C L A S H KITEBOARDS ! Genialne deski wywodzące się z rodziny BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/zna?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
ss7pro@gmail.com
Posty: 459
Rejestracja: 21 sie 2012, 16:03
Dostał piwko: 8 razy
 
Post24 kwie 2015, 13:02

Fin pisze:Pływa ktoś na Clashu na wake również ? Wake'wą dechę mam 138. Ważę 82kg także jeżeli Clash by mi podszedł na kite'a i brałbym 136 to pytanie czy również 5-10 razy w sezonie dam rade na wyciągu i pozbędę się w ten sposób 2 dotychczasowych desek. Widziałem też na stronie, że są dwa rodzaje finów freeride i wakestyle ? Jest sens/możliwość kupić oba komplety i wakestylowe finy wkręcać na wyciąg ?



Clash daje rady na kablu, ale szalu nie ma bo akurat w tym przypadku jego flex jest raczej wada niz zaleta :P No i na kabel raczej bez finow :P


Pzdr.

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post24 kwie 2015, 14:08

ss7pro@gmail.com pisze:

Clash daje rady na kablu, ale szalu nie ma bo akurat w tym przypadku jego flex jest raczej wada niz zaleta :P No i na kabel raczej bez finow :P


Pzdr.


Ja w tej swojej mam jakieś drobne finy i w nich pływam. Na kablu raley, backroll i prosty skok z kickera to jest wszystko co robię/prawie robię i kiedykolwiek robić będę :D

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 kwie 2015, 23:30

chrisfromgreece pisze:
phpBB [video]


o kurka!
dopiero go obejrzałem :shock:
wg mnie miazdży , nie przez pryzmat desek, ale trików, montażu i klimatu :hand:
no i jak widać nie musi być cycków, żeby video naprawdę chwytało :thumb:

w 1'36 '' faktycznie widać w akcji z kokosami jak C L A S H pracują :idea:
może ktoś mi pokaże takie ujęcie z jakimkolwiek modelem Nobile - albo jakąkolwiek inną deską :D
gdzieś widziałem ujęcia slow-mo na zbliżeniach z LĄDOWAŃ na C L A S H :hand: miażdzą :hand: ale nie kolana :thumb:

..no i muszę schuść do 70 kg , bo tak mi się spodobała niebieska :twisted:

peace

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 kwie 2015, 23:38

Co do "miażdzenia"...

Miałem okazję przetestować Clash swojego na wybitnie low windowych warunkach w Egipcie. Niby taka krótka deska i w ogóle wąska...powinna nie pływać.
Ale... na 10-11 kns dawała sobie spoko radę i spokojnie na wypinkę dawało radę. (od razu uprzedzam, nie miałem 17m ale 14m latawiec).

Drugie extremum... ostatniego dnia rozwaliłem pada na silnym wietrze/wyrwało mi po ostrej glebie. Ale kostka jest ok. Deska dobrze amortyzowała wszystkie
skoki i crashe któych miałem dość sporo.

Powiem tak, po miesiącu na wodzie z przerwami... w ogóle nie nawalają mnie kolana czy kostki. Raczej to bark prawy mam lekko (...) do rehabu po próbach blinda :? :oops:
Nie będę przekonywać, po prostu jestem zadowolony z wyboru który dokonałem. Nie chce później tracić hajsu na rehabilitantów czy jakiś lekarzy.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2015, 00:13

zaq pisze:Co do "miażdzenia"...

Miałem okazję przetestować Clash swojego na wybitnie low windowych warunkach w Egipcie. Niby taka krótka deska i w ogóle wąska...powinna nie pływać.
Ale... na 10-11 kns dawała sobie spoko radę i spokojnie na wypinkę dawało radę. (od razu uprzedzam, nie miałem 17m ale 14m latawiec).

.


..no właśnie to jest dość zadziwiające :think:
C L A S H jest wąski - i w talii )około (40cm) a także na TIPach (skrętny, finezyjny)
ale o dziwo pływa znacznie lepiej na słabym wietrze niż niejedna szeroka i kwadratowa deska :think:
..na tyle, że ja przy 80 kg i pod buty i pod strapy kupiłem dwie niezależne deski - obie 136 :idea:
nie potrzebuję już 138, nawet na ultra low windowe zawody w Polsce :thumb:
więc zrezygnowałem, z jak dotychczas 138 , jako broni na zefirowe heaty na Fordzie..


zaq pisze:
Drugie extremum... ostatniego dnia rozwaliłem pada na silnym wietrze/wyrwało mi po ostrej glebie. Ale kostka jest ok. Deska dobrze amortyzowała wszystkie
skoki i crashe któych miałem dość sporo..


..dodajmy: nie C L A S H owego pada :idea: :wink:

zaq pisze:
Powiem tak, po miesiącu na wodzie z przerwami... w ogóle nie nawalają mnie kolana czy kostki. Raczej to bark prawy mam lekko (...) do rehabu po próbach blinda :? :oops:
Nie będę przekonywać, po prostu jestem zadowolony z wyboru który dokonałem. Nie chce później tracić hajsu na rehabilitantów czy jakiś lekarzy.


..akurat hajs w tym przypadku jest najmniej istotny, szkoda nóg po prostu :hand:

cieszę się, że się przekonałeś do zakupu tej deski i jak sam widzisz, była to bdb inwestycja w progres, zdrowie, feeling :thumb:

peace

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2015, 21:05

rily bed nius...

ostatnio po testach sporo dobrych riderów kupiło deski C L A S H

no i ..GRATULUJĘ :idea:

zdążyliście z super inwestycją, nie tylko w kolana - w jedną z najlepszych desek..

oto dzisiejszy mail od Alvaro:


Hey Dariusz!

Thanks for your email and positive energy you are putting into it! :),

Soon I ll make a visit you in Poland thats for sure!!, really heard tons of good stuff about Penninsula! :).

At the moment we are running out of 138's. I will go to Factory next week and try to produce more for the summer.

Regarding the 136, those are the last 136 we also have now.

I know its a bummer but its the way we are facing right now since GST, where we used to produce the boards will close we have to move to a different factory, and that takes time, for producing and testing before we get another board made in heaven, I promise we will come with something very unique for the next one!!.

Let's stay on touch and lets make a cool demo this summer!!! :)



Clash the World with Positivity...

Ride Clash.

Alvaro Onieva

Artist & Visionary.


..cóż, czasem czekanie nie popłaca.. :(

peace

ciechan
Posty: 147
Rejestracja: 22 lut 2014, 17:14
Latawiec: cabrinha
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 7 razy
 
Post27 kwie 2015, 21:34

no to klops… bo właśnie jestem w ostatniej fazie testów i jak na razie kompletna petarda to f-one trax 2014 deska i klapki pełna bizancja. Fakt clash jeszcze nie popływany właśnie czaiłem się na jakiegoś testa żeby podjąć decyzję i zfinalizować zakup. Jestem bardzo ciekawy jak się ma clash do traxa?

Awatar użytkownika
zasz83
Posty: 142
Rejestracja: 12 lip 2009, 19:47
Deska: Momentum
Latawiec: Naish Park
Lokalizacja: Wejherowo
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post27 kwie 2015, 21:42

Ale mam FARTA :D:D Cóż czekamy na następny model :) Jak tylko chwile popływam coś skrobnę również od siebie. Pozdro

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 kwie 2015, 23:55

@ziomek

no pad był czarny... mniejsza o firmę. Jeszcze jakoś żyje, ale idzie pewnie do wymiany na inny.

Co do wyboru jestem zadowolony, sam wiesz ze raczej długo podejmowałem decyzje. I to że tu pisze to nie żeby komuś robić dobrze.
Traktuje to właśnie jako inwestycję. Może dzięki temu będę mógł dłużej pływać... ha ha pisze jakbym miał conajmniej 60 lat ;p

Może jeszcze jakiś dobry progress wejdzie z czasem. Najważniejsze że troche się odblokowałem w głowie. Te lądowania mnie za bardzo
blokowały że się rozwale na większej mocy. Jak mnie to wkur#$%% cały czas. Feeling mam dobry na desce i to jest fajne.


[/quote]
..akurat hajs w tym przypadku jest najmniej istotny, szkoda nóg po prostu :hand:

cieszę się, że się przekonałeś do zakupu tej deski i jak sam widzisz, była to bdb inwestycja w progres, zdrowie, feeling :thumb:

peace[/quote]

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 kwie 2015, 10:04

ciechan pisze:no to klops… bo właśnie jestem w ostatniej fazie testów i jak na razie kompletna petarda to f-one trax 2014 deska i klapki pełna bizancja. Fakt clash jeszcze nie popływany właśnie czaiłem się na jakiegoś testa żeby podjąć decyzję i zfinalizować zakup. Jestem bardzo ciekawy jak się ma clash do traxa?


..no to już lepiej nie sprawdzaj C L A S H :hand: ..jeśli i tak jest nie do kupienia..


peace

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post15 maja 2015, 14:15

W niedziele Clash będzie dostępny do testów ?

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2015, 21:30

Fin pisze:W niedziele Clash będzie dostępny do testów ?


TAK, na stałe są :idea:

peace

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post15 maja 2015, 23:01

Fin pisze:W niedziele Clash będzie dostępny do testów ?


Jak będziesz w niedziele na Maszo z przyjemnością udostępnię ci swoją :thumb:

luqaszek
Posty: 118
Rejestracja: 06 kwie 2010, 14:56
Deska: Nobile 555
Latawiec: RRD Addiction 12m/Vision 9m
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post15 maja 2015, 23:03

Ja bym sie pisal na, jaki masz rozmiar?

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post15 maja 2015, 23:13

Do 8 dych - 136! :thumb:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości