Woo sports vs piq northkiteboarding

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post10 maja 2018, 20:21

mattworm pisze:To dodaje :mrgreen:

no i brawo Ty, 4,3m na pierdach to jest fajny wynik :thumb: teraz masz na 4,3m swoją poprzeczkę do przeskoczenia :wink:

Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post10 maja 2018, 21:31

zakładajcie nowy wątek z wynikami bo sensor wjeżdża na jamę i będzie spamowanie.

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post10 maja 2018, 21:40

Ja mam na woo 1.0 7m swoj rekord nie wiele
A wątek woo rezultaty chyba juz gdzieś jest?
Edit : o znalazłem viewtopic.php?f=1&t=70106&p=505192&hilit=Woo#p505192

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post10 maja 2018, 22:50

zaaaak pisze:
Mikolpa pisze:Ty tu lepiej o wyniku napisz a nie tam o baterii :wink:

o wyniku lepiej nie pisz bo to się zawsze źle kończy :wink: ... robimy multitesty w następnym tygodniu(5ciu nowych użytkowników) w porto botte(12-19.05), dwa miejsca na dostawkach się znajdą, mieszkanie i auta ogarnięte, prognoza przepiękna, jak ktoś ma ochotę dołączyć to podam szczegóły na PM ;)


to jak będziecie robić testy to zostawiłem Białemu moje PIQ to możecie porównać, potem 20 przyjadę to sam będę testował :)

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post16 maja 2018, 21:17

Jakby co, to moje WOO 3.0 dziś do mnie zawitało :)
Bez dodatkowych opłat.
Obrazek

Awatar użytkownika
AeroKITE
Posty: 250
Rejestracja: 04 lip 2015, 13:48
Deska: Ozone Torque
Latawiec: Chrono | Hyperlink | Edge
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post16 maja 2018, 21:50

Mikolpa pisze:A czym różni się woo 3 od 2?
Załączniki
CCB76120-3C1D-49F1-A9DC-CB5493764C5A.png
CCB76120-3C1D-49F1-A9DC-CB5493764C5A.png (150.22 KiB) Przejrzano 4196 razy

gareon
Posty: 513
Rejestracja: 11 lis 2014, 14:04
Deska: SU-2 Prorider 136/41
Latawiec: FX9 / Radar10 / Switchblade12
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 20 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 maja 2018, 13:25

AeroKITE pisze:
Mikolpa pisze:A czym różni się woo 3 od 2?

Czyli na potrzeby nasze 90% pływaków wystarczy woo1

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post18 maja 2018, 16:01

gareon pisze:
AeroKITE pisze:
Mikolpa pisze:A czym różni się woo 3 od 2?

Czyli na potrzeby nasze 90% pływaków wystarczy woo1

No co Ty :doh: słabizna to woo1, zobacz prawie same czerwone X :wink:
Jakby ktoś chciał się pozbyć to z chęcią przytulę :thumb:

Awatar użytkownika
sfazolek
Posty: 12
Rejestracja: 03 kwie 2017, 20:02
Deska: Skywalker, Spleene
Latawiec: Core GTS3 XR4,Switchblade 2013
Postawił piwka: 2 razy
 
Post18 maja 2018, 21:12

Jestem po 3 słonecznych sesjach z woo 3.0 i cóż wolę mieć wynik od razu, zdziwiłem się że najdłuższy skok 5,9 s nie był najwyższy. Więc szukamy SMARTWATCHÓW, co polecicie tanie i wytrzymałe tylko to się liczy może być i nawet różowy kolor. :)

Rozmawiałem na spocie z gościem z Włoch, co ma PIQ i potwierdził moje przypuszczenia że przy słonecznej pogodzie guzik widać, mówi że lepiej by było przy innym kolorze szkiełka obudowy, po zatym szkiełko miał już lekko porysowane. Jak dodam smartwotcha to wyjdzie pewno to samo cenowo co PIQ.

Szkoda że woo, nie ma jednocześnie wszystkich parametrów freestylowych, freeridowych (prędkość) i skoki i trzeba to rozdzielać i brak przebiegu drogi.

Fajne jest to że przesyłają statystyki z danego dnia i kraju, z informacją 'np. zająłeś dziś 9 miejsce w Egipcie i jesteś wśród 10 najlepszych' albo 15 najlepszych. I tak podbijają zdrową albo nie zdrową rywalizację. ;)

Zużycie baterii zależy od ilości skoków.

Ogólnie na :thumbsup: tylko jeszcze dorwać tego SMARTWOO chciałoby się powiedzieć, żeby mierzył online.

Awatar użytkownika
mattworm
Posty: 229
Rejestracja: 12 gru 2008, 00:28
Deska: NAISH THORN,wainman blunt
Latawiec: OZONE,BEST
Lokalizacja: Przemyśl
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post19 maja 2018, 11:12

No co Ty :doh: słabizna to woo1, zobacz prawie same czerwone X :wink:
Jakby ktoś chciał się pozbyć to z chęcią przytulę :thumb:[/quote]

Z tego co dużo osób pisało i nawet Leo z woo przedstawiał na filmie, Woo 1.0 prawie 50% czujników miało problemy z bateriami było wysyłanych i się ogólnie psuło, wiadomomożna trafic woo 1.0 dobre ale można trefne które pochodzi kilka razy. Ja dlatego mając okazję w preorderach wymieniłem na woo 3.0 .
Mikolpa Plywałem juz 3 sesje bez ładowania i bateria nadal 100% :D :D :D :D :D :D :D taki żarcik

Atris
Posty: 139
Rejestracja: 20 wrz 2014, 23:05
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post19 maja 2018, 18:45

sfazolek pisze:Jestem po 3 słonecznych sesjach z woo 3.0 i cóż wolę mieć wynik od razu, zdziwiłem się że najdłuższy skok 5,9 s nie był najwyższy. Więc szukamy SMARTWATCHÓW, co polecicie tanie i wytrzymałe tylko to się liczy może być i nawet różowy kolor. :)

Rozmawiałem na spocie z gościem z Włoch, co ma PIQ i potwierdził moje przypuszczenia że przy słonecznej pogodzie guzik widać, mówi że lepiej by było przy innym kolorze szkiełka obudowy, po zatym szkiełko miał już lekko porysowane. Jak dodam smartwotcha to wyjdzie pewno to samo cenowo co PIQ.

Szkoda że woo, nie ma jednocześnie wszystkich parametrów freestylowych, freeridowych (prędkość) i skoki i trzeba to rozdzielać i brak przebiegu drogi.

Fajne jest to że przesyłają statystyki z danego dnia i kraju, z informacją 'np. zająłeś dziś 9 miejsce w Egipcie i jesteś wśród 10 najlepszych' albo 15 najlepszych. I tak podbijają zdrową albo nie zdrową rywalizację. ;)

Zużycie baterii zależy od ilości skoków.

Ogólnie na :thumbsup: tylko jeszcze dorwać tego SMARTWOO chciałoby się powiedzieć, żeby mierzył online.


No i najlepiej jeszcze jakby bylo live na fb, tt i insta by pokazac jascy jestsemy kozacy :lol:

Moze najpierw by tak sie nauczyc ladnie technicznie skakac a nie podnicecac sie elektornika, ktora poza wyskoscia niewiele pokazuje i jest tylko szpanerskim dodatkiem do deski :mrgreen:

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post19 maja 2018, 20:01

Ale motywuje :)

Woo 2 i 1 miały również problemy ze stykami. Brak zabezpieczenia w postaci obudowy dawał im się mocno we znaki i styki korodowały/woda dostawała się do środka.

Awatar użytkownika
zaaaak
Posty: 1403
Rejestracja: 24 lip 2011, 17:51
Deska: SU2
Latawiec: FX
Postawił piwka: 60 razy
Dostał piwko: 90 razy
 
Post20 maja 2018, 10:31

Przy woo3 też są problemy ze stykami, generalnie podejrzewamy że one chyba nie lubią słonej wody bo się robi zwarcie. Miałem jedną kropelkę w środku po sesji(piasek na obudowie) i mi zawisł(problemy z włączeniem) ale jak dostał napięcie to wszystko wróciło do normy. Mogli je wyprowadzić na przykład na przeciwne strony obudowy żeby zminimalizować ryzyko zwarcia zwłaszcza że służą tylko do ładowania. Uaktualnijcie oprogramowanie zanim wyjdziecie na wodę, bo stracicie niezapisaną sesję :wink:

pit3k
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2012, 17:29
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Ozone Enduro/Edge
Lokalizacja: Warszawa
 
Post20 maja 2018, 22:53

Piątek-sobota testowałem moje nowe Woo3.
Zparowalem go ze smartwatchem Polar M600.
Ogólnie działa spoko. Wysokość i czas skoku pokazuje na zegarku 2-3 sekundy po wylądowaniu.
Ze 2 razy wydaje mi się że zawiesiło się i cały czas pokazywało jakiś stary skok. Wyłączenie/włączenie apki na zegarku (podczas jazdy) rozwiązało problem.

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post24 maja 2018, 07:59

zaaaak pisze:Przy woo3 też są problemy ze stykami, generalnie podejrzewamy że one chyba nie lubią słonej wody bo się robi zwarcie. Miałem jedną kropelkę w środku po sesji(piasek na obudowie) i mi zawisł(problemy z włączeniem) ale jak dostał napięcie to wszystko wróciło do normy. Mogli je wyprowadzić na przykład na przeciwne strony obudowy żeby zminimalizować ryzyko zwarcia zwłaszcza że służą tylko do ładowania. Uaktualnijcie oprogramowanie zanim wyjdziecie na wodę, bo stracicie niezapisaną sesję :wink:

To powiem Wam szczerze że PiQ od samego początku był znacznie lepiej dopracowany niż WOO i miał więcej możliwości. PiQ jest jeden i ten sam nic w nim nie zmieniają poza dodaniem co jakiś czas dodatkowych rzeczy w oprogramowaniu jak np. leaderboard z możliwością filtrowania po kraju, po spocie. Używam od samego początku i żadnych problemów z obudową i jej szczelnością, żadnych problemów z mocowaniem i przede wszystkim oprogramowaniem. Bateria po 3h sesji z 60 skokami ma 50-60%, poniżej 10st ok. 30%. Statystyk z własnych sesji od groma, można by jakieś analizy przeprowadzać jak ktoś lubi albo normalnie jakąś pracę napisać :lol:
Fajne też jest to że można dodawać swoje spoty na których pływamy, wystarczy napisać do nich maila z lokalizacją. Ja tak już dodałem dwa i mam na nich swoje rekordy :D problem w tym że to są jedyne wyniki na PiQ na tych spotach :oops: i to jest właśnie jak dla mnie jedyny ale duży minus PiQ.
Przegrali z WOO marketingowo, zwłaszcza w naszym kraju. Polskich piq-owców nie przybywa a z tego co widzę WOO rośnie. Mając PiQ nie mam się za bardzo do kogo porównywać, bo ich nie ma a to mi przeszkadza, dlatego mocno zastanawiam się czy nie zmienić barw :?
Drugi "chyba problem" to to że w wynikach PiQ można znaleźć sporo sesji "jednego" skoku, które trochę burzą wyniki. Nie wiem czy tego też nie ma na WOO ale na PiQ trochę tego jest.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości