SU2 nowy prorider 3D ?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
bronix
Posty: 564
Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:35
Lokalizacja: NPI Pisz /no i Brzeźno
Postawił piwka: 1 raz
 
Post14 kwie 2012, 16:00

dobra dzieciaki koniec tej przepychanki o lale ,bardziej technicznie to mysle że jeśli te pady odstają to po dupie będą dostawać nie wspominając już o tych kamolach z piasku rysujących deck.Jeśli Karaś pokusi sie o dopasowanie padów do kształtu decka to powinien pomyśleć o osobnej podkładce niwelującej ten uskok 3D i na nią dopiero montować pada inaczej pady staną sie bezużyteczne w innych modelach lub markach a to oznacza spadek sprzedaży niestety :roll: ,deska ciekawa ,ale czy jest w stanie rywalizować z NHP hmm chętnie sprawdziłbym :mrgreen: .Pozdro i na wode

Slawek-Kopiec
Posty: 913
Rejestracja: 08 sty 2011, 08:42
Deska: Su-2 Custom.Airush Livewire
Latawiec: Airush Varial X
Lokalizacja: www.kitebite.pl
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2012, 08:58

bronix pisze:dobra dzieciaki koniec tej przepychanki o lale ,bardziej technicznie to mysle że jeśli te pady odstają to po dupie będą dostawać nie wspominając już o tych kamolach z piasku rysujących deck.Jeśli Karaś pokusi sie o dopasowanie padów do kształtu decka to powinien pomyśleć o osobnej podkładce niwelującej ten uskok 3D i na nią dopiero montować pada inaczej pady staną sie bezużyteczne w innych modelach lub markach a to oznacza spadek sprzedaży niestety :roll: ,deska ciekawa ,ale czy jest w stanie rywalizować z NHP hmm chętnie sprawdziłbym :mrgreen: .Pozdro i na wode

Wczoraj pierwsze testy mojej nowej 3D w Kadynach.
Co do odstajacych padow.Racja delikatnie odstaja - ale uwazam ,ze to nie ma jakiegos wiekszego znaczenia.Nie czuje sie tego w trakcie plywania.Piasek i tak sie dostaje pod pady nawet jak sa idealnie spasowane.Nowe pomaranczowe pady - moim zdaniem lepsze od poprzedniego modelu.Bardziej miekkie,dla osob z wyzszym podbiciem z racji troszke wiekszej wysokosci- idealne,footstrap lepiej trzyma stope.
Sama deska ostrzy bardzo dobrze,dobry flex,mieciutkie ladowania-moje kolana w koncu odetchnely z ulga!!!
Zachowanie deseczki na czopach kadynskich- bardzo dobre!!!
Generalnie polecam- jesli by ktos chcial potestowac- moge pozyczyc na najblizszych prognozach w Kadynach czy to Jastarnii
Peace!

Awatar użytkownika
Rafiii
Posty: 75
Rejestracja: 11 paź 2009, 11:38
Deska: SU-2 prs
Latawiec: C4 , F-One VIII
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post16 kwie 2012, 17:24

bronix pisze:ale czy jest w stanie rywalizować z NHP hmm chętnie sprawdziłbym

pływałem na NHP i na 3D, oczywiście ze nie ma porównania zdecydowanie su-2 wygrywa... to jest deska która gnie sie bardziej po całości a nie tylko na tipach jak nhp. A co do odstających odstających padów to jest jakas przestrzeń 3 cm tylko 3mm wiec jak juz płyniesz to same sie dociskaja i jest naprawde ok nie ma to znaczenia.

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post16 kwie 2012, 17:39

A jaka jest cena tej deski :?:

Slawek-Kopiec
Posty: 913
Rejestracja: 08 sty 2011, 08:42
Deska: Su-2 Custom.Airush Livewire
Latawiec: Airush Varial X
Lokalizacja: www.kitebite.pl
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2012, 17:47

Pinio pisze:A jaka jest cena tej deski :?:

Mysle ze bedzie w podobnej cenie co normalne Su-2 Prorider z tego roku.

kiteandmore
Posty: 148
Rejestracja: 09 kwie 2012, 08:48
Lokalizacja: Kiel
Postawił piwka: 4 razy
 
Post16 kwie 2012, 21:05

Witam
Czekam wlasnie na pierwsza deske SU-2 3D i jestem ciekawy jak bedzie funkcjonowac na Baltyku i morzu Polnocnym.

W nastepny weekend zaczyna sie pierwsza odslona niemieckiego Kite Surf Trophy, gdzie SU-2 jest jednym ze sponsorow !

Tutaj oficjalny Plakat

Obrazek

Pozdrawiam

C>Jacek

tomi
Posty: 525
Rejestracja: 05 kwie 2009, 20:34
Deska: AIR E OLA
Latawiec: Neo
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 kwie 2012, 21:10

kiedy to cudeńko trafi na rynek??

kiteandmore
Posty: 148
Rejestracja: 09 kwie 2012, 08:48
Lokalizacja: Kiel
Postawił piwka: 4 razy
 
Post16 kwie 2012, 22:02

Slawek-Kopiec pisze:
Pinio pisze:A jaka jest cena tej deski :?:

Mysle ze bedzie w podobnej cenie co normalne Su-2 Prorider z tego roku.


Mysle ze troche drozej, roboty jedna wiecej niz przy plaskaczu

zapraszam na strone su2 na FB

http://www.facebook.com/su2kiteboarding


Jacek
Załączniki
bildschirm.jpg
http://www.facebook.com/su2kiteboarding
bildschirm.jpg (190.58 KiB) Przejrzano 2542 razy

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 kwie 2012, 00:59

Rafiii pisze:to jest deska która gnie sie bardziej po całości a nie tylko na tipach jak nhp


Zdajesz sobie sprawę, że to właśnie oznacza, że NHP ma flex wymodelowany do freestyle, a 3D nie? Flex zwykle projektuje się tak, żeby tipy były w miarę sprężyste, a środek sztywny, aby zmaksymalizować pop.

NHP jest trudną i raczej mało komfortową deską, ale pop ma. Nie wiem jak nowe 3D, bo niestety z twojego opisu ciężko stwierdzić. Nie napisałeś też, na jakim poziomie pływasz i co oczekujesz od deski.

Awatar użytkownika
FilipN
Posty: 801
Rejestracja: 05 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa/Jastrzębia Góra
Postawił piwka: 68 razy
Dostał piwko: 77 razy
 
Post18 kwie 2012, 02:12

jedi1 pisze:NHP jest trudną i raczej mało komfortową deską, ale pop ma.


ile razy byś tego nie powtórzył i tak kupi ją stado ludzi którzy ledwo przez zenit skaczą - bo jest najwyższym/najdroższym modelem w gamie Nobile (razem z 2HD)... a potem płacz, że kolanka bolą....

mevric111
Posty: 13
Rejestracja: 22 lis 2010, 23:46
Deska: SU2
Latawiec: OZONE
 
Post19 kwie 2012, 08:31

Nareszcie sezon rozpoczęty choć wiatr na Miedwiu płatał figle to dało się popływać na zupełnie nowej desce SU2 prorider 3D. Jestem pod wrażenie tej deki, przy słabym wietrze dobrze ostrzy a lądowanie niczym kpt. Wrona na swoim Beingu. Wykonana jest bardzo solidnie i świetny dizajn, robi wrażenie. Jeśli ktoś miałby ochotę na Miedwiu potestować, chętnie użyczę.
http://galerie.kiteportal.pl/photos/view/19243
http://galerie.kiteportal.pl/photos/view/19245
http://galerie.kiteportal.pl/photos/view/19244
Pozdrawiam
Andrzej

kiteandmore
Posty: 148
Rejestracja: 09 kwie 2012, 08:48
Lokalizacja: Kiel
Postawił piwka: 4 razy
 
Post21 kwie 2012, 19:17

Witam,
wlasnie odbyla sie premiera nowej deski SU-2 na niemieckiej ziemi :)

Obrazek
Wiecej zdjec na Fejsie !
http://www.facebook.com/su2kiteboarding

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post23 kwie 2012, 14:25

Jurgen pisze:
rolnik pisze::lol: co niby gonia jak to jedna ze starszych firm na rynku .


A wiek firmy ma coś wspólnego z użytymi technologiami? Gonią za najlepszą konstrukcja na rynku :wink:

rolnik pisze:Ja tam podobienstw nie widze natomiast chec dotarcia do szerszego grona podatnego na trendy tak :wink:


Aaa :) Czyli Su2 zmienia deski pod publiczkę a nie na lepsze? Dobre podejście :lol:


Co do wieku, to masz rację- nic nie ma. Może to świadczyć o jakimś doświadczeniu nabytym przez lata, ale porównania w stylu "moja firma jest na rynku rok dłużej od twojej" rzeczywiście są według mnie głupie.
Nie widzę w tym nic złego, żeby robić deski, które chce kupić więcej ludzi. Tu akurat aż trochę tego nie rozumiem, bo czemu ma nagle jakość z tego powodu dostać po tyłku?

Ja mogę tylko powiedzieć, że przez te kilka lat widzę stały wzrost jakości i jeżeli ktoś jeszcze pamięta jak wyglądały jedne z pierwszych SU-2 to aż ciekaw jestem ciekaw co będzie się działo za 2/3 lata. Jako teamrider mogę powiedzieć że cały czas dostaję jakieś prototypy i wiele z nich nie spełniało naszych wymagań, więc deski produkcyjne to nie żaden bis dla publiczności tylko efekt wielu eksperymentów, doświadczenia i godzin pracy zarówno Mariusza jak i wszystkich co je testowali.
jeszcze nie pływałem na niej ale mam już ją w domu i jak tylko będzie wiało to jadę zobaczyć jak działa. Pomysł na kanały był generalnie mój, chociaż idea była trochę inna. Także ta deska zdecydowanie nie jest robiona pod tłum, a Rolnikowi chodziło pewnie o to, że dużo ludzi szuka teraz takich hybryd, które by były fajnymi deskami kajtowymi, ale też dobrze się sprawdzały na kablu. No bo nikt nie zaprzeczy, że mamy teraz taki trend.
.

Jurgen
Posty: 2943
Rejestracja: 19 wrz 2006, 00:39
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 kwie 2012, 14:49

TrueKejner pisze:...Także ta deska zdecydowanie nie jest robiona pod tłum, a Rolnikowi chodziło pewnie o to, że dużo ludzi szuka teraz takich hybryd, które by były fajnymi deskami kajtowymi, ale też dobrze się sprawdzały na kablu. No bo nikt nie zaprzeczy, że mamy teraz taki trend..


Obaj opływamy to będziemy mogli polemizować... Ale opcja wydaje się być słaba na kabel skoro "ugina się po całości" ....

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 kwie 2012, 15:57

Kiedy Karaś skorzysta w końcu z porządnego grafika ???? Przecież te deski to graficzne zaścianek zaścianków.... No dobra może nie wszystkie tak troche generalizuje :)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości