Deska TT o najwyższym komforcie

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 wrz 2013, 08:33

jaaack pisze:gdybym się zdecydował na 138 to
+będzie lepiej odpalać w granicznie słabych warunkach
jakie mogą być ewentualne minusy tej dłuższej deski?


tak, będzie lepiej odpalać
minusy? do 80 kg nie będzie minusów ..

peace

jaaack
Posty: 230
Rejestracja: 17 wrz 2013, 20:45
Deska: nobile
Latawiec: ss rally rpm
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post24 wrz 2013, 14:56

Ziomek. pisze:

..tak, mamy na stanie i 134 i 138 :idea:)





to jak masz na stanie tą 138 to dawaj na priw nr konta w zł
dasz radę ją jutro wysłać?

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 wrz 2013, 14:37

jaaack pisze:
to jak masz na stanie tą 138 to dawaj na priw nr konta w zł
dasz radę ją jutro wysłać?


..z dostawy , która teraz przyszła ...już nie ma 138 :shock:
a 134 tylko dwie :idea:

..no problem - kolejne 138 już zamówione - będą w przyszłym tygodniu :thumb:

nr konta niezmiennie na http://www.wake.pl /kontakty

315 or Shifty 5? ---> https://www.facebook.com/photo.php?v=10201338830045490


pzdr

Famay
Posty: 1154
Rejestracja: 04 paź 2010, 14:46
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post26 wrz 2013, 15:59

Wypróbuj również z kolekcji Cabrinha:
-Tronic 136,140 cm
-Caliber 136

Caliber jest MEGA ! Z tego co piszą o CLASH-u to jest bardzo porównywalna z tym Caliberkiem ;)

sersciuch
Posty: 253
Rejestracja: 06 wrz 2010, 01:02
Deska: north freestyle fish
Latawiec: rpm
Lokalizacja: scheveningen NL
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post27 wrz 2013, 20:58

Famay pisze:Wypróbuj również z kolekcji Cabrinha:
-Tronic 136,140 cm
-Caliber 136

Caliber jest MEGA ! Z tego co piszą o CLASH-u to jest bardzo porównywalna z tym Caliberkiem ;)


Tronic rzeczywiście całkiem fajna deseczka niestety nie pływałem na sensownym rozmiarze tylko na 144 i 140
140 jak nie wiało za mocno i nie byłem przepałowany to całkiem fajnie szła przez czop i nieźle wybijała z krawędzi i jak najbardziej była komfortowa dla kolan przynajmniej 2013 na 2014 jeszcze nie pływałem
xcaliber to zupełnie inna para kaloszy wali mocno z krawędzi i to tyle z zalet po pływaniu około pól godzinki w czopie i paru skokach kostki i kolana odradziły mi dalsze używanie tej deski

SHINN_POLSKA
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Deska: SHINN
Latawiec: BLADE
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontaktowanie:
 
Post01 paź 2013, 16:24

noone pisze:Zainteresuj się Shinn Monk Forever. Na świecie cuda ludzie piszą o komforcie i szybkości jazdy na niej, super trzymaniu krawędzi nawet w duzym czopie i te opinie są konsystentne i w dużej ilości. Jest opisywana jako megawygodny crossover z dużym potencjałem FS dla nie-hardcorów :) Robią ją nie gdzie indziej tylko w fabryce Nobile :)


Ze swojej strony zdecydowanie potwierdzamy i polecamy! ;) Shin Monk świetnie idzie na wiatr, lekki, komfortowy na czopie, nie bardzo sztywny ale mega dynamiczny.
Obrazek
A oto co w sprawie Monk'a ma do powiedzenia sam Mark Shinn ---> http://vimeo.com/75559693

Kubek
Posty: 15
Rejestracja: 03 cze 2011, 21:07
Latawiec: Best, SS
Lokalizacja: Giżycko
 
Post21 lut 2014, 16:20

Odświeżę trochę temat. Poszukuję deski która oszczędza kolana, a przy okazji ma dobrego popa. Na razie z tego co czytam najbardziej przkonuje mnie Clash. Tylko ktoś wie co się z nim dzieje? Wypuszczą nowe deski w tym roku? Od dłuższego czasu ich strona jakby umarła, a rozmiar który mnie interesuje wisi jako slod out.

Kotś ma jakieś inne zbliżone propozycje?

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lut 2014, 16:26

Kubek pisze:Odświeżę trochę temat. Poszukuję deski która oszczędza kolana, a przy okazji ma dobrego popa. Na razie z tego co czytam najbardziej przkonuje mnie Clash. Tylko ktoś wie co się z nim dzieje? Wypuszczą nowe deski w tym roku? Od dłuższego czasu ich strona jakby umarła, a rozmiar który mnie interesuje wisi jako slod out.

Kotś ma jakieś inne zbliżone propozycje?


Zbliżone nie są do Clasha zupełnie, ale spełniają twoje kryteria. Z tych, co miałem na własność: Cab Custom, Hadlow Pro Freestyle. Z innych, które testowałem: Mushow Murphy Pro, Xenon LaLuz.

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lut 2014, 16:58

Kubek pisze:Odświeżę trochę temat. Poszukuję deski która oszczędza kolana, a przy okazji ma dobrego popa. Na razie z tego co czytam najbardziej przkonuje mnie Clash. Tylko ktoś wie co się z nim dzieje? Wypuszczą nowe deski w tym roku? Od dłuższego czasu ich strona jakby umarła, a rozmiar który mnie interesuje wisi jako slod out.

Kotś ma jakieś inne zbliżone propozycje?


Dokładnie to czego potrzebujesz dobry pop, duży flex i mase dobrej zabawy na tej deseczce! :)

http://liquidforcekites.com/product/boards/lfx/

Promo Liquid Force LFX 2013

phpBB [video]


Polecam

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post04 mar 2014, 17:52

Fajny wątek na temat desek. Chciałbym go poszerzyć o Wasze typy najlepszych, komfortowych desek do freeride.
Z wątku można się dowiedzieć co dobre do freestyle, co ma dużego popa i oszczędza kolana.
Mnie interesuje deska, która będzie najbardziej komfortowa do pływania freeride głównie na jeziorach, gzie często pływa się po "kartoflisku", gdzie jest dużo małych, nierównych fal a czasami wiatr trochę siada i pojawia się problem z ostrzeniem.

Co proponujecie? jakie są Wasze typy?

K-I
Posty: 176
Rejestracja: 19 paź 2011, 18:09
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post05 mar 2014, 04:12

W nawiazaniu do komfortu TT, ktora z desek bedzie spelniala kryteria zawarte wczesniej i jeszcze da sie polubic na fali. :D

SHINN_POLSKA
Posty: 47
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Deska: SHINN
Latawiec: BLADE
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontaktowanie:
 
Post05 mar 2014, 10:09

Polecam deskę Shinn Dundee, która jest stosunkowo miękka i świetnie zachowuje się na małym zafalowaniu do tego ma podgięcie - Rocker co daje genialne wprost ostrzenie - nie spotkalem jeszcze deski która by lepiej "chodziła na wiatr".
Deska bardzo dobra do skoków freeride - z baru i łatwa przy lądowaniach - miękka na tipach. Deski produkowane przez Marka Shinna w fabryce Nobile. Obecnie modele z ubiegłego roku do kupienia w dobrych cenach
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 mar 2014, 10:15

SHINN_POLSKA pisze: do tego ma podgięcie - Rocker co daje genialne wprost ostrzenie


:doh:

Kubek
Posty: 15
Rejestracja: 03 cze 2011, 21:07
Latawiec: Best, SS
Lokalizacja: Giżycko
 
Post05 mar 2014, 13:36

Mikolpa pisze:Mnie interesuje deska, która będzie najbardziej komfortowa do pływania freeride głównie na jeziorach, gzie często pływa się po "kartoflisku", gdzie jest dużo małych, nierównych fal a czasami wiatr trochę siada i pojawia się problem z ostrzeniem.

Co proponujecie? jakie są Wasze typy?


Ja do takiego pływania mogę polecić NBL. Jedna z bardziej komfortowych i miekkich desek na jakich pływałem, a przy okazji idzie na niej poskakać.

Po za tym przy ostatniej wizycie na Mazurach widziałem pare osób śmigających na Big Foot'ach. Mi ta deska nie do końca pasuje ale kilku znajomych ją sobie chwali ze względu na właściwości o których piszesz.

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 mar 2014, 14:09

Poniżej wstawiam kilka pozycji miękkich desek freeridowych. Wszystkie mają drewniany rdzeń, kanały na dnie ułatwiające ostrzenie i lądowania, nie dużą wagę i bardzo wygodne pady zarówno Fusiony LF i Platinium F-One. Mi najbardziej do gustu przypadł Focus.

Liquid Force Focus

Obrazek

Liquid Force Drive

Obrazek

F-One Next

Obrazek


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron