Test CORE GT

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Marrio
Posty: 196
Rejestracja: 26 sie 2003, 13:26
Lokalizacja: Wawa/3miasto
Kontaktowanie:
 
Post15 cze 2009, 14:04

Wszystkich zainteresowanych sprzetem Core Kiteboarding zapraszam na naszą nową stronę http://www.core-kites.pl , w dziale news bedziemy informowali o wszelkich testach i nowościach.

Ps. wszelkie pytania dotyczące sprzętu proszę kierować na adres info@core-kites.pl lub na mario@kitesoul.pl ponieważ nie zawsze sprawdzam forum i często moge odpowiadac z opóźnieniem.

Pozdrawiam serdecznie

MASTER KITEBOARDING fuu1
Posty: 1885
Rejestracja: 11 sie 2003, 12:53
Deska: Nobile Infinity 5'7
Latawiec: Nobile T 5
Lokalizacja: Gdańsk
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 cze 2009, 11:07

elo Marioo ,
miałem przyjemność pocisnąć kilka halsów w niedziele na GT , swoją drogą "przypadkowo" kiedy odpoczywałes na EKo.
Tego dnia , w ciągu 2 h pływałem na kilku sprzetach ok 7-8m .Moje wrażenia są więcej niż bardzo dobre ...bardzo stabilny w powietrzu, noszenie wręcz"stratosferyczne", prz szkwałach pięknie odpuszcza z wyczuwalną mocą na barze ale mi to nie przeszkadza ,wręcz odwrotnie czuje sie każdy ruch i precyzje prowadzenia.
Chętnie następnym razem sprawdze go na wave ie,
pozdro Janek

Awatar użytkownika
zgred
Posty: 2614
Rejestracja: 30 paź 2005, 19:20
Deska: nbl
Latawiec: ozone, best
Lokalizacja: Pułtusk-Władek-Sopot-Gdańsk :)
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post16 cze 2009, 19:45

ja tak samo jak fuu1 w tych samych warunach bo ten sam dzień i praktycznie ten sam czas.

Kurcze ciężko opisać co się czuje.
Wiatr mega kopał a na core gt jak ....
No kurcze najłatwiej opisać to tak...
Płyniesz sobie na desce i nagle łapie Cię DŹWIG i unosi wysooooooooko a potem baaaaardzo powolutku opuszcza.

I wszystko dzieje się tak że w powietrzu zaczynasz się zastanawiać "długo jeszcze?"


Mega stabilny ciąg w górę nic nie szaprie nic nie buja - po prostu winda z amortyzatorem :)

Co do małych sił na barze - no tu nie wiem - odniosłem wrażenie że "najlepsze" latawce mają te siły sporo mniejsze (w odpowiednim ustawieniu) Skoki niby na wysokośc te same ale w core jak w limuzynie S klasy - zero szaprnięć.

odpuszczanie szkwałó fuu opisał i nic dodać nic ująć. Czuć że cośtam przywiewa ale jakoś baru z rąk nie wyrywa :)

i co do szybkości w skręcie: tu mogę mieć mylne wrażenie bo na np waroo nie siłuję się tak z kajtkiem ale wydawało mi się że jest wolniejszy. Siły na barze większe więc może wydawało mi się ze mocno skręcam a skręcałem słabo. Waroo w tym roku po mojemu albo szybsze albo tak samo szybkie jak ozone sport w tamtym roku. Kajt jest tam gdzie ja chcę wtedy kiedy tego chcę a nia za chwilę jak to miało miejsce rok temu. W core tego nie było ale .... pływałem dosłownie kilka minut może ze 20 halsów po 300-400m w tym po kilka metrów do góry na każdym prawym :lol:

najbardziej zachwyciła mnie ta stabilność.

O barze nic nie powiem bo się nie przyglądałem :) nie było czasu - przepinka na wodzie z fuu i jazda do nieba :)

Awatar użytkownika
lucka
Posty: 683
Rejestracja: 19 mar 2006, 23:56
Lokalizacja: 3city
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 cze 2009, 18:46

Dzięki uprzejmości Marrio miałem dzisiaj możliwośc pocisnąć na Core GT :D
Jestem pod dużym wrażeniem latawca, ma zaskakujący dolny zakres. Kolesie dawali na dużych sajzach a ja na 9m :shock:
Latawieć dość szybki, łatwy w prowadzeniu.Słucha poleceń ridera :wink:
MEEEGGAAAA.... winda :twisted: Super system zapobiegający skręcaniu się linek mocy.
Jeżeli chodzi o wykonanie...po prostu niemiecka precyzja :wink:
Mam nadzieje wypróbować sprzęt przy trudniejszych warunkach :twisted:

Marrio
Posty: 196
Rejestracja: 26 sie 2003, 13:26
Lokalizacja: Wawa/3miasto
Kontaktowanie:
 
Post16 lip 2009, 14:54

Cztery weekend'y dobrej zabawy oraz okazja do potestowania latawców CORE Kiteboarding.

Wiecej na http://www.core-kites.pl/news.php

Zapraszamy!

nykers
Posty: 95
Rejestracja: 03 paź 2006, 19:26
Lokalizacja: Poznań
 
Post17 lip 2009, 16:19

Marrio pisze:Cztery weekend'y dobrej zabawy oraz okazja do potestowania latawców CORE Kiteboarding.

Wiecej na http://www.core-kites.pl/news.php

Zapraszamy!


Wybieram się w ten weekend na Hel i chętnie bym wjechał po drodze do Rewy przepłynąć się na tym sprzęcie.
Pytanie od której godziny będziesz na miejscu? Nie ukrywam, że zależy mi na jak najwcześniejszej.

Pozdro

gosiula
Posty: 38
Rejestracja: 03 sie 2005, 10:52
Lokalizacja: 3-city
Kontaktowanie:
 
Post17 lip 2009, 23:37

Nykers,
chłopaki wraz ze sprzętem są już na miejscu. Także bez problemu znajdziesz ich z samego rana. W razie czego dzwoń do Maria- 605769150.
Pozdrawiam.
Gosia.

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lip 2009, 23:43

w sobotę lub niedzielę będzie możliwość na CH 6 poteścić?

gosiula
Posty: 38
Rejestracja: 03 sie 2005, 10:52
Lokalizacja: 3-city
Kontaktowanie:
 
Post18 lip 2009, 00:43

W ten weekend na testy wpadajcie do Rewy.
Pozdrawiam,
Gosia.

Marrio
Posty: 196
Rejestracja: 26 sie 2003, 13:26
Lokalizacja: Wawa/3miasto
Kontaktowanie:
 
Post20 sie 2009, 01:21

Kilka zdjęć z wtorkowego latania na GT

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oby więej takich dni :twisted:

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post20 sie 2009, 06:50

Mario a tą licencję pilota już masz :?:
Czy tak bez so fruwasz :wink:

Awatar użytkownika
Mucha:)
Posty: 119
Rejestracja: 15 wrz 2007, 15:45
Lokalizacja: Osięciny/Toruń/Włocławek
 
Post23 sie 2009, 10:27

Mario dzięki za udostępnienie Core gt do małych testów na plaży w Łebie, oraz za wyczerpującą opowieść o sprzęcie :) nigdy nie wierzyłem w miłość od pierwszego wejrzenia ale od wczoraj jestem zakochany w CORE GT :) a co to będzie jak się na nim przepłynę? 8) Pozdrawiam

Wrobel82
Posty: 33
Rejestracja: 12 maja 2008, 21:48
Lokalizacja: Dublin
Kontaktowanie:
 
Post24 sie 2009, 16:00

witam w najblizszym czasie zamierzam wymienic moj dotychczasowy sprzet na quiver skladajacy sie z dwoch corow gt. Przeczytalem juz chyba wszystkie artykuly dostepne w necie na temat tych latawcow i jestem gotow wziasc je w ciemno :] Moje pyt to czy lepiej kupic zestaw 10,5 i 7 czy 12 i 9 ?
Chcialbym aby ten zestaw pokrywal zakres wiatrowy jaki ogarniaja w tym momencie moje atomy 9 i 12m2 czyli jakies 13 do 40 knotsow. pozdrawiam

Marrio
Posty: 196
Rejestracja: 26 sie 2003, 13:26
Lokalizacja: Wawa/3miasto
Kontaktowanie:
 
Post25 sie 2009, 10:03

Napisz cos o swoich umiejętnościach i wadze, a także jakiej deski używasz.

Ja przy wadze 76 kg i desce 130/40 używam 10.5 jako słabowiatrowego latawca.

Pozdrawiam

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 sie 2009, 22:01

Atomy akurat mają słaby dół, więc sądzę że jeżeli masz 12 i 9 to Core 7 i 10,5 będzie OK, ale Marrio Ci i tak lepiej opowie wszystko ;)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości