Rhino 04 16 qm??

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
kajko0000
Posty: 44
Rejestracja: 02 sty 2005, 21:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2005, 15:41

Pytanie odnosnie latawki jak w temacie.
Wszystkie info mile widziane moja waga to ponizej 70 i zastanawiam sie czy czasem mną nie pozamiata taka wielka szmatka ?? :roll:
Odnośnie zachowania też bym chętnie poczytał :lol:

Awatar użytkownika
Kris.
Posty: 1331
Rejestracja: 01 wrz 2003, 17:33
Lokalizacja: Poznan
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post20 mar 2005, 11:53

Nabylem taki latawiec niedawno,niestety tylko raz na sniegu go odpalalem ale pierwsze wrazenia ekstra,niesamowita moc (wczesniej mialem toro2 14)-roznica jest spora i od razu zauwazalna,nawet przy tak malym doswiadczniu jak moje 8) ...Wykonanie tez pierwsza klasa, fajne wentylki...wiecej bede mogl napisac po testach na wodzie...Mam wlasnie 16stke,ale waze okolo 87kg,jezeli ma byc to Twoj jedyny kajt to nie wiem czy nie lepsza byla by 14stka...
Ogolnie super latawiec...

Awatar użytkownika
JastrząB
Posty: 471
Rejestracja: 29 paź 2004, 19:59
Lokalizacja: SzczeciN
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 mar 2005, 16:30

Jestem w niemal identycznej sytuacji jak Kri-Sto (pomijajc doswiadczenie) gdyz mam ten latawiec od jakiegos czasu i jak dotad jedynie raz testowalem go na sniegu. Z powodu braku doswiadcznia ciezko mi ocenic jego zachowanie, ale mimo iz byl to moj pierwszy w kontakt z latawcem nie sprawilo mi trudnosci latanie nim i wrazenia mam bardzo pozytywne. Co do wykonania mam podobna opinie - wszystko jak najbardziej ok, no moze poza malym szczegolem - nie podoba mi sie ze wszystkie wentyle w tubie glownej wypuszczaja powietrze jak sa otwarte (pozostale maja blokade wiec mozna mocniej dopompowac). No chyba ze to nie jest oryginalny balon... :roll: :?:

Pozdro

Awatar użytkownika
kajko0000
Posty: 44
Rejestracja: 02 sty 2005, 21:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
 
Post20 mar 2005, 17:06

To nie jest mój jedyny latawiec :wink:
Mam jeszcze Cabrinhe Co2 11,5 qm i na niej właściwie uczyłem się latać
Wiem jak wygląda rhino 04 16 qm i z jakich materiałów jest robiony, ale nie miałem możliwości przetestowania go w powietrzu i to mnie najbardziej interesuje... czyli jego zachowanie w locie a nie gdy leży na podłodze u kogoś w garazu bo to już wiem :lol:

Dzieki za wszystkie info :)

I czekam na kolejne :twisted:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości