2HD czy NHP

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
kukus
Posty: 576
Rejestracja: 23 maja 2013, 16:40
Deska: HM Split / 50fifty
Latawiec: Obsession 5/7/10.5/13.5
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 22 razy
 
Post27 cze 2015, 22:33

Tak dokladnie :)
Inaczej niz temat zakladal.
Lamalem sie na clasha ale stwierdzilem ze nudno bedzie plywac na najlepszej desce i fajnie by miec cos lepszego do ogarniecie powiedzmy w przyszlym sezonie.
Bedzoe w koncu warun to dam zmac jak 50tka wypada przy 2hd kumpla od ktorej zaczal sie tat.

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2015, 03:01

Mam Armadę, NHP i 50fifty. Każda jest inna i na inne okololiczności przyrody.
Najbardziej uniwersalna jest NHP, najwięcej radości daje Fifty, Armada przyspiesza fajnie przed wyskokiem w szczególności jak nie wieje.
Pomijając skrajności typu twarde 2HD, czy miekki Clash, tudzież :) fajoskie Fifty -pozostaje NHP.

(Fifty dla tych co szukają fajnego wybicia i progresu; Clash dla fanów pitolenia się z butami lub komfortowego nic nie robienia w ciężkich polskich warunkach:))
(za wyj. wiadomo kogo :)) (to już wolę NBL:))
(obie mają nie najlepszy upwind. Upwind jakby nie patrzeć jest młodszym bratem skakania -mniej upwindu = mniej skakania)

kwestia rozmiaru deski i wagi ridera. -nic??? -no to tyle.

Kostki mnie bolą od tego pływania...
-w łokciach. :)

Awatar użytkownika
Pain IQ
Posty: 1027
Rejestracja: 26 sty 2008, 16:16
Deska: 50/50
Latawiec: AIRUSH
Lokalizacja: Jaworzno
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post28 cze 2015, 09:13

mandaro pisze:Mam Armadę, NHP i 50fifty. Każda jest inna i na inne okololiczności przyrody.
Najbardziej uniwersalna jest NHP, najwięcej radości daje Fifty, Armada przyspiesza fajnie przed wyskokiem w szczególności jak nie wieje.
Pomijając skrajności typu twarde 2HD, czy miekki Clash, tudzież :) fajoskie Fifty -pozostaje NHP.

(Fifty dla tych co szukają fajnego wybicia i progresu; Clash dla fanów pitolenia się z butami lub komfortowego nic nie robienia w ciężkich polskich warunkach:))
(za wyj. wiadomo kogo :)) (to już wolę NBL:))
(obie mają nie najlepszy upwind. Upwind jakby nie patrzeć jest młodszym bratem skakania -mniej upwindu = mniej skakania)

kwestia rozmiaru deski i wagi ridera. -nic??? -no to tyle.

Kostki mnie bolą od tego pływania...
-w łokciach. :)


Szanuję Twoje subiektywne zdanie, ale w/w treści to kurewne bzdury...

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2015, 00:04

Ciekawym skąd możesz to wiedzieć.
Za to nie ciekawym co konkretnie Cię urzekło.
(z braku czasu tak w ogólności)

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2015, 14:54

Michu. pisze:
kukus pisze:Odpadaja lekko od tematu zastanawiam sie czemu Nobil zawdziecza swoj sukces.
Armada, clash trudno to u nas kupic a na spocie clasha widzialem chyba raz. V2 niebieski :)
Nobile walaja sie wszedzie.

:twisted:
Clash trudno u nas kupić ? :D Posiadam clash v2 138 z butami ronix code 55. Jestem zadowolony, zależało mi na desce pod kite i na wake park. Kupowałem prosto od producenta :twisted:


i jak się sprawdza w parku?

Michu.
Posty: 101
Rejestracja: 14 maja 2011, 14:32
Deska: Clash v2+Ronix Code55
Latawiec: Razor 11m 2014/obsession 7/12
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post17 sie 2015, 22:42

onzo pisze:
Michu. pisze:
kukus pisze:Odpadaja lekko od tematu zastanawiam sie czemu Nobil zawdziecza swoj sukces.
Armada, clash trudno to u nas kupic a na spocie clasha widzialem chyba raz. V2 niebieski :)
Nobile walaja sie wszedzie.

:twisted:
Clash trudno u nas kupić ? :D Posiadam clash v2 138 z butami ronix code 55. Jestem zadowolony, zależało mi na desce pod kite i na wake park. Kupowałem prosto od producenta :twisted:


i jak się sprawdza w parku?


Wybicie z krawędzi bije deski wakowe :twisted: Jeśli lubisz polatać z krawędzi to na pewno dobry wybór ale
na przeszkodach latam bardzo mało bo jakoś nie mam serca :roll: więc się nie wypowiadam :naughty:

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 sie 2015, 09:28

no i właśnie - tu problem. Na krawędź każda kite'owa się spisze, ale na przeszkodach z reguły następuje weryfikacja. Jest chyba tylko kilka desek kite'owych nadających się na przeszkody i clash raczej do nich nie należy - tym bardziej, że chyba zbyt długo by nie przetrwała...


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości