SJ4000 podróbka Gopro3

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post20 paź 2014, 16:31

Niestety warto kupować tylko oryginalne mocowania. Te się nie łamią tak jak podróbki po co ryzykować utratę kamery lub brak możliwości nagrania materiału bo właśnie pękł zatrzask mocowania. Plastik podróbek jest zbyt lamliwy.

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post20 paź 2014, 19:46

ls84 pisze:Jednak zdecydowalem sie na gopro hero 4 silver... kwestia na plus... to oprogramowanie gopro studio, odpalilem kilka razy i mozliwosc poprawienia jakosci wideo jest napawde swietna a dopiero co zainstalowalem program...pewnie jeszcze sporo rzeczy znajde z czasem...... czy warto kupic gopro 4?? od 3+ mamy dodatkowo wyswietlacz , przydaje sie na pewno mimo ze nie wiele widac to kadrowac sie da calkiem niezle.... obsluga ustawien tez jest o wiele szybsza.... (opcja wifi z telefon jest porazka bo faktycznie bateria w telefonie i baterii starcza na godzine zabawy plus polaczenie zrywa sie co chwile...) .... obiektywnie to nie moge namawiac na zakup gopro 4.... dzisiaj kupilbym gopro hero za 549 pl a nie hero 4 silver za 1600. Jakosc zdjec jest bardzo slaba .... spodziewalem sie ze zdjecia beda lepsze od video ale jest na odwrot.... to co dostajemy za 1600 to jest porazka.... brak ladowarki to jakas kpina i dlatego nie mam zamiaru kupowac mocowan oryginalnych tylko firm zewnetrzych zeby nie ladowac kasy do kieszeni gopro.... ale mimo wszystko oprogramowanie gopro jest na tyle dobre ze nie wybralbym innego producenta... (mozliwosc poprawy ostrosci i kolorow oraz kontrastu na filmie jest naprawde rewelacyjna i tak jakby sie obrabialo zdjecia z lustrzanki) tak wiec podsumowujac gopro tak ale najwyzsze modele niekonieczne...



W GP4 Silver masz możliwość nagrywania w 1080p/60fps albo 720p/120fps - i to jest to co naprawdę robi różnicę i co kosztowało tego tysiaka extra. Pobaw się z tym 120fps i slow-motion, to humor Ci się poprawi :) Co do oprogramowania - to, o ile się orientuję, CamRaw (Protune) pozwala tylko na post-edycję blansu bieli/kolorów. Korekta ostrości to już jest zwykła funkcja modyfikująca jak w każdym innym sofcie.
Złączki pękają, nie ważne czy oryginalne, czy nie - w pewnych sytuacjach albo pęknie złączka albo obudowa - ja wolę złączkę... Dobrym pomysłem jest dodatkowe zabezpieczenie - np. niezależnie mocowana linka. :thumbsup:

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 paź 2014, 10:43

bartolomeo_n pisze:
andrzejwodejszo pisze:nowa 4rka w najtańszej opcji będzie kosztowała / kosztuje 549zł ! słaaaboooo :) full hd i 30 fps


Gwoli ścisłości, nazywają to nie '4' tylko "GoPro Hero 2014" albo "New Hero". Nie ma możliwości dołożenia plecków lcd ani (co ważniejsze) rozszerzenia baterii. Bateria jest niewymienna. Obudowa wodoszczelna nie jest dostępna osobno, gdyby się zdażyło ją uszkodzić. Ponoć nagrywa przez 2,5h w 720p/60fps ale GoPro podaje, że Hero 3+ robi to nawet dłużej, co jest chyba totalną bzdurą... więc ten model działa jeszcze krócej... Nie ma też Wifi, czyli zrobić cokolwiek można dopiero po podłączeniu do kompa. Nie ma opcji nagrywania w trybie Protune (RAW). Ogólnie - wydaje się rozsądną, budżetową alternatywą, ale 'dupy nie urywa' i nie bez powodu jest 1000zl róznicy między pierwszą GP4...


Gwoli ścisłości nowe Hero 2014 to tak naprawdę hero2 w nowym pudle. Nic się nie zmieniło poza obudową i reklamą. Jak dla mnie trochę wciskanie kitu, dla tych którzy koniecznie chcą mieć logo gopro na kasku. A co do protune to może i działa to jakoś, ale nie wiem. Mam hero2 z aktualizacją do protune i nie używam bowiem gopro studio na moim całkiem niezłym komputerze nie dała rady przerobić jednego kilkunastosekundowego filmiku przez pół godziny (więcej nie chciało mi się czekać). Tak więc jeśli tak działa studio również w nowych kamerach można uznać, że go nie ma.

andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post24 paź 2014, 20:56

jade za kilka miechow do azji i chyba sobie kupie ta sj4000 ok 250zl to bardzo dobra cena, zastanawiam sie tylko czy da sie zgrywac filmiki kablem z kamerki do kompa?

Awatar użytkownika
adii
Posty: 265
Rejestracja: 22 sty 2012, 11:28
Deska: ACE
Latawiec: SB,Vector
Lokalizacja: Zegrze
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post25 paź 2014, 07:40

andrus pisze:jade za kilka miechow do azji i chyba sobie kupie ta sj4000 ok 250zl to bardzo dobra cena, zastanawiam sie tylko czy da sie zgrywac filmiki kablem z kamerki do kompa?


To jedyny sposób :idea:

andrus
Posty: 58
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:03
Deska: SU-2
Latawiec: PL venom2 13m
Postawił piwka: 1 raz
 
Post25 paź 2014, 10:18

adii pisze:
andrus pisze:jade za kilka miechow do azji i chyba sobie kupie ta sj4000 ok 250zl to bardzo dobra cena, zastanawiam sie tylko czy da sie zgrywac filmiki kablem z kamerki do kompa?


To jedyny sposób :idea:


Czytałem recenzje na Amazonie, koleś napisał ze popsuło mu sie wejście na kartę SD bo niby ze za każdym razem jak zgrywasz filmik to musisz ja wypiac i wkładać do kompa, a to by była niezła lipa,bzdury pisał.
Siedziałem wczoraj do pozna na necie i znalazłem filmik ze kamerkę można normalnie podpiąć kablem i używać ja jako kamerkę internetowa. :thumb: teraz wiem ze na pewno ja kupie. :thumb:

Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post27 paź 2014, 16:32

bartolomeo_n pisze:
ls84 pisze:Jednak zdecydowalem sie na gopro hero 4 silver... kwestia na plus... to oprogramowanie gopro studio, odpalilem kilka razy i mozliwosc poprawienia jakosci wideo jest napawde swietna a dopiero co zainstalowalem program...pewnie jeszcze sporo rzeczy znajde z czasem...... czy warto kupic gopro 4?? od 3+ mamy dodatkowo wyswietlacz , przydaje sie na pewno mimo ze nie wiele widac to kadrowac sie da calkiem niezle.... obsluga ustawien tez jest o wiele szybsza.... (opcja wifi z telefon jest porazka bo faktycznie bateria w telefonie i baterii starcza na godzine zabawy plus polaczenie zrywa sie co chwile...) .... obiektywnie to nie moge namawiac na zakup gopro 4.... dzisiaj kupilbym gopro hero za 549 pl a nie hero 4 silver za 1600. Jakosc zdjec jest bardzo slaba .... spodziewalem sie ze zdjecia beda lepsze od video ale jest na odwrot.... to co dostajemy za 1600 to jest porazka.... brak ladowarki to jakas kpina i dlatego nie mam zamiaru kupowac mocowan oryginalnych tylko firm zewnetrzych zeby nie ladowac kasy do kieszeni gopro.... ale mimo wszystko oprogramowanie gopro jest na tyle dobre ze nie wybralbym innego producenta... (mozliwosc poprawy ostrosci i kolorow oraz kontrastu na filmie jest naprawde rewelacyjna i tak jakby sie obrabialo zdjecia z lustrzanki) tak wiec podsumowujac gopro tak ale najwyzsze modele niekonieczne...



W GP4 Silver masz możliwość nagrywania w 1080p/60fps albo 720p/120fps - i to jest to co naprawdę robi różnicę i co kosztowało tego tysiaka extra. Pobaw się z tym 120fps i slow-motion, to humor Ci się poprawi :) Co do oprogramowania - to, o ile się orientuję, CamRaw (Protune) pozwala tylko na post-edycję blansu bieli/kolorów. Korekta ostrości to już jest zwykła funkcja modyfikująca jak w każdym innym sofcie.
Złączki pękają, nie ważne czy oryginalne, czy nie - w pewnych sytuacjach albo pęknie złączka albo obudowa - ja wolę złączkę... Dobrym pomysłem jest dodatkowe zabezpieczenie - np. niezależnie mocowana linka. :thumbsup:



hehheheh no potestuje potestuje ... nie mowie ze inne programy nie maja tego... ale mowiac szczerze nie widzialem nic podobnego jak to do go pro.... majac lustrzanke Canona tez uzywam tylko Canon Digital Editor i nie mam pierdulacji... choc pewnie jest milion innych programow.... co do obrubki video to nie widzialem za wiele i to byl ten moment ze dalem sie zlapac na gopro... sprzet juz skompletowany 6 listopada smigam do Egiptu potestowac :))


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron