Wystartowała 3 seria KiteBlog.pl>KiteVlog.com

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 gru 2016, 15:31

Wczoraj intro i wstęp do serii #3, a dzisiaj pierwszy odcinek.

INTRO
phpBB [video]
Ostatnio zmieniony 09 gru 2016, 12:07 przez bartekk, łącznie zmieniany 1 raz.

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 gru 2016, 20:14

Jest odcinek pierwszy:

phpBB [video]

maniak.arek
Posty: 26
Rejestracja: 25 lis 2016, 19:41
Lokalizacja: bytom
 
Post07 gru 2016, 20:58

super panowie :) pozdrowienia z piekar:)

Awatar użytkownika
matsyb
Posty: 87
Rejestracja: 01 cze 2013, 11:51
Lokalizacja: Turawa
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post08 gru 2016, 02:11

Super! Leci sub ;)

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post08 gru 2016, 22:25

Fajnie, że wróciliście!
Czekam na więcej :)

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2016, 10:59

Dziękujemy za dobre słowo, to zawsze motywuje do dalszej pracy :)

Jutro kolejny odcinek i tak co tydzień do sezonu, później seria #4 którą najbardziej się ekscytujemy, mamy nadzieje że też wam sie spodoba :thumb:

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 gru 2016, 11:11

skoro pochwaly i podziekowania pomagaja to rowniez gratuluje KiteBlog'a obecnego i wszystkich wczesniejszych serii!

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 gru 2016, 14:57

Ze względu, że wasze "testy, recenzje..." są komercyjne temat powinien znaleźć się w dziale biznes. :naughty:
Na chwilę obecną macie już założone przynajmniej trzy tematy a z każdym kolejnym odcinkiem pewnie będą pojawić się kolejne. Działa Biznes, jeden temat do którego wrzucane są wszystkie materiały waszego blogu. :) Oczywiście blog jak najbardziej na + :thumb:

ps. Czasem wchodzicie sobie nawzajem w kadr i nie wiadomo kogo słuchać a na kogo patrzeć :idea:

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post23 gru 2016, 00:36

Ja tam wolę chłopaków w trzech miejscach, niż całą masę spamerów, nawet nie związanych z kite, w każdym możliwym miejscu forum.

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 gru 2016, 10:08

Grzegorz KiteLife pisze:Ze względu, że wasze "testy, recenzje..." są komercyjne temat powinien znaleźć się w dziale biznes. :naughty:
Na chwilę obecną macie już założone przynajmniej trzy tematy a z każdym kolejnym odcinkiem pewnie będą pojawić się kolejne. Działa Biznes, jeden temat do którego wrzucane są wszystkie materiały waszego blogu. :) Oczywiście blog jak najbardziej na + :thumb:

ps. Czasem wchodzicie sobie nawzajem w kadr i nie wiadomo kogo słuchać a na kogo patrzeć :idea:


Przepraszamy za spamowanie w takim razie :oops: Skupimy sie na jednym wątku głównym w takim razie, ewentualnie dodatkowo podbicie wątku o recenzji konkretnego produktu o którym jest odcinek kitevlog.com.

Nie będziemy już więcej zaśmiecać forum :hand:

Nie mogę się do końca zgodzić z Twoim pierwszym stwierdzeniem dotyczącym komercyjnych testów i recenzji. Z pewnością część filmów kitevlog jest i będzie komercyjna(kręcą się właśnie odcinki nie komercyjne, między innymi z różnymi tipami dla kitesurferów), ale nie mniej niż większość pisanych postów pojawiających się w dziale recenzje i opinie :) Nie będe tutaj zgłebiał tego tematu mocniej, myślę że domyślacie się, co mam na myśli.

Warto wspomnieć o tym, że chłopaki zachęcają wszystkich importerów sprzętu kite do polski, oraz sklepy kite do współpracy. Chętnie przedstawią, opisza i z recenzują obiektywnie produkt każdej marki dostępnej w Polsce :thumb: Dwutygodniowa promocja na recenzowany produkt po każdym odcinku jest tylko wartością dodaną, z której na pewno nie jeden z forumowiczów jeszcze skorzysta.

Dzięki za komentarz odnośnie odcinka, też zwróciłem juz na to uwagę, mam nadzieje że w kolejnych odcinkach sie poprawią ;)
Ostatnio zmieniony 23 gru 2016, 10:13 przez KiteOffer, łącznie zmieniany 1 raz.

KiteOffer
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2011, 11:35
Deska: F-One Mitu PRO
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 gru 2016, 10:13

MarekH pisze:Ja tam wolę chłopaków w trzech miejscach, niż całą masę spamerów, nawet nie związanych z kite, w każdym możliwym miejscu forum.


Dzięki za dobre słowo :thumb: :thumb: :thumb:

Zrobimy tak jak pisze Grzegorz i ograniczymy się do jednego głównego wątku, ewentualnie do updejtu recenzji konkretnego produktu który jest recenzowany.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości