NEW SU-2 DESIGN

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post23 maja 2015, 09:38

,,
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, 09:43 przez MWILCZ, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MWILCZ
Posty: 1132
Rejestracja: 08 maja 2012, 09:03
Deska: Foil Moses Onda, CORE Choice
Latawiec: Core XR-6,9,12, Core GTS, SOUL
Lokalizacja: IławaGdańskBrzeźno
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 38 razy
 
Post23 maja 2015, 09:42

Książe pisze:

Znam przypadki że po Pro Campie, na którym uczestnicy testują różne deski ,
niektórzy sprzedają swoje deski innych firm (droższe) i kupują SU-2 bo im się na nich lepiej pływa.

:
To ja, to ja.......

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2015, 11:13

na pro campie nie bylem (jeszcze ;) ) ale testowałem w RSZ inne deski . Różnic jakiś istotnych nie zauważyłem,. nie chce napisać , ze su2 lepiej wypadło bo na niej pływam i mogę być już dla niektórych nieobiektywny . wcześniej nhp w takim samym rozmiarze i też sama za mnie nie pływała :wink:
a wracajac do topicu to nowa szata super :clap:
PS nie handluję żadnymi deskami :thumbsup:

Juniore
Posty: 172
Rejestracja: 26 maja 2006, 11:44
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 18:56

Jak już w temacie testów jesteśmy 8)

Zapraszamy w przyszły weekend na TEST DAYS viewtopic.php?f=7&t=46311&start=30

Będzie okazja do potestowania zarówno SU-2 jak i CLASH'a :twisted:

Dodatkowo mnóstwo innego sprzętu, więc warto wpaść!

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2015, 19:20

Juniore pisze:Jak już w temacie testów jesteśmy 8)

Zapraszamy w przyszły weekend na TEST DAYS viewtopic.php?f=7&t=46311&start=30

Będzie okazja do potestowania zarówno SU-2 jak i CLASH'a :twisted:



..ja poproszę jedną Su-2 na butach ..albo dwie , trzy..

a na dokładkę jedną Czaplę :twisted: serio :hand:

TAKIE testy TO ODPOWIEDNIE miejsce do prawdziwego promowania sprzętu , a nie epopeje na forum :thumb:

peace

spyker
Posty: 23
Rejestracja: 12 maja 2013, 08:56
Deska: nobile nhp
Latawiec: Ozone C4, Cronix
Dostał piwko: 2 razy
 
Post27 maja 2015, 00:31

takie testy są na pewno odpowiednie ale ty jako obiektywny tester na pewno nie.

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post27 maja 2015, 11:00

Ziomek a tak serio .. Wszedłem na stronę clasha i widzę 3 deski z tego jedna tylko opisana 134 bo reszta nie dostępna . 138 to ma być największa deska ? Chyba ,że czegoś nie zobaczyłem dobrze . To cała oferta tej firmy ? Jakoś kiepsko..Buty Ronix wygladają jedynie dobrze.

A w temacie widziałem na żywo nową su 2 prorider NS . Duży rocker ,sztywniejsza od CL,dno płaskie. Krawędź w środkowej cżęści szeroka.Całość smukła i wygląda dobrze . To jest deska w opcji pod buty i ma wzmocnione inserty . Ciekawe jak na wodzie?
To chyba odpowiedź su-2 pod zawodnicze wymagania (Choć tu su-2 ma też inną ofertę) ..Rozmiary do wyboru do koloru aż do 144cm.

W Su-2 widać że nie śpią . Sporo modeli i koncepcji . Każdy znajdzie coś pod swoje preferencje . Pytanie tylko czy wszyscy wiedzą czego potrzebują .

Grafy na 2016 to chyba nie ostatnie słowo SU-2 . Nowe deski i koncepcje z tego co widzę też będą .

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 maja 2015, 11:45

maniek1975 pisze:W Su-2 widać że nie śpią . Sporo modeli i koncepcji . Każdy znajdzie coś pod swoje preferencje . Pytanie tylko czy wszyscy wiedzą czego potrzebują .


Nie wiem jak pływają nowe SU-2, bo ostatnia na której pływałem to była z 2012 i pominę jej recenzję, bo nie ma o czym pisać. Chciałbym tylko dodać, że duża liczba modeli nie świadczy o tym, że firma robi dobre deski. W odwrotną stronę to też działa.

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 maja 2015, 13:55

ja z kolei bardzo sobie chwale su-2 - szczególnie fajnym modelem JAK DLA MNIE była deska freestyler z okolic 2011 roku..
Obrazek
Bardzo duży rocker i miękki blat. Aktualnie deski stoją na bardzo wysokim poziomie jakościowym, są lekkie i ogromny wybór modeli i rozmiarów pozwala dopasować deskę dla większości wymagających.
Na pudłach po mistrzostwach często widać Sudwy, co raczej nie jest wadą :)
Grafika rzecz gustu, technologia jak za takie pieniążki rewelacyjna.

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post28 maja 2015, 19:30

Coś dla początkujących lub tych co szukają deski słabowiatrowej. Dziś testowaliśmy na Miedwiu przy granicznych warunkach su-2 Yeti 158.
Latawiec 12m i wiatr 10-14kn . Deska lekka . W trakcie pływania jak na takie drzwi daje wrażenie dużo mniejszej deski . W opisanych warunkach na jednym halsie łapałem sporo wysokości . Podobała mi się szybkość i jej zwrotność . Trzeba nieco się przestawić z techniką pływania bo nie pływa się na niej jak normalnie mocno na krawędzi . Pływa się na niej bardziej płasko ( trochę wspomnień z WS) W trakcie pływania idealnie wybiera czop i nie ora ani nie chlapie . Miałem wrażenie że deska lekko się unosi w środkowej cżęści i trzyma się na poszerzeniach (dziwne ale pozytywne wrażenie)ta cecha wydaje się że nadaje jej sporej prędkości .. Myślę o takiej na słabiutkie wiatry :thumbsup:

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post03 cze 2015, 09:18

Wczoraj poszła pod nóż daseczka pro Rider cl. 2015 jest inna od 2014. Rozmiar 140/42 w moim odczuciu szybka i zwrotna. Do tego idzie pięknie pod wiatr. Twardość średnia, na czopie nie daje po kolanach. Nie ora, nie chlapie. Wydaje mi się że jest to deska dla lekko wtajemniczonych. Jak na razie że stajni su 2 dla mnie najlepsza.

Awatar użytkownika
Richie
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2009, 21:05
Deska: SU-2/Custom/Carbon
Latawiec: ManiaC Wainman Hawaii
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post14 cze 2015, 20:35

Siema wszystkim !:) Przeczytałem sobie wątek i z tego co widzę opinie są różne. Szczególnie Ziomek bardzo ciśniesz i zgadzam się z Tobą, że powinienem pływać w butach i jak widzisz pływa mi się znacznie lepiej. Dzięki, bo w sumie Ty najbardziej mnie naciskałeś na wiązania :) Co do łamania desek to moim zdaniem nie ma blatu którego, nie da się złamać. Złamałem w zyciu koło 10 desek w tym np. jakieś nobilki t5, 666 i inne. Na ten moment jestem mega zadowolony z Carbonu z bucikami, przepływałem może z 20 godzin i z sesji na sesje jest coraz lepiej. Wcześniej pływałem na Pro Riderze New School w klapkach i mam wrażenie, że przy wybiciu zachowują się podobnie aczkolwiek lądowania w tym momencie są dużo przyjemniejsze. To pewnie też kwestia butów. Mega dobry pop no i przede wszystkim waga :):) prawie jej nie czuć. Tak na prawdę jeszcze zanim zacząłem współprace z Su2 to pływałem na Protonie 135 chyba w Egipcie 2013 i zrobiłem tam pierwsze moby i bj a takie momenty pamięta się najbardziej więc jak usłyszałem, że jest taka opcja to z miłą chęcią wróciłem na ten blat. Cieszę się, że moge promować dobry polski brend, który jak widać z roku na rok się rozwija.

A tutaj krótka sesyjka na offshorze kilka dni temu na Carbonie&ManiaCu 14m :) Pozdro!Aloha.
https://www.youtube.com/watch?v=cUFUZr3 ... e=youtu.be

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 cze 2015, 10:06

temat coraz bardziej ewoluuje w kierunku recenzji, tak więc przenoszę do odpowiedniego działu.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości