzin. o 17.30 ponownie weszliśmy na wodę, a o 18 ruszył kolejny wyścig. Wyścigi nr 5 i 6 poszły mi dość przeciętnie. Głównie popełniłem na każdym z nich błędy nawigacyjne. To sprawiło, że kończyłem na pozycjach 8 oraz 10. Wyścig 7. i niestety ostatni w tych zawodach to była, mówiąc potocznie, masakra. Po pierwszym kółku wiatr całkowicie zgasł. Wyścig ukończyli tylko Maks i Błażko, reszta niestety ma DNFy.
Dzień 2.
W sobotę niestety nie rozegraliśmy niczego. Dyrektor zawodów o 16:00 podjął decyzje o zakończeniu regat. O 18:30 nastąpiła ceremonia wręczenia nagród.
W regatach zająłem wysokie 9. miejsce. Jestem zadowolony ze swoich startów, jednakże wiem, że stać mnie na więcej. Następna impreza to 2. przystanek Pucharu Polski, tym razem w Rewie, na początku czerwca.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 maja 2015, 22:16

mlodziak pisze:
Po czterech wyścigach regulaminowa przerwa - nieco wydłużona. Wiatr, gdy tylko zeszliśmy z wody 'zdechł' i musieliśmy czekać aż znowu się rozwieje. Czekaliśmy około trzech godzin..


..podczas których na wodzie rywalizowali Freestylowcy na latawcach 9 - 11m2 :wink:

peace

Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post11 cze 2015, 16:17

NEW POST IS UP!!!!!!!
Jesteśmy po zawodach w Rewie, gdzie byłem siodmy w konkurencji race. Już za tydzień wyjeżdżam na dwa miesiące na hel gdzie będę plywal i pływał i pływam. Zapraszam na fanpejdż, gdzie są najnowsze zdjęcia i pełna relacja.
https://fb.com/ruszuk

Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post30 wrz 2015, 21:18

PODSUMOWANIE SEZONU 2015
Sezon uznaję za bardzo udany. Moje najlepsze rezultaty w regatach to 5. miejsce (Mielno), 6. miejsce (Rewa).
Jestem 6. w Polsce i 3. w kategorii do 21. lat. (w klasyfikacji generalnej)
Bardzo cieszę się ze swoich wyników. Potwierdzają one mój duży potencjał. W tym sezonie trenowałem bardzo dużo. Przez 2 miesiące (20.06 - 21.08) pływałem codziennie. Mieszkałem w swojej przyczepie na Helu. Trenowałem sam, z trenerem, z innymi zawodnikami.
Jestem opływany i wyćwiczony. Mam kondycję i zadawalającą wagę. Jedyne czego mi brakuje na następny sezon to sprzęt.
A właściwie brakuje mi dużo sprzętu. Deska - rozpadła się po trzech sezonach i nabiera wody. Latawce - pękają. Pianka - rwie się od starości.
Najbliższe dwa miesiące spędzę (spędzam) na szukaniu sponsora. Szukania pieniędzy na realizowanie mojej pasji.
Bo marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.
Kontakt do mnie: mruszuk@wp.pl lub 603 257 170
Aloha

Awatar użytkownika
mlodziak
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2013, 18:22
Deska: RRD K-Rapida
Latawiec: RRD Addiction MKIV
Lokalizacja: Białystok, Rodos
Postawił piwka: 2 razy
 
Post30 wrz 2015, 21:21



Wróć do „Kite Blogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron