Bar Cabrihna 2014. Proszę o opinię.

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Matriodali
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2014, 01:20
Lokalizacja: Dublin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post01 wrz 2016, 14:43

Siema.

Jak w temacie. Zamierzam kupić ten bar dla dziewczyny jako pierwszy bar w życiu. Co o nim myślicie? Bo na spocie odradzali, ale bez konkretnego powodu.

Pozdrooo!

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 wrz 2016, 15:50

jesli linki nie są zużyte i system bezpieczeństwa dobrze działa to OK - jeśli natomiast potrzebowałbyś takiego tylko nowego 2016 zapraszam.

gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 wrz 2016, 16:15

Bar jest fajny ale cab w 2014 miała koszmarna zrywke. Składanie jej na wodzie jest trudniejsze od tych z 2015+

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post01 wrz 2016, 17:57

gareon pisze:Bar jest fajny ale cab w 2014 miała koszmarna zrywke.

Nie da się ukryć, z drugiej strony jak używasz zrywki to po to żeby się zerwać i uratować a nie po to żeby ją za pół minuty składać.. :wink: Ma bardzo długi skok depoweru, trzeba się przyzwyczaić ...

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post01 wrz 2016, 19:18

zaaaak pisze:
gareon pisze:Bar jest fajny ale cab w 2014 miała koszmarna zrywke.

Nie da się ukryć, z drugiej strony jak używasz zrywki to po to żeby się zerwać i uratować a nie po to żeby ją za pół minuty składać.. :wink: Ma bardzo długi skok depoweru, trzeba się przyzwyczaić ...


Tego kijka nie używałem, ale skoro ma długi skok, to znaczy, że wymaga i długich rąk? Może dlatego ktoś na spocie odradzał ten bar dla dziewczyny?

Matriodali
Posty: 44
Rejestracja: 27 sie 2014, 01:20
Lokalizacja: Dublin
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post03 wrz 2016, 09:53

Dzięki chłopaki :)

Dziewczyna ręce ma długie tak więc może i byłoby spoko. Słyszałem jeszcze, że zrywka lubi się zacinać :shock:

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post03 wrz 2016, 10:13

Matriodali pisze:Dzięki chłopaki :)

Dziewczyna ręce ma długie tak więc może i byłoby spoko. Słyszałem jeszcze, że zrywka lubi się zacinać :shock:

Siemka,
tutaj masz info n/t zrywki - co prawda z baru 2013 ale to ten sam rodzaj systemu:
https://www.youtube.com/watch?v=pBoZ2gVnOVo
a co do obsługi depowera przez osoby z krótkimi rękoma, to też do takich należę i wg mnie system Cabrinhy z regulacją za pomocą taśm + sprężyna przy nich bardzo pomaga aby sięgnąć do uchwytów depower/power. W barze Cabrinhy na 2016 mam knagę i po kilku pierwszych pływaniach nie mogę się jeszcze do końca przestawić na ten system...

Bar 2014 z systemem regulacji depowera za pomocą taśm:

Obrazek

Sprężyna i uchwyty:

Obrazek

Dodatkowo Cabrinha wypuściła wersję "Siren" dedykowaną SPECJALNIE dla pań :) - przy uchwytach depower/power są jeszcze dodatkowo białe rurki-przedłużki, które jeszcze bardziej mają pomóc w skróceniu odległości osobom o krótkich rękach:

Obrazek

Sprężyna i uchwyty w kobiecej wersji "Siren"

Obrazek

Pozdr

ciechan
Posty: 147
Rejestracja: 22 lut 2014, 17:14
Latawiec: cabrinha
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 7 razy
 
Post03 wrz 2016, 12:23

Miałem 2012 a teraz 2013 i 2014 ogólnie dobry bar ze względu na "czysty system" . Rozkładanie i składanie jest intuicyjne. Na szczególną uwagę zasługują linki, które są "grube" i "sprężynują" co powoduje, że się nie plączą "same z sobą" a jak już Ci się poplącze bar to dużo łatwiej go rozplatać niż pozostałe bary. Niestety jest jedno ale to bar dla "PAZERNYCH" czyli tych z długimi rączkami :P . przy krótkich łapkach ta cecha zdecydowanie odbiera komfort pływania :(. Szczerze wątpię, że dla dziewczyny się nada no chyba, że jakiejś modelki :) tu dzież koszykarki chodź jedna profesja nie wyklucza drugiej :). Reasumując da się na nim pływać nawet przy "krótkich rączkach czy łapkach" ale w kuluarach wszyscy zawsze się śmieją jak pływają na Cbrihnach bo większość osób jest "wypięta" chodź w przypadku dziewczyny jest to zapewne apetyczne:P.
Sama Cabrihna chce coś z tym zrobić bo w tym roku wprowadzili zapięcie baru na "kulkę" bo innego zastosowania "kulki" w barze poza skróceniem chwytu nie widzę.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron