Rękawice do zadań specjalnych O'Neill Psycho Sl Mitten 5/7mm

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2016, 11:17

Rigus pisze:Ja właśnie sprawdziłem ascan titan 7mm plus skarpeta i jeszcze raz potwierdzam-ciepła woda w bucie po 2-3h . Najbardziej(i tylko ) przeszkadza mi w nich ich grubość. Dlatego szukałem czegoś cieńszego.

Kupiłem właśnie psychofreaki 5,5 mm te z dzielonym palcem . Sprawdzę więc osobiście czy taki kosmos :wink: . Przede wszystkim mam nadzieję , że łatwiej będą wchodzić w strapy a jak będą mało ciepłe to zapodam skarpety :lol:


jak wypadły testy? czy w psychofreakach 5,5mm masz cieplej niz w ascanach 7mm?

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 paź 2016, 18:15

jeszcze nie zdążyłem ich użyć w skarpecie(potrzebna pieciopalczasta ale myślę dadzą rade, na pewno łatwiej wchodzą w strapy i to już dla mnie duży plus

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2016, 18:00

namor pisze:
jak wypadły testy? czy w psychofreakach 5,5mm masz cieplej niz w ascanach 7mm?


Dziś był dobry dzień na testy. Odczuwalna -1 , woda z 1 na plusie (miejscami jeszcze się lód utrzymywał)
Po 10 halsach w psychofreaky zaczęły mi odmarzac palce(mimo skarpety). Jakoś tak czułem żeby ascany spakować i to była decyzja która mi uratowała pływanko. Po zmianie obuwia na ascany od razu cieplej i bez marznięcia. Dobrze , że ich nie sprzedałem... Pod spód ubrać skarpety bawełniane i można pływać do kiedy woda jest w stanie płynnym . :thumbsup:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post08 gru 2016, 18:16

Rigus pisze:
namor pisze:
jak wypadły testy? czy w psychofreakach 5,5mm masz cieplej niz w ascanach 7mm?


Dziś był dobry dzień na testy. Odczuwalna -1 , woda z 1 na plusie (miejscami jeszcze się lód utrzymywał)
Po 10 halsach w psychofreaky zaczęły mi odmarzac palce(mimo skarpety). Jakoś tak czułem żeby ascany spakować i to była decyzja która mi uratowała pływanko. Po zmianie obuwia na ascany od razu cieplej i bez marznięcia. Dobrze , że ich nie sprzedałem... Pod spód ubrać skarpety bawełniane i można pływać do kiedy woda jest w stanie płynnym . :thumbsup:

czyli 2mm więcej robi robotę, a jak ze szczelnością psychofreaków? jak z dzielonym palcem? pomaga czy przeszkadza?

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 gru 2016, 18:28

Mikolpa pisze:czyli 2mm więcej robi robotę, a jak ze szczelnością psychofreaków? jak z dzielonym palcem? pomaga czy przeszkadza?


Podobne uczucie jak w japonkach. Jednym całkowice pasuje innym mniej. Niektórym może uwierać.
Ja akurat lubię sprzęt sprawdzić osobiście i wtedy wiem o co cho.
"Szczelność taka że mokro a samotny duży paluch jednak najbrdziej marznie bo nie ma od czego się ogrzać. Ascany tez mokro ale ciepło .
Może mam słabego skilla ale jakoś "nie czuje" lepiej deski w tych butach. Generalnie zapinam się w strapy i jazda. Na brzegu faktycznie się chodzi lepiej w psycho a ascan "człapie". Ale one nie są do chodzenia :wink:
Podsumowując drugi raz psycho bym nie kupił.
Zostawie je sobie na pływania jesienne i wiosenne i letnie :lol:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post08 gru 2016, 18:39

Rigus pisze:
Mikolpa pisze:czyli 2mm więcej robi robotę, a jak ze szczelnością psychofreaków? jak z dzielonym palcem? pomaga czy przeszkadza?


Podobne uczucie jak w japonkach. Jednym całkowice pasuje innym mniej. Niektórym może uwierać.
Ja akurat lubię sprzęt sprawdzić osobiście i wtedy wiem o co cho.
"Szczelność taka że mokro a samotny duży paluch jednak najbrdziej marznie bo nie ma od czego się ogrzać. Ascany tez mokro ale ciepło .
Może mam słabego skilla ale jakoś "nie czuje" lepiej deski w tych butach. Generalnie zapinam się w strapy i jazda. Na brzegu faktycznie się chodzi lepiej w psycho a ascan "człapie". Ale one nie są do chodzenia :wink:
Podsumowując drugi raz psycho bym nie kupił.
Zostawie je sobie na pływania jesienne i wiosenne i letnie :lol:

Wielkie dzięki za info. Cały czas się wachałem czy brać psychofreak czy psychotech.
Nie znoszę japonek, wkór... mnie że coś mam między palcami, a dodatkowo napisałeś kolejną opinię że przez to zimno. Na lato/jesień buty mam 3mm, szukam na zimę więc biorę psychotech bez dzielonego ale za to w neoprenie TB2, wytesuję i dam znać. Zastanawiam się tylko jeszcze czy 3mm + skarpeta czy 5mm bez.
Teraz zimą pływam w prolimit 3mm (mega nie szczelne) plus skarpeta 2mm z decathlonu i nie narzekałem na zimno.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron