Wybrałem modele latawców. Proszę o krytykę :)

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 maja 2016, 23:14

walo1 pisze:
bartekk pisze:Bandita :)

Styl freeride/freestyle :thumb: :thumb:
Łatwy i dobrze idzie na wiatr :thumb: :thumb: :thumb: - rok temu "przez przypadek" udało się wygrać właśnie na Banditach wszystkie edycje Pucharu Polski Race Amatorów, właśnie dzięki tej drugiej zalecie. Nigdy nawet sie nie ścigałem, wiec to chyba TO :)
Rozwojowy :thumb: :thumb:
Kiteloopy :thumb: :thumb: :thumb: - bardzo przyjemne, latawiec nie kręci po tipie tylko dużo szerzej, zarówno dobre do niskich kiteloopów bez konieczności wymiany kolan, jak i do wysokich megaloopów
Obrazek
Okazjonalne HP :thumb: :thumb: :thumb: nauczyłem sie wszystkie trików unhooked i kilku hp na banditach, do takich potrzeb wystarcza

Jeżeli chcesz wszystko co wymieniłeś powyżej, to polecam.

Wiadomo sa też inne ciekawe pozycje na Twojej liście, każda jednak będzie w czymś przeciętna, mam wrażenie że w tym przypadku jest to najbardziej wyśrodkowana opcja.


Ktory rok tego bandita ki jaki rozmiar


Bandit 2015 8, 11 i 14

Bartmop
Posty: 91
Rejestracja: 29 sie 2012, 19:14
Deska: North Team Series
Latawiec: Airush Razor
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post25 maja 2016, 08:04

Chlopie nie bierz bandita. Jak zalezy ci na nauce UH to tylko RPM lub Park (te najnowsze Parki 2016 wygladaja bardzo zachecajaco).

sztyvny
Posty: 178
Rejestracja: 20 lis 2012, 12:04
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post25 maja 2016, 09:44

Mam na sprzedaż slingshot rally 12m i 8m 2014r z barem oraz 10m 2013r z barem używane prywatnie stan bdb.

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 maja 2016, 09:13

bartekk pisze:
walo1 pisze:
bartekk pisze:Bandita :)

Styl freeride/freestyle :thumb: :thumb:
Łatwy i dobrze idzie na wiatr :thumb: :thumb: :thumb: - rok temu "przez przypadek" udało się wygrać właśnie na Banditach wszystkie edycje Pucharu Polski Race Amatorów, właśnie dzięki tej drugiej zalecie. Nigdy nawet sie nie ścigałem, wiec to chyba TO :)
Rozwojowy :thumb: :thumb:
Kiteloopy :thumb: :thumb: :thumb: - bardzo przyjemne, latawiec nie kręci po tipie tylko dużo szerzej, zarówno dobre do niskich kiteloopów bez konieczności wymiany kolan, jak i do wysokich megaloopów
Obrazek
Okazjonalne HP :thumb: :thumb: :thumb: nauczyłem sie wszystkie trików unhooked i kilku hp na banditach, do takich potrzeb wystarcza

Jeżeli chcesz wszystko co wymieniłeś powyżej, to polecam.

Wiadomo sa też inne ciekawe pozycje na Twojej liście, każda jednak będzie w czymś przeciętna, mam wrażenie że w tym przypadku jest to najbardziej wyśrodkowana opcja.


Ktory rok tego bandita ki jaki rozmiar


Bandit 2015 8, 11 i 14


Walo1 wpadnij na kemping Chałupy 3, oblatać Bandita 2016, lub śledź nasz Demo Tour, planujemy pojawić się w kilku lokalizacjach w Polsce --> https://web.facebook.com/events/1103736533002523/


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości