LOU WAINMAN HAWAII

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 mar 2015, 18:21

kowal pisze:kolejna miła produkcja :thumb:
phpBB [video]


..daje się zauważyć "kompletny brak popa w C L A S H u V2" o którym pisał możny tego forum :wink:

Obrazek

a Forest, mimo sponsoringu i wymogów Wainmana chyba za karę większość ujęć ma na C L A S H' u właśnie :wink:

tylko naklejkę ciapnął:

Obrazek

..przypomina mi to historię świetnego , niestety już świętej pamięci polskiego zawodnika , sponsorowanego przez Brunotti
który wiadomo jakie deski robi, więc deskę innej marki oklejał całą w Brunotti i na niej pływał w zawodach i na filmach :thumb:
swoją drogą, jeśli ktoś kiedyś pływał z naklejką na całym dni, wie JAK pływa TAKA deska.. :? :hand:

peace

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2015, 10:20

Ziomek. pisze:
..daje się zauważyć "kompletny brak popa w C L A S H u V2" o którym pisał możny tego forum :wink:

a Forest, mimo sponsoringu i wymogów Wainmana chyba za karę większość ujęć ma na C L A S H' u właśnie :wink:


Oj przesadziłeś - aż mi się chciało policzyć: 8-5 dla Joke'a ;)

A chociaż nie pływałem na Clashu v2 tylko v1 to porównując v1 do joke'a mogę powiedzieć, że na płaskim zdecydowanie lepiej spisywał się clash, a joke lepiej chodził na czopie.

Co nie zmienia faktu, że:
Joke jest bardzo specyficzną i w sumie trudną deską
Moim zdaniem clash v1 już miał lepszy a na pewno "łatwiej osiągalny" pop niż joke
Joke jest technologicznie mocno z tyłu - chociażby przez czas kiedy powstał
Joke ma kilka niewytłumaczalnych dla mnie wad, które wymuszają określony sposób pływania
Nadal muszę się przepłynąć na v2 ;)

peace 8)

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2015, 11:15

onzo pisze:
Oj przesadziłeś - aż mi się chciało policzyć: 8-5 dla Joke'a ;)



..no dobra - nie liczyłem :wink:
więc: NAJLEPSZE ujęcia ma na C L A S H 'u :hand: pasuje? :wink:
ja bekrola, a nawet do switcha ;) "zduszę" na każdej kłodzie
swoje najtrudniejsze rzeczy wolę na C L A S H u :idea:

a nie wydaje Ci się to "podejrzane" - że zawodnik sponsorownay przez daną firmę
wrzucający do filmu promu ujęcia jak "idzie" z deską danej firmy itd
jednak W OGÓLE w tym filmie pokazuje inną deskę, BA! - pływa na innej :?
..do przemyślenia..


onzo pisze:
A chociaż nie pływałem na Clashu v2 tylko v1 to porównując v1 do joke'a mogę powiedzieć, że na płaskim zdecydowanie lepiej spisywał się clash, a joke lepiej chodził na czopie.


Nadal muszę się przepłynąć na v2 ;)



no to nie muszę już zapraszać
bo tych desek pływa naprawdę sporo również w PL (bo w takiej Brazylii, zdarza się i po 20 % na najlepszych spotach freestylowych :hand: )
sam wczoraj na ch3 naliczyłem 4 szt - na 15 riderów..

więc testuj :thumb: V2 broni się sam

posiadając JOKE, wymieniłeś wszystkie zalet w porównaniu na korzyść C L A S H a
za wyższość uznałeś chodzenie Joke w czopie.. porównując do V1 , sprzed ..4 rech sezonów :wink:

z kolei przyznałeś + za POP C L A S H a - miło, zwłaszcza, że ludzie, którzy chyba w ogóle nie czują różnicy między deskami, jako jedyny zarzut potrafią C L A S H om wytknąć tylko .."brak popa" :lol: ..chyba przy "frywolnych bekrolach" :wink:

C L A S H V2 ma wg mnie dużo optymalniej zwiększony rocker, co w czopie daje mu MEGA przewagę nad V1 :idea:
dla mnie , to jedna z najlepiej chodzących w czopie desek :hand:
więc ..spróbuj jej :thumb: ..najlepiej dłużej niż 5 minut - i nie w wietrze off shore szkwaliste 7 węzłów
to typowe warunki 3 minutowych testów -bo jak fajnie wieje, to szkoda czasu na jakieś testowanie :hand:
i potem opinia - eee, kiepski sprzęt :hand:

już się przyzwyczaiłem, że jest wielu chętnych na testy BEST Kahoona 13,5 albo BEST TS 15 & 17m2
w powyższych warunkach , bo testującym ich 12stki i 14stki nie chcą w ogóle wisieć w zenicie, a później rozczarowanie, że te też nie mają turbo mocy i się nie uwijają :lol:
nie dalej jak wczoraj, klient , który kupił TS 12, powtórzył zasłyszaną opinię, że 13,5 jest wolna
w porównaniu do 7mki - na 30 węzłach - na pewno :hand: każdej :idea:
ale swojej lidze? - uwija się jak meserszmit :idea:

..rozpisałem się, sorry :wink:

peace

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2015, 11:34

Ziomek. pisze:a nie wydaje Ci się to "podejrzane" - że zawodnik sponsorownay przez daną firmę
wrzucający do filmu promu ujęcia jak "idzie" z deską danej firmy itd
jednak W OGÓLE w tym filmie pokazuje inną deskę, BA! - pływa na innej :?
..do przemyślenia..


nie wydaje mi się podejrzane.
Raczej uczciwe.
Na nowego joke'a czekam od zeszłego sezonu. I odnoszę wrażenie, że się nie doczekam.

24SURFpl
Posty: 1146
Rejestracja: 09 paź 2009, 16:35
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków (k.Wa-wy)
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2015, 11:37

onzo pisze:
Ziomek. pisze:a nie wydaje Ci się to "podejrzane" - że zawodnik sponsorownay przez daną firmę
wrzucający do filmu promu ujęcia jak "idzie" z deską danej firmy itd
jednak W OGÓLE w tym filmie pokazuje inną deskę, BA! - pływa na innej :?
..do przemyślenia..


nie wydaje mi się podejrzane.
Raczej uczciwe.
Na nowego joke'a czekam od zeszłego sezonu. I odnoszę wrażenie, że się nie doczekam.


:thumb:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post30 mar 2015, 22:25

onzo pisze:
nie wydaje mi się podejrzane.
Raczej uczciwe.


..tak, sam tak robię :hand:
ale ILU tak robi?
o CZYM to świadczy?

onzo pisze:
Na nowego joke'a czekam od zeszłego sezonu. I odnoszę wrażenie, że się nie doczekam.


nie doczekuj się, nie musisz, a na co, a dlaczego, a po co to komu :wink:

peace

paralizator
Posty: 730
Rejestracja: 14 wrz 2008, 18:08
Deska: Joke
Latawiec: Razor 13,11,9
Lokalizacja: wAWA
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2015, 08:23

Bardzo konstruktywna recenzja WH. A nie przepraszam Cash-a :hand:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2015, 10:33

paralizator pisze:Bardzo konstruktywna recenzja WH. A nie przepraszam Cash-a :hand:


..napisz więc SAM coś bardziej konstruktywnego :thumb:

piszemy o tym, że rider WAINMANA pływa na filmie promo WAINMANA na C L A S Hu - wnioski do wyciągnięcia samemu :hand:

oraz POSIADACZ WAINMANA (Onzo) porównuje SWOJĄ deskę do C L A S H a , co prawda starej wersji V1

teraz TWOJA kolej - konstruktywnie poproszę :thumb:

peace

paralizator
Posty: 730
Rejestracja: 14 wrz 2008, 18:08
Deska: Joke
Latawiec: Razor 13,11,9
Lokalizacja: wAWA
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2015, 12:12

Konstruktywne to są tu tylko informacje o Clashu v2 które wymieniles. Temat jest o WH. Fakt riderzy wainmana coś niechętnie pływają na joku, ale to nie moje zmartwienie tylko wainmana :) Konstruktywnie na joku świetnie się ląduje, słabo ostrzy i napewno wolniej niż na Clashu v 1 pływa skoro mamy porównywać ;) Jest świetna na kartoflisku z racji swojego rockera. No i nie ma wyczekiwane przynajmniej przeze mnie V2 Joka :(
Tyle w temacie. Na akademickie rozkminki jakoś nie mam czasu niestety. Może kiedyś na wodzie w Miedzykach.
Z wietrznymi pozdrowieniami :thumb:

paralizator
Posty: 730
Rejestracja: 14 wrz 2008, 18:08
Deska: Joke
Latawiec: Razor 13,11,9
Lokalizacja: wAWA
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2015, 12:19

No i zapomniałem o najważniejszym. Przeżyła 2 sezony intensywnego katowania rur sliderow kickerow na wake.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2015, 12:53

Ziomek. pisze:
onzo pisze:
Na nowego joke'a czekam od zeszłego sezonu. I odnoszę wrażenie, że się nie doczekam.


nie doczekuj się, nie musisz, a na co, a dlaczego, a po co to komu :wink:

peace


Bo ja pływam głównie w trochę innych warunkach i potrzebuję dechy do czegoś trochę innego niż ty. I te 4 czy 5 lat temu (bo nie pamiętam kiedy wszedł joke) ta decha idealnie spełniała oczekiwania. Tyle tylko, że w międzyczasie wszystko już poszło do przodu, wymyślono nowe rozwiązania, pojawiły się inne sprzęty, które tam gdzie joke się sprawdzał są równie dobre, a tam gdzie się nie sprawdzał przebijały go o wieeeele. To jest nadal bardzo fajna decha, tylko do czegoś innego niż w tej chwili potrzebuję. Gdyby WH zachował pewną ideę i zrobił nową deskę z uwzględnieniem paru poprawek to myślę, że deska mogłaby być całkiem całkiem. Niekoniecznie przebiliby topowe deski dla zawodników - ale też myślę, że nie o to im chodzi.
A poza tym w moim przypadku to i tak nie od deski zależy co ja mogę a czego nie ;)

paralizator pisze:No i zapomniałem o najważniejszym. Przeżyła 2 sezony intensywnego katowania rur sliderow kickerow na wake.


temu nie da się zaprzeczyć. Moja też, chociaż była zdecydowanie mniej katowana

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 mar 2015, 17:34

paralizator pisze:Konstruktywnie na joku świetnie się ląduje, słabo ostrzy i napewno wolniej niż na Clashu v 1 pływa skoro mamy porównywać ;) Jest świetna na kartoflisku z racji swojego rockera.


Konstruktywnie - lądowania i kartoflisko - to TO - co jest wg mnie najlepsze w C L A S H u :idea:

peace

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 kwie 2015, 12:39

Forest nie ukrywa, że pływa na Clashu tu chodzi o pływanie na Maniacu, który jemu czy Alvaro raczej dobrze służy no chyba że kłamią...wracając do Joke'a to jako uniwersalna decha spisywał się świetnie katowałem go prawie codziennie w sezonie na wakeu i dawał radę!! Clash pewnie w tym przypadku nie ma najmniejszych szans...

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 kwie 2015, 12:45

A tu kolejny przykład kooperacji :thumb:
phpBB [video]

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 kwie 2015, 14:31

kowal pisze:...wracając do Joke'a to jako uniwersalna decha spisywał się świetnie katowałem go prawie codziennie w sezonie na wakeu i dawał radę!! Clash pewnie w tym przypadku nie ma najmniejszych szans...


..zapewne, nikt nigdzie nie pisze o C L A S H u że to deska stricte do wakeboardu
a od Joke'a do wakeboardu nawet taki lajkonik w tym zakresie jak ja jednym tchem wymieni 5 o niebo lepszych desek.. :wink:

co do pływania na Maniacu ..cóż, jeśli nie dostali odpowiedniego dealu na latawce, które uwielbiali, bo te najlepsze firmy mogą przebierać w najlepszych riderach - jak Pastor :wink:
to dogadali się z inną firmą, która spośród najlepszych wybierać nie może ..
a czy im one służą? ..póki co po stylu i mocy obu po zmianie ja tego nie stwierdzam ..

peace


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości