Naish 2017 - Nowe Latawce, Bary i Materiał

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Atris
Posty: 139
Rejestracja: 20 wrz 2014, 23:05
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post11 sie 2018, 20:43

AlMastar pisze:
i6m chcę kupić na wiatry 25+, druga sprawa pływam z żoną i jak ja pływam na 8m to dla niej potrzebny jest mniejszy latawiec - zdarzyło nam się kilka razy pożyczać 6 czy 5 żeby popływać i trzecia sprawa to moja córka zaczyna pływać i jej na pewno będzie potrzebny mały latawiec



Jak dla zony i corki to 6m Slash bedzie nizelym wyrwi lapka bo to szybszy i agresywniejszy kite z wieksza sila na barze od Pivota.

Skoro nie mozesz znalezc Pivota to rozwaz starszego Parka z 2015, ktory jest w miare spokojny i przyjemny i napewno nie wyrwie kobiecych rak :)

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post11 sie 2018, 21:04

Atris pisze:
AlMastar pisze:
i6m chcę kupić na wiatry 25+, druga sprawa pływam z żoną i jak ja pływam na 8m to dla niej potrzebny jest mniejszy latawiec - zdarzyło nam się kilka razy pożyczać 6 czy 5 żeby popływać i trzecia sprawa to moja córka zaczyna pływać i jej na pewno będzie potrzebny mały latawiec



Jak dla zony i corki to 6m Slash bedzie nizelym wyrwi lapka bo to szybszy i agresywniejszy kite z wieksza sila na barze od Pivota.

Skoro nie mozesz znalezc Pivota to rozwaz starszego Parka z 2015, ktory jest w miare spokojny i przyjemny i napewno nie wyrwie kobiecych rak :)


nie mogę Ci wysłać PM bo masz zablokowaną taką możliwość ;)

A czy Park nie idzie bardziej w kierunku C i jednak freestyle ? na razie jednak może poczekam na Pivota a jak już się nie uda znaleźć to faktycznie Park też wydaje się być dobrym rozwiązaniem

Atris
Posty: 139
Rejestracja: 20 wrz 2014, 23:05
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post11 sie 2018, 21:15

AlMastar pisze:
A czy Park nie idzie bardziej w kierunku C i jednak freestyle ?

Park HD jest bardzo blisko C (Torch) a wczesniejsze Parki sa freeride/freestyle i maja bardzo przyjemna charakterystyke bez zadnych zaskoczen dla ridera.

Ja nie mail bym zadnych obaw dac zonie czy corce Parka do rak :)

Bartmop
Posty: 91
Rejestracja: 29 sie 2012, 19:14
Deska: North Team Series
Latawiec: Airush Razor
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 wrz 2018, 12:08

Odświeżam wątek - czy mógłby ktoś podzielić się opinią o Dashu 8/9? Generalnie szukam latawca na sesję 30+ węzłów, słyszałem że mega spoko lata na dużym wietrze. Da się na tym fajnie polatać? (Wiadomo że na wszystkim się da, bardziej chodzi mi o to czy latawiec raczej pomaga niż przeszkadza w wysokich lotach). Od razu mówię - nie chce opinii o pivocie, bo planuje też trochę unhooked na tym latawcu porobić...

Atris
Posty: 139
Rejestracja: 20 wrz 2014, 23:05
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post07 wrz 2018, 11:33

Bartmop pisze:Odświeżam wątek - czy mógłby ktoś podzielić się opinią o Dashu 8/9? Generalnie szukam latawca na sesję 30+ węzłów, słyszałem że mega spoko lata na dużym wietrze. Da się na tym fajnie polatać? (Wiadomo że na wszystkim się da, bardziej chodzi mi o to czy latawiec raczej pomaga niż przeszkadza w wysokich lotach). Od razu mówię - nie chce opinii o pivocie, bo planuje też trochę unhooked na tym latawcu porobić...


Dash 8m na 30+ kts i unhooked? - ile ty wazysz i czy wiesz o co pytasz bo tu raczej nie dostaniesz odpowiedzi na temat tego kite. Poszukaj opini na forum u Tobiego http://www.kiteforum.com

Bartmop
Posty: 91
Rejestracja: 29 sie 2012, 19:14
Deska: North Team Series
Latawiec: Airush Razor
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post07 wrz 2018, 11:42

Na unhooked mi starczy 20, głównie ma być do lotów ale nie wykluczam że zmienię swój aktualny set na dashe, stąd od razu zawężamy żeby nie było "ee, weź sobie pivoty" :P tam już co nieco poczytałem, większość ludzi poleca stąd czekałem czy może ktoś nie skrytykuje go. ważę 75kg, ale to chyba wielkiego znaczenia nie ma w tym momencie :)

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 wrz 2018, 12:18

obecnie mam Dash 12m jak chcesz przetestować zapraszam weekend kemping Albatros 5,5 - sam zobaczysz jak lata . Charakterystyka zbliżona do Park HD tylko zastosowano
inne materiały .. .Bardzo solidnie wykonany .
lub dzwoń 601625878

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post07 wrz 2018, 16:26

Z tymi skokami to warto wspomnieć, że Kevin Langeree wygrał KOTA w tym roku właśnie na Pivocie, poprzednie koleś wygrał w którym tam roku na switchbladzie. Kevin nawet tłumaczy dlaczego woli Pivota od bardziej freestylowych naishów


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron