Trapez RIDE ENGINE - sztywna rewolucja w trapezach

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post30 paź 2017, 23:51

Mystic X, Dakine C-1 i pewnie jeszcze jakis inny to odpowiedź na RE. Czy dobra? Nie wiem.

Poza tym chyba nie ten post ;)

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2017, 13:13

Jak to mawiają "są Pionierzy i są naśladowcy". Mystic wygląda jak zwykły naśladowca Ride Engine'a, ale tak jak zauważył przedmówca to nie ten temat ;).

Model HEX jest tańszy i lepszy od Mystica natomiast jak chcesz najwyższą półkę i najlepszy w tej chwili trapez na rynku to bierz serię Carbon/Kevlar z Ride Engine'a. Każdy kto próbował Ride Engine'a mówi, że w żadnym wypadku nie powróci już do zwykłego trapezu. Poza tym tak jak pisałem teraz jest taka promka, że zamówisz trapez za super cenę w przedsprzedaży » http://www.rideengine.pl/oszczedzaj-na- ... ngine-2018

Awatar użytkownika
feel
Posty: 585
Rejestracja: 09 lip 2007, 21:25
Deska: Nobile NHP
Latawiec: Core XR2, GTS
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 64 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2017, 18:20

Kilka pytań odnośnie promocji:
  1. Czy w cenie trapezu są haki? Jeżeli nie, jak domówić haki/slidery (przez stronę nie widzę takiej opcji)?
  2. Kto realizuje ewentualne reklamacje? Wy czy ktoś inny?

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2017, 21:03

feel pisze:Kilka pytań odnośnie promocji:
  1. Czy w cenie trapezu są haki? Jeżeli nie, jak domówić haki/slidery (przez stronę nie widzę takiej opcji)?
  2. Kto realizuje ewentualne reklamacje? Wy czy ktoś inny?


Witaj Feel,

[1] haki/slidery są oddzielnie, też obowiązuje na nie rabat preorderowy, postaramy się wrzucić je na stronę ASAP, trafna uwaga!

[2] zajmujemy się wszystkim co jest związane z Ride Engine, tak więc reklamacjami również. Telefon 510 070 090 czynny pon-pią 12:00-19:00 sob 10:00-15:00 poza świętami. Opis procedury reklamacji znajdziesz tutaj: http://www.rideengine.pl/pomoc/jak-zlozyc-reklamacje oczywiście możesz też złożyć reklamację bezpośrednio u producenta » tutaj » http://www.rideengine.com/Warranty_Form.html Trapezy w promocji, jak również pianki (z neoprenu z piaskowca) i pokrowce mają pełnowartościową 12-miesięczną gwarancję producenta.

Ponadto: Fanpage FB » https://www.facebook.com/ride.engine.polska
Instagram » https://www.instagram.com/rideenginepl/

mitsu
Posty: 292
Rejestracja: 03 wrz 2004, 15:05
Deska: f-one / fifty
Latawiec: gts3
Lokalizacja: RedaRekowo
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post06 lis 2017, 14:06

siema,

ciagle nie rozumiem skad ta cena... honeycomb drogi nie jest.

nie mniej interesuje mnie, czy mozna gdzies go przetestowac oraz wiecej opini nowych uzytkownikow? siadly mi plecy, bol jest wart kazdej ceny.

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post06 lis 2017, 17:22

mitsu pisze:siema,

ciagle nie rozumiem skad ta cena... honeycomb drogi nie jest.

nie mniej interesuje mnie, czy mozna gdzies go przetestowac oraz wiecej opini nowych uzytkownikow? siadly mi plecy, bol jest wart kazdej ceny.


Spróbuj trapezu Manera Exo, uczyłem się pływać na tych gównianych trapezach Mystic w których mnie żebra bolały od haka albo plecy. Przypadkiem kupiłem trapez Manera Exo bo tutaj na forum polecali i akurat jak chciałem coś kupić z wyprzedaży w Hydrosferze to nic w moim rozmiarze nie było.
Teraz pływam w Exo 3h non stop i nic nie boli, co prawda nie skaczę jeszcze tylko halsuje prawo lewo ale zero bólu.
Mogę pożyczyć swój trapez jak będę na spocie ale już w tym roku raczej nie będę pływać.

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2017, 10:16

mitsu pisze:siema,
ciagle nie rozumiem skad ta cena... honeycomb drogi nie jest.
nie mniej interesuje mnie, czy mozna gdzies go przetestowac oraz wiecej opini nowych uzytkownikow? siadly mi plecy, bol jest wart kazdej ceny.


Mitsu, to tak właśnie czasem jest że cena wydaje się nieadekwatna bo to tylko NIBY trapez. Samochody też kosztują od 80 tyś. do 160 tyś. tylko dlatego że jeden nazywa się Opel, a drugi Volvo. Coś w tym jest że Ci którzy wprowadzają innowacje ponoszą większe koszta więc produkt będzie droższy, ale też zauważalnie lepszy. Również tak samo jet z deskami, między innymi z Shinn choć uwierz mi codziennie dzwonią ludzie i pytają jak to ponad 3000 zł przecież inne firmy nówki sprzedają o 30-40 % taniej ... no tak, tylko my sprzedając o te 40 % taniej dokładalibyśmy do każdej sprzedanej deski :cry: :D

Produkty niby takie same, a jednak inne. Zagadaj na spocie, wypróbuj, może ekipa od Ride Engine posiada jakieś testowe sprzęty? Wiem że rok temu zabrakło trapezów w najpopularniejszych rozmiarach, więc coś chyba jest na temacie z tym że to dobry sprzęt. Używek też na giełdach nie widzę.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 lis 2017, 23:15

mitsu pisze:siema,

ciagle nie rozumiem skad ta cena... honeycomb drogi nie jest.

nie mniej interesuje mnie, czy mozna gdzies go przetestowac oraz wiecej opini nowych uzytkownikow? siadly mi plecy, bol jest wart kazdej ceny.


Mitsu, trapezy testowe z poprzednich roczników wszystkie się już wyprzedały tak samo jak nówki z roczników 2016 i 2017. Mamy jeszcze dwie nowe sztuki XL szare z modelu 2016. Na tę chwilę najlepiej poszukaj kogoś kto ma taki trapez i mógłby Ci pożyczyć, natomiast od momentu jak otrzymamy pierwsze zamówienie na 2018 będziemy mieli do dyspozycji latawce testowe. Dodatkowo na pewno nie zabraknie testów w sezonie - info będziemy podawali na naszej stronie:

http://www.rideengine.pl/wybrobuj

Odnośnie ceny też chcielibyśmy za nie płacić mniej, niestety wszystko co dobre swoje kosztuje i nas również. Natomiast mamy jak zapewne wiesz promocję w przedsprzedaży - szczegóły tutaj http://www.rideengine.pl/oszczedzaj-na- ... ngine-2018

@Turbo_sen - Manera nie ma sztywnej skorupy, więc zasada działająca w Ride Engine tutaj nie występuje. To właśnie sztywna skorupa rozprasza siłę latawca na całą powierzchnię trapezu i na tym polega fenomen RE.

Awatar użytkownika
Ar2r
Posty: 45
Rejestracja: 05 lis 2017, 15:22
Deska: SU-2
Latawiec: Slingshot Rally
Lokalizacja: Kraków
 
Post12 lis 2017, 21:44

Mam kilka pytań odnośnie przedsprzedaży i samego trapezu:
1 - cena w przedsprzedaży to 1599zł i piszecie, że to ułamek ceny katalogowej, to jaka jest/będzie cena w regularnej sprzedaży? (na oficjalnej stronie to 349$)?
2 - rozumiem, że domyślnie jest Slider Bar i za wersję z hakiem trzeba jeszcze dopłacić 249zł (czyli mamy łącznie 1848zł!) zgadza się? Nie można od razu kupić po prostu wersji z hakiem?
3 - różnica w serii Elite pomiędzy modelami 12k, 3k i silver jest wyłącznie kolorystyczna?
z góry dzięki za odpowiedź :)

vIrek
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2016, 09:39
Deska: NHP 134x42 NHP 138x43
Latawiec: SB 7,9,12; Contra15; Turbine17
Lokalizacja: podkarpackie
Dostał piwko: 3 razy
 
Post13 lis 2017, 09:02

Cena 1599 to cena normalna i zawiera tylko sam trapez. Jeżeli chcesz otrzymać cenę promocyjną trapezu z hakiem to dodaj trapez i hak do koszyka i w opcjach koszyka wpisz kod rabatowy "preorder". Po tych zabiegach cena trapezu z hakiem wyszła mi 1201,20 zł (promocyjna samego trapezu to ok. 1 tys.).

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lis 2017, 15:28

Ar2r pisze:Mam kilka pytań odnośnie przedsprzedaży i samego trapezu:
1 - cena w przedsprzedaży to 1599zł i piszecie, że to ułamek ceny katalogowej, to jaka jest/będzie cena w regularnej sprzedaży? (na oficjalnej stronie to 349$)?
2 - rozumiem, że domyślnie jest Slider Bar i za wersję z hakiem trzeba jeszcze dopłacić 249zł (czyli mamy łącznie 1848zł!) zgadza się? Nie można od razu kupić po prostu wersji z hakiem?
3 - różnica w serii Elite pomiędzy modelami 12k, 3k i silver jest wyłącznie kolorystyczna?
z góry dzięki za odpowiedź :)


[1] Nie. Cena 1599zł to cena DETALICZNA za serię Elite 2018, seria Hex kosztuje 1249zł w detalu. Wszystkie ceny detaliczne są na naszej stronie http://www.rideengine.pl Specjalny rabat przedsprzedażowy otrzymuje się po wpisaniu kodu #PREORDER. Rabat liczony jest od ceny detalicznej czyli w przypadku HEXa od ceny 1249pln i w przypadku Elite od ceny 1599pln i wynosi odpowiednio mniej. Oferta ważna jest do końca listopada 2017.

[2] mamy bardzo jasną informację na stronie, że trapez nie zawiera haka, ani slidera. Dzięki temu można dokupić to co się dokładnie chce - osoba pływająca na falach dokupuje slider i nie musi płacić bez sensu za hak, którego nie będzie używała. Poniżej informacja jaka jest przy każdym trapezie:

KOMPLET: Komplet zawiera trapez Ride Engine. Hak/Slider sprzedawany jest oddzielnie!

[3] różnica jest kolorystyczna. Również trapez z 2015/2016 roku, pomimo iż miały np. grafikę bambusową, również były carbonowe.

Awatar użytkownika
roninXpl
Posty: 552
Rejestracja: 22 wrz 2013, 09:49
Deska: Imperator, NHP Split, MosesT22
Latawiec: XR 9-7, Soul15, Ultra 12-9-7-5
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post25 lis 2017, 13:44

MarekH pisze:Ktoś ma, używa, używał sztywnego trapezu Mystic Majestic X?
Cena kosmiczna. Ciekawe czy uzasadniona.


Mialem pierwsze plywanie w tym trapezie przedwczoraj - sztywny i lekki - na razie bomba. Skoki po 11m i nic sie nie przesuwalo etc. Niestety nie mam porownania do innych podobnych. Trapez mozna kupic w PL za ok 1300pln, trzeba tylko potargowac sie ;)

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 lis 2017, 15:59

roninXpl pisze:Mialem pierwsze plywanie w tym trapezie przedwczoraj - sztywny i lekki - na razie bomba. Skoki po 11m i nic sie nie przesuwalo etc. Niestety nie mam porownania do innych podobnych. Trapez mozna kupic w PL za ok 1300pln, trzeba tylko potargowac sie ;)


@roninXpl - plywales w piance czy w sucharze?
pozdrawiam, romek+

Awatar użytkownika
roninXpl
Posty: 552
Rejestracja: 22 wrz 2013, 09:49
Deska: Imperator, NHP Split, MosesT22
Latawiec: XR 9-7, Soul15, Ultra 12-9-7-5
Lokalizacja: Sopot
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 12 razy
 
Post25 lis 2017, 16:29

W skafandrze Ocean Rodeo.

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post27 lis 2017, 08:28

roninXpl pisze:
MarekH pisze:Ktoś ma, używa, używał sztywnego trapezu Mystic Majestic X?
Cena kosmiczna. Ciekawe czy uzasadniona.


Mialem pierwsze plywanie w tym trapezie przedwczoraj - sztywny i lekki - na razie bomba. Skoki po 11m i nic sie nie przesuwalo etc. Niestety nie mam porownania do innych podobnych. Trapez mozna kupic w PL za ok 1300pln, trzeba tylko potargowac sie ;)


To faktycznie atrakcyjna cena :wink: :wink: Wybrałem szklanego RideEngine. Oby z trwałością było ok, bo doniesienia są rożne.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron