Mach 1

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Gość
 
Post30 lip 2004, 12:59

Pływał ktoś z Was na Machu 1 18 sqm?
Prosiłbym o opinie na temat tego kajta...

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post30 lip 2004, 13:48

Witam!
Ja pływałem na Machu 18m2 kolegi Rolnika. O tym latawcu można by powiedzieć wiele bardzo pozytywnych rzeczy, np. Można go z powodzeniem porównywać z latawcami o rok młodszymi takimi jak rhino 2. Zaimponował mi swoim dużym zakresem. Jest to latawiec nie do zdarcia, widać w nim solidne wykonanie np. szwy na tubach są zrobione bardzo dobrze, zupełnie inną techniką niż w innych latawcach przez co są one dużo bardziej wytrzymałe. Ostatnio mam do czynienia z Rhino 4 i chwaląc się koledze Rolnikowi o tym czy tamtym to on zaskakiwał mnie odpowiedzią że w Machu już to jest (przypominam rok 2002). Byłem zszokowany. Napewno nie posiada właściwości lotnych takich jak latawce "nowej" generacji ale na początek zaspokoiłby gusta nawet wybrednych kite'rów.Ma doby hang-time i bardzo ostro idzie na wiatr, przy zachowaniu dosyć dużej szybkości w powietrzu, jest bardzo zwrotny.
Jest to duży latawiec i początkującym polecił bym podejście do niego z DUŻYM respektem bo potrafi zrobić kuku przy nieumiejętnym obchodzeniem się z nim.

Jest tani i dobry, przedewszystkim Dobry.
gorąco polecam

rad
Posty: 8
Rejestracja: 26 cze 2004, 19:16
Lokalizacja: z pod pachy najbardziej
Kontaktowanie:
 
Post30 lip 2004, 13:54

Dzieki bardzo, chyba sie pokusze ;]

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post30 lip 2004, 14:43

Eee!!
Nie przesadzaj porownujac macha z rhino 4 .Rhino to rakieta na ktorej plywa sie bez wysilku mach to jednak starszy model .Wykonanie ok jak to f ony bardzo solidne w swoim roczniku byl chyba jednym z najlepszych latawcow(nie mowiac o tym ile kosztowal :evil: ).W dolnym zakresie jest super podaja ze od 6 wezlow :? to oczywiscie presada ale od 9 mozna sie juz slizgac gora slaba 14w i koniec potem zostaje tylko leszcz :wink: .Wstaje z wody trodno musi byc co najmniej 11w ale wstaje.Jest na tyle szybki ze mozna krecic kiteloopy przy zwrocie (podczas skoku na tym latawcu sie nie odwazylem).
Systemy bezpieczenstwa - brak - musialem dorobic .
Pozdrawiam rolnik

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post30 lip 2004, 18:33

Porównuję go do R2 a nie 4 tylko że mach ma to co notrh wprowadził dopiero w tym roku. Nie wiem czemu jesteś taki skromny bo to naprawde dobry latawiec.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości