Cabrinha NITRO 04 12 vs 14

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
ands98
Posty: 27
Rejestracja: 15 sty 2005, 12:49
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
 
Post22 sty 2005, 11:34

wtm

waga: ok. 80 kg
rejon Szczecin i spoty w okolicy
doświadczenie: będzie
decha jaime pro L

Pytanko:
co polecacie dla ciała j/w - głównie chodzi o praktyczne doświadczenia szanownych "forumowiczów".
Mam 12 , ale zastanawiam się nad wymianą na 14
Tylko nie piszcie że najlepiej zaczynać na 10-12, a później nieco większy itp. Tak a'pro'po mam też 20 CO2 (pewno się przyda :D )

pzdr srd
AndS

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post22 sty 2005, 15:35

He he to pewnie o tobie mowil mi mario .Z ta 20 to przegioles .Najlepszy zestaw dla ciebie to 16(18) ,12.Jesli bedziesz mial 20 i 14 to licz sie z koniecznoscia zakupu jeszcze jednego mniejszego latawca inaczej najlepsze warunki w naszych okolicach przesiedzisz na brzegu.Pozdrawiam i do zobaczenia na wodzie rolnik.

Awatar użytkownika
sampan
Posty: 518
Rejestracja: 30 kwie 2004, 19:19
Lokalizacja: Raszyn-walczy!
Kontaktowanie:
 
Post22 sty 2005, 23:25

Hello ands98!
Jak sam wiesz za pogodą jak i za kobietą nigdy nie trafisz! I wmawianie Ci, że coś będzie lepsze od czegoś zależy tylko od wiatru. Owszem przy założeniu, że nasza średnia warunków wiatrowych to 3/4B - Twoja 12 może być ciut za mała ale przy 6/7B może być ciut za duża i badź tu człowieku mądry :? Proponuję zrobić "klub" kajtowy z kimś kto ma inną wagę i inne rozmiaty kajtów - wtedy jest większa szansa, że sobie polatasz. Ja waże 60 a mam 14, która czasem nosi "za bardzo" - jak byś był w "moim klubie" czyli w zasięgu to chętnie bym się zamienił i obaj byśmy się przetali męczyć 8)
Wymaga to przemyślenia a jak nie to przynajmniej 2 rzeczy, których kajciarzom nabardziej brakuje (kobiet i piwa? :wink: ) kasy i wiatru :twisted: Ou YEA :twisted: :twisted: :twisted:
Howk! mój duży bracie!

ands98
Posty: 27
Rejestracja: 15 sty 2005, 12:49
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
 
Post24 sty 2005, 09:33

rolnik pisze:He he to pewnie o tobie mowil mi mario .Z ta 20 to przegioles .Najlepszy zestaw dla ciebie to 16(18) ,12.Jesli bedziesz mial 20 i 14 to licz sie z koniecznoscia zakupu jeszcze jednego mniejszego latawca inaczej najlepsze warunki w naszych okolicach przesiedzisz na brzegu.Pozdrawiam i do zobaczenia na wodzie rolnik.


Widzicie jak to jest - wzięli mnie chłopaki (Mario i Marcin.M.) raz nad wodę i wystarczyło ...
Z tą 20 to czysty przypadek. Mole tego nie ruszą, a może się kiedyś przyda :wink: . Chyba po prostu trzeba poeksperymentować może (10,12,16,20 - czytaj pełna rozpusta)

Co do wejścia do klubu to nie ma sprawy tylko że W-wa nieco daleko od Sz-a

pzdr
AndS

MARCIN M.
Posty: 18
Rejestracja: 02 mar 2005, 22:33
 
Post02 mar 2005, 22:42

Parę tygodni mnie nie bylo , a tu z jakas 20-tka sa problemy
i to przeze mnie ???
Spoko , to wszystko sie juz wkrotce rozwiaze na wodzie bo na razie
to byles tylko obserwatorem ale przyznaje , ze sam Ciebie tam zaciagnalem.
Pomimo jednak , ze ze mnie jest poczatkujacy kiter to potwierdzam,
ze 12-tki nie nalezy sie pozbywac , a 20-tka przyda się na bank.

Zycze powodzenia juz wkrotce na weekend majowy.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron