latawce liquid force ???

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Jacek olsztyn
Posty: 924
Rejestracja: 01 cze 2009, 15:35
Lokalizacja: olsztyn
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 20 razy
 
Post30 cze 2016, 16:30

Cześć, orientujecie się może jakie charakterystyki mają tegoroczne latawce liquid force ? Do czego je porównać i które są najbardziej udane ? Ktoś tego używa ? jakieś recenzje ?

Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post01 lip 2016, 13:13

pytaj chlopakow z Kiteoffer bede wiedziec sporo. gdzie w tym dziale byl test LF Envy vs Airush Union zrobiony przez hydro.

Mialem na testach LF HiFi - zdecydowanie jeszcze nie dla mnie ale latawiec dobrze wykonany i masz wrazenie ze nie rozleci sie po paru mocnych kontaktach z woda. Vegas wydaje sie zupelnie delikatny. Fajny bar tak jak trzeba bez zbednych elementow ktore beda sie rozlatywac. Latawiec mocno wakestyle, bardzo opoznione reakcje na ruch barem no i ekeft strzelenia z procy tez bardzo odczuwalny. Nie moja bajka jeszcze i na tym etapie jednak blizej mi bedzie do Envy. Warto sprawdzic marke bo jakosc jest naprawde fajna a mam juz kilka produktów LF i sprawdzaja sie rewelacyjnie (decha wake, buty wake, vest - kite)

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 sie 2016, 15:12

Najlepszym latawcem do "wszystkiego" (freeride) będzie zapewne Envy, bardzo udana i fajna konstrukcja. Do zaawansowanego freestyle masz super Cshape HIFI X - mistrz. Generalnie tak jak pisał wcześniej kolega, większość produktów LF nadaje się do polecenia :)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości