pytanko

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
BART
Posty: 157
Rejestracja: 25 sie 2003, 13:56
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2004, 14:02

Panowie mam 16 RINO II, jeszcze go nie odpalałem na 100%
Napiszcie co to za szmata, jak chodzi.
W tamtym roku skończyłem kurs
dzięki za wszystkie rady

Bart

Awatar użytkownika
O'błędnik
Posty: 533
Rejestracja: 16 paź 2003, 10:35
Lokalizacja: Świebodzin
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2004, 14:13

Myślę że ja moge coś powiedzieć choć nie mam 16 ale mam 8,10,14 i 18 Rihno 2 więc coś o nich wiem. Jest to latawiec super wykonany i ma zajebistą windę do góry lecz troszkę mało wybacza błędy i trzeba do niego podchodzić z DUŻYM respekem aczkolwiek jak już go okiełznasz to go pokochasz, tak jak ja :lol: . Właśnie te latawce pasują mi najlepiej. One są jak nieujeżdżone konie, jak dasz mu rady to on wynagrodzi ci to z nawiązką :lol: . Ale jak nie czujesz sie pewnie w panowaniu nad latawcem to uważaj bo troszkę nieuwagi i moze być nieciekawie.
Mam nadzieje że odezwie się tu jeden z poznańskich riderów , mianowicie dr. Eutanator i powie coś więcej właśnie o 16, on ma taką pomarańczową.
Sam chętnie poczytam co ma do powiedzenia o tym latawcu, może nawet opowie historyjkę z rewy :lol: .

A jeszcze jedno, są to latawce które chyba najostrzej idą naa wiatr, bardzo dobrze można na nich ostrzyć.

Awatar użytkownika
BART
Posty: 157
Rejestracja: 25 sie 2003, 13:56
Lokalizacja: Tychy
Kontaktowanie:
 
Post12 lut 2004, 18:57

Wielkie dzięki Jacek za odpowiedż.

Pozdrawiam i czekam na kilka uwag od Dr Eutanatora


Bart


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron