Deska North

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post21 sty 2004, 15:55

Co myślicie o desce Dragon L 135 od North'a???
Taką sobie kupiłem i nie ukrywam że mam zamiar na niej latać a waże dość dużo (100:oops:).
Prosze o rozsądne odpowiedzi bo po to się zwracam do szanownych kolegów.

Gosc
 
Post21 sty 2004, 20:50

Przy twojej wadze musisz miec 20 i wtedy masz pływanie od 4 b . Jezeli chodzi o deche to od razu usun 4 małe stateczniki . Dobrze idzie pod gore ale słabo wypada w overp. Słaba jakosc wykonania - delikatna. Ale najlepiej przekonac sie samemu. Pozdrowienia i wsokich lotow .

Awatar użytkownika
Adamski_Ustka
Posty: 418
Rejestracja: 04 sie 2003, 11:20
Lokalizacja: Ustka
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post22 sty 2004, 10:26

Musisz uważać, bo przy uderzeniach odpryskuje ta powłoka, którą jest pokryta deska i potem nieładnie wygląda. Więc nie polecałbym wbijania deski w piach na brzegu.

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post22 sty 2004, 17:08

Dzięki za opinię i czekam na następne. Ona tak bardzo mi sie podoba że mimo jej wad i tak ją zobie zostaiwe. Tylko mam nadzię że ma nie tylko wady :?

gosc
 
Post24 sty 2004, 01:24

ma bardzo wygodne padsy - zaleta

Awatar użytkownika
Max
Posty: 76
Rejestracja: 01 paź 2003, 22:11
Lokalizacja: Podlaskie
 
Post12 mar 2004, 21:06

Cześć
Tak sie składa że w ostatnim sezonie miałem okazję używać Dragona ale nie wersji L tylko S. Mniejszy brat potrzebuje sporo wiatru aby wprowadzić go wślizg ale za to bardzo dobrze zachowuje sie przy silnym wietrze czyli problem over power nie częste zjawisko co za tym idzie długo można zostać na wodzie, gdy inni zmienili kita na mniejszy. Naprawdę bardzo skutecznie tłumi wiatr.Bardzo przyjemna rączka padsy też, co do powłoki to faktem jest że farba szybko obija sie szczególnie z krawędzi. :cry:

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2004, 08:04

Dzię ki za recenzję, takiej sie spodziewłaem a farba nie jest dla mnie i stotna ważne żeby mi sie na niej dobrze pływało. Jeszcze raz dzięki, a teraz zastanawiam sie nad Jamie Pro LW choć dragona jeszcze nie próbowałem to już myślę o następnej, co wy na to?


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości