NEW SU-2 DESIGN

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
chrisfromgreece
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2014, 09:11
Deska: SU-2
Latawiec: Peter Lynn,Cabrinha
Lokalizacja: PłockSierpcLoutraki
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post14 maja 2015, 20:20

Nadciąga nowa kolekcja
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 21:35

Chciałoby się powiedzieć - W KOŃCU!

Ciekawa grafika- oryginalna/ inna.

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post14 maja 2015, 21:43

Również jestem pozytywnie zaskoczony grafiką, zdecydowanie duży plus dla SU. :thumb:
Ciekaw jestem czy poza wzornictwem coś się zmieni, bo jest straszna lipa :doh:

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post14 maja 2015, 22:54

Wow, doskonałe grafy :D

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post14 maja 2015, 23:09

Fasolix pisze:Ciekaw jestem czy poza wzornictwem coś się zmieni, bo jest straszna lipa :doh:

Taka straszna lipa, że jak wczoraj pływałeś ze mną na Kaprze, to naliczyłem 5 SuDwów, 2 Klasze, 1 Nobila i 1 Airasza ;) A ja myślałem że to wiatr był do kitu, a nie dechy ;)

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 maja 2015, 23:37

boldek pisze:
Fasolix pisze:Ciekaw jestem czy poza wzornictwem coś się zmieni, bo jest straszna lipa :doh:

Taka straszna lipa, że jak wczoraj pływałeś ze mną na Kaprze, to naliczyłem 5 SuDwów, 2 Klasze, 1 Nobila i 1 Airasza ;) A ja myślałem że to wiatr był do kitu, a nie dechy ;)


Nie dechy :hand: kasa :D

Awatar użytkownika
Fasolix
Posty: 367
Rejestracja: 26 wrz 2013, 23:00
Deska: Firewire
Latawiec: 4/6/8
Lokalizacja: Lanz
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post15 maja 2015, 11:53

boldek pisze:
Fasolix pisze:Ciekaw jestem czy poza wzornictwem coś się zmieni, bo jest straszna lipa :doh:

Taka straszna lipa, że jak wczoraj pływałeś ze mną na Kaprze, to naliczyłem 5 SuDwów, 2 Klasze, 1 Nobila i 1 Airasza ;) A ja myślałem że to wiatr był do kitu, a nie dechy ;)


Ok podniosę tą rękawice.
Ja naliczyłem 3 suki włącznie z twoją, dwóm pozostałym udostępniłem mojego prywatnego Klasza.
Po krótkim pływaniu ich ocena nie była dla mnie zaskoczeniem!
Jak to czytają mogą potwierdzić, zapraszam: Świdwin i przyszły radiolog do dzieła :thumb:
W między czasie pływałem na ich Sukach, po kilku skokach przypomniałem sobie ze mam kolana :? wolałem poczekać na brzegu na zwrot mojej własności :D
Nawet król szyderców "Krzysiu" wolał RRD truciznę niż Su a to już niepokojące z racji opinii o RRD :roll:

Pozdrawiam Rafale do zobaczenia na wodzie :thumb:

Na post Kuby krótko - TAK :thumbsup:

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post15 maja 2015, 12:24

Fasolix pisze:Ok podniosę tą rękawice.
Ja naliczyłem 3 suki włącznie z twoją, dwóm pozostałym udostępniłem mojego prywatnego Klasza.
Po krótkim pływaniu ich ocena nie była dla mnie zaskoczeniem!
Jak to czytają mogą potwierdzić, zapraszam: Świdwin i przyszły radiolog do dzieła :thumb:
W między czasie pływałem na ich Sukach, po kilku skokach przypomniałem sobie ze mam kolana :? wolałem poczekać na brzegu na zwrot mojej własności :D
Nawet król szyderców "Krzysiu" wolał RRD truciznę niż Su a to już niepokojące z racji opinii o RRD :roll:

Pozdrawiam Rafale do zobaczenia na wodzie

Ja pływam na Su już prawie rok, na kolana nie narzekam, czasem na stopy, ale to raczej z powodu złych lądowań, bo bolą tylko po skokach i w dodatku tych "na plaskacza", nie odjechanych. Jak dobrze wiesz - do lekkich nie należę, m. in. z tego powodu nawet najdłuższy Klesz odpada. Na Su-2 za to pływa mi się dobrze, decha świetnie idzie na wiatr, a to dla mnie ważne, bo bardziej lubię upwindy niż downwindy, powaga :) Nie zrywam na niej krawędzi tak jak kiedyś np. na T5 Nobila. Decha ma też fajny rocker, który pomaga ciąć falki na czopie. Skacze mi się też całkiem dobrze. Klapki bardzo wygodne. Z minusów to na pewno jakość dna... Po niepełnym roku decha wygląda gorzej niż mój poprzedni Nobil po 3 latach :? Zewnętrzna warstwa dna jest na tyle miękka, że zostało w niej już nawet kilka małych drobinek piasku :shock:
Wracając do tematu - nowe grafiki bardzo na plus, szczególnie po tych tegorocznych, z których na całą kolekcję aż 1 przypadła mi do gustu ;) Podpytam z ciekawości - kolekcja 2016 wyszła od tego samego grafika co 2015? Bo tam widać było "inspirację" kolekcją Nobila, która moim zdaniem nie wyszła za dobrze. To co widzę teraz jest po prostu ładne :)

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2015, 12:39

boldek pisze:To co widzę teraz jest po prostu ładne :)


ZGADZAM SIĘ W 100%

robertdr
Posty: 342
Rejestracja: 05 wrz 2008, 14:26
Deska: biały Yamay
Latawiec: trzy gabrysie
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2015, 19:26

Ostatni raz sudwę dostałem do pływania w 2012 - tragedii nie było (miałam wcześniej łamacza kolan naisha) pływam teraz na 77 ale potestuję sudwy bo grafa ładna. Od razu zaznaczę moje 5 dyszek ustawia mnie w kategorii "fajnie jest popływać, poskakać, ale nie muszę się napinać" jak mi jakiś nowy trik wyjdzie to ok ale NIE MUSZĘ :D
Może to deski dla takich jak ja i tych początkujacych ale grafa :thumbsup:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 maja 2015, 22:23

Fasolix pisze:Ja naliczyłem 3 suki włącznie z twoją, dwóm pozostałym udostępniłem mojego prywatnego Klasza.
Po krótkim pływaniu ich ocena nie była dla mnie zaskoczeniem!

W między czasie pływałem na ich Sukach, po kilku skokach przypomniałem sobie ze mam kolana :? wolałem poczekać na brzegu na zwrot mojej własności :D


jeśli już przy statystykach jesteśmy, to do ilości , jak te "muchy nie mogące się mylić" dodałbym jakość :idea:
z czego wynika , że lipne deski W OGÓLE są na rynku - to wiadomo: z ceny, lekko dwa razy niższej niż pozostałe :shock:
ale przyjrzyjmy się JAKOŚCI pływania: ILU dobrych riderów na spotacg pływa na SU2? ja nie zanotowałem :hand:
zwykle to początkujący - kupili bo tanio, a przecież właściwie "taka sama"
potem wysyp tych desek na Allegro i w dziale giełda tego forum

//wątek jest o SU-2 a nie o porównaniu do desek, które sprzedajesz. Treść skasowana. Nie wpychaj proszę do co drugiego tematu reklamy swoich produktów //Admin

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post15 maja 2015, 22:52

Nie psuj kolejnego tematu, ja nie zamierzam :hand: I tak się sam sobie dziwię, że mi się w ogóle wczoraj i dziś chciało wchodzić z Tobą w tak długą polemikę :doh:
Co do samych desek i moich problemów z lądowaniami, to chyba też trochę moja wina, w sensie złej pracy latawcem. Czasem za mało lecę do przodu, za bardzo pionowo w dół i wtedy lipa przy takim zderzeniu z wodą :roll:

Awatar użytkownika
Rhall
Posty: 298
Rejestracja: 29 gru 2012, 15:32
Deska: SU-2, Cabrinha
Latawiec: Flaj, Caba, North
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post16 maja 2015, 01:50

Bardzo dobre posunięcie z grafą, w końcu coś, co pozwoli wizualnie odciąć su-2 od pozostałych producentów.
Jakoś pierwsza decha skojarzyła mi się lekko z Darko z 2010.
Moje dwie ostatnie sesje na wodzie w otoczeniu przeważały dechy su-2 i latawce cabrinha, czyżby jakieś promo było na te sprzęty? :)

Co do jakości dech, to miałem 2 lata bigfoota i deseczka nie miała oznak zużycia mimo że da się wyczuć jeżdżąc brak szlachetności materiałów.
Mój egzemplarz był lekki, sztywny, co odejmowało przyjemności. Trochę jakbym śmigał na dykcie, aczkolwiek moim stopom przypadły pady/strapy su-2, okazały się komfortowe.

Deseczki idealne na początek przygody z kite :thumbsup:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post16 maja 2015, 16:15

Rhall pisze:...przeważały dechy su-2 i latawce cabrinha, czyżby jakieś promo było na te sprzęty? :)



no fakt promo BYŁO. w tym zestawie jeszcze przez kilka ostatnich sezonów...

:shifty:

Awatar użytkownika
zawodowiec
Posty: 586
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:20
Lokalizacja: Szczecin
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2015, 01:08

slabo to wyglada....


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości