KiteVlog seria #3

Nowy dział z blogami użytkowników kiteforum.
Popularne: Red Sea Zone | Kite-way | Jovi Travel |
KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 gru 2016, 12:02

Kilka dni temu wystartowała 3 seria kitevlog.com

Pierwsze dwa odcinki pojawiły się w tym tygodniu.

Mile widziane komentarze, opinie, pomysły na kolejne odcinki :thumb: :thumb: :thumb:

Intro:

phpBB [video]


Odcinek 1:

phpBB [video]

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2016, 10:12

Odcinek 3 i kolejna dwu tygodniowa promocja na recenzowany produkt.

Tym razem Manera AirForce

phpBB [video]

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post19 gru 2016, 23:34

Świetna robota, zresztą jak zwykle.
Podoba mi się styl w jakim prowadzicie swojego vbloga (od samego początku). Świetnie, że wróciliście!
Widzę, że (jak na razie) Manera rządzi.
Używacie ich trapezów? ciekaw jestem opinii, kogoś, kto ich używa od dłuższego czasu. Jak taki EXO wygląda po roku? Materiał, z którego są wykonane trapezy są fajne, ale jakoś wydają mi się nietrwałe.

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 gru 2016, 15:52

MarekH pisze:Świetna robota, zresztą jak zwykle.
Podoba mi się styl w jakim prowadzicie swojego vbloga (od samego początku). Świetnie, że wróciliście!
Widzę, że (jak na razie) Manera rządzi.
Używacie ich trapezów? ciekaw jestem opinii, kogoś, kto ich używa od dłuższego czasu. Jak taki EXO wygląda po roku? Materiał, z którego są wykonane trapezy są fajne, ale jakoś wydają mi się nietrwałe.


Cześć Marek,
Wielkie dzięki za wsparcie - to na serio napędza do działania ;)

Jeśli chodzi o Exo - odcinek jest już zaplanowany :thumbsup:
Pomysł pokazania używanego trapezu po x czasu bardzo nam się podoba! Postaramy się to "zorganizować" :wink:
Pozdrowienia

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 gru 2016, 14:43

Czołem!
Ostatnimi czasy wypuściliśmy dwa nowe odcinki, jeden to gadżet z serii "mam 5, a i tak potrzebuję jeszcze jeden" - sprawdza się nie tylko na wyjazdach kite czy surf ale także snow, a i w domu przykręci rozkręcający się zawias szafki ;). Natomiast drugi to filmik o znalezionych pod choinką kapciach F-One'a !


phpBB [video]


phpBB [video]



Pozdrawiamy ;)

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 sty 2017, 19:12

MarekH pisze:Świetna robota, zresztą jak zwykle.
Podoba mi się styl w jakim prowadzicie swojego vbloga (od samego początku). Świetnie, że wróciliście!
Widzę, że (jak na razie) Manera rządzi.
Używacie ich trapezów? ciekaw jestem opinii, kogoś, kto ich używa od dłuższego czasu. Jak taki EXO wygląda po roku? Materiał, z którego są wykonane trapezy są fajne, ale jakoś wydają mi się nietrwałe.


Marek, zrobiliśmy dla Ciebie aktualne zdjęcia trapezu Exo.
Jest to model z 2015 roku, wersja black, rozmiar S.
Trapez jest użytkowany od sezonu 2015 (włącznie), oraz cały 2016. Częstotliwość użytkowania jest na poziomie instruktora na płw Helskim (jak wieje, to jest pływane) + 7 tygodni wyjazdów z pływaniem dzień w dzień (Dakhla + Fuerta)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post04 sty 2017, 23:03

O, super! Dzięki chłopaki. Obiecaliście i jest :)
Spodziewałem się sporego postrzępienia materiału, bo taki delikatny mi się wydawał. Jedynie linka z tyłu średnio wygląda (tak jak się spodziewałem). Trapezy Manera są dla mnie super pod względem estetycznym. Obawiałem się, że ta ogromna zaleta (oprócz tych najważniejszych czyli użytkowych) szybko mija, a okazuje się, że niekoniecznie. Generalnie sprzęt Manera ma dla mnie duże walory estetyczne a jak widać o solidność też nie trzeba się martwić.

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 sty 2017, 23:13

Jaki jest cel zastosowania podwójnych oczek metalowych?

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2017, 11:50

MarekH pisze:O, super! Dzięki chłopaki. Obiecaliście i jest :)
Spodziewałem się sporego postrzępienia materiału, bo taki delikatny mi się wydawał. Jedynie linka z tyłu średnio wygląda (tak jak się spodziewałem). Trapezy Manera są dla mnie super pod względem estetycznym. Obawiałem się, że ta ogromna zaleta (oprócz tych najważniejszych czyli użytkowych) szybko mija, a okazuje się, że niekoniecznie. Generalnie sprzęt Manera ma dla mnie duże walory estetyczne a jak widać o solidność też nie trzeba się martwić.


Marku, masz rację - w pierwszych chwilach styczności z trapezem linka może budzić pewne wątpliwości, trapez który widać na zdjęciu używa gość, który pływa unhooked i w butach od samego początku jego zakupu. Nie zdarzyło się, żeby pękła czy oderwała się, nawet od bardzo mocnego szarpnięcia. To prawda, że jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. W tajemnicy "zdradzimy" :wink: , że nie długo będzie odcinek o piankach - które wywarły na nas ogromne wrażenie pod tym kątem.


Grzegorz KiteLife pisze:Jaki jest cel zastosowania podwójnych oczek metalowych?


Grześku, podwójne oczka mają za zadanie "przytrzymać" to główne, które na zdjęciach powyżej luźno lata sobie po hp-lince.
W 4 minucie jest to przestawione:

phpBB [video]

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2017, 12:15

My tu gadu gadu, a w sieci pojawił się kolejny odcinek KiteVlog z serii #3.

Tym razem w ręce ekipy kitevlog trafił golfbag RRD Triple Board Bag.

phpBB [video]


Enjoy :thumb:

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2017, 13:03

KiteOffer pisze:

Grzegorz KiteLife pisze:Jaki jest cel zastosowania podwójnych oczek metalowych?


Grześku, podwójne oczka mają za zadanie "przytrzymać" to główne, które na zdjęciach powyżej luźno lata sobie po hp-lince.

Obejrzalem film i stwierdzam z rozczarowaniem, że chyba bardziej nieporecznego patentu nie było można wymyśleć. Smycze z karabinczykiem które nie dość ze są bardziej praktyczne tez mozna na sztywno do oczka podczepić i mieć pod lewą czy prawą ręką. Na plus jest to, że wymyślili nowy patent na rozpiecie awaryjne ale żeby to później złożyć... przerost formy nad treścią. :doh: na ten sezon szukam nowego trapezu i chętnie bym go przetestowal
Pzdr :thumb:

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 sty 2017, 14:49

Grzegorz KiteLife pisze:
KiteOffer pisze:

Grzegorz KiteLife pisze:Jaki jest cel zastosowania podwójnych oczek metalowych?


Grześku, podwójne oczka mają za zadanie "przytrzymać" to główne, które na zdjęciach powyżej luźno lata sobie po hp-lince.

Obejrzalem film i stwierdzam z rozczarowaniem, że chyba bardziej nieporecznego patentu nie było można wymyśleć. Smycze z karabinczykiem które nie dość ze są bardziej praktyczne tez mozna na sztywno do oczka podczepić i mieć pod lewą czy prawą ręką. Na plus jest to, że wymyślili nowy patent na rozpiecie awaryjne ale żeby to później złożyć... przerost formy nad treścią. :doh: na ten sezon szukam nowego trapezu i chętnie bym go przetestowal
Pzdr :thumb:


Grzesiek nic prostszego, napisz do nas kilka dni przed planowanym wyjazdem lub po prostu pływaniem, wybierzemy odpowiedni rozmiar i wyślemy do Ciebie bezpłatnie model 2017 na testy :thumb:

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 sty 2017, 10:22

Czołem!

Wczoraj wyszedł siódmy odcinek trzeciej serii, w którym opowiadamy o naszym bestsellerze wśród desek wave..
Filmik jest nieco dłuższy niż zwykle, ale o tym sprzęcie moglibyśmy gadać i gadać... :wink:
F-One Mitu. Zapraszamy

phpBB [video]

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 sty 2017, 09:47

Kolejny kitevlog i tym razem pianka Manera Magma

phpBB [video]

Kub
Posty: 62
Rejestracja: 12 gru 2014, 10:15
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post21 sty 2017, 17:10

Będziecie też robić filmiki instruktażowe, takie jak w poprzednich seriach, czy z tego rezygnujecie?
fajnie się je oglądało :)


Wróć do „Kite Blogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości