Core GTS4

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Wojtek Janaszek
Posty: 302
Rejestracja: 31 lip 2010, 22:37
Deska: Custom + One
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post24 sty 2017, 00:09

Witam,

mógłby ktoś napisać swoje doświadczenia z GTS4? Lub 3. Ja jedynie wiem, że
1. nowe tak właściwie zabijają trochę ceną
2. są bardzo porządnie wykonane
3. na KOTA biją na nich rekordy

Ciekawi mnie porównanie tego latawca do np Parka (do 2015 roku - w 2016 wyszło coś bardzo Torchopodobnego,przynajmniej z kształtu), i ogólnie jak się sprawuje ten sprzęt dla kogoś kto pływa głównie newschool.

Z góry dzięki,
Wojtek :)

Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post24 sty 2017, 21:39

Wojtek Janaszek pisze:Witam,

mógłby ktoś napisać swoje doświadczenia z GTS4? Lub 3. Ja jedynie wiem, że
1. nowe tak właściwie zabijają trochę ceną
2. są bardzo porządnie wykonane
3. na KOTA biją na nich rekordy

Ciekawi mnie porównanie tego latawca do np Parka (do 2015 roku - w 2016 wyszło coś bardzo Torchopodobnego,przynajmniej z kształtu), i ogólnie jak się sprawuje ten sprzęt dla kogoś kto pływa głównie newschool.

Z góry dzięki,
Wojtek :)

Mam GTS3 i coś mi sie wydaje że to porównywać raczej tylko do FX i Enduro. Przyjemny latawiec dobre zakresy, dobry dół jak na Open-C (12m 10,5 wezła,8m 15 węzłów). Trochę miekki (3 tuby) przy wypince szybko leci do góry (ustawienie Wake). Mam wrażenie że nie ma jakiegoś wybitnego wyciągania do góry w haku pod tym wzgledem FX jest odczuwalnie lepszy.

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post24 sty 2017, 23:21

GTS 3 potwierdzam bardzo duży zakres... Siły na barze bardzo znikome... Latawiec bardzo intuicyjny. Wszystkie zalety open c.. Mega wykonanie... Bar znakomity.. Do wypięcia nie polecam zwykłego chikena-trzeba zamontować pro.. Latawiec nie dla początkujących. . Myślę że super do kiteloopow,dla ludzi którzy mają zacięcie do wypinania ale też cenią sobie freeride ,daje radę też na WAVE. Określenie uniwersalny jest chyba najbardziej celne dla tego latawca... Jak ktoś ma sprecyzowane potrzeby lepiej poszukać innego modelu.. Core robi też latawce freestyle, wave albo jak xr idealne do race z ogromnym hangtimem.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości