Nie polecam firmy kurierskiej DHL.

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Tolek, Koszalin
Posty: 1275
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:26
Lokalizacja: Koszalin
Dostał piwko: 14 razy
 
Post13 mar 2017, 21:15

Cześć!
Nie polecam firmy Kurierskiej DHL.
Od kilku dni czekałem na przesyłkę. Podobno próbowano doręczyć do domu - nie zostawiono żadnej informacji, nikt nie próbował zadzwonić, żadnego nawet sms. Tak żle jeszcze nie było...czyżby tak znana firma aż tak obniżyła poziom swoich usług ( nie stać ich nawet na telefon czy sms)?
Nie polecam :naughty:
Tolek :roll:

mazar
Posty: 356
Rejestracja: 13 lis 2007, 13:24
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post13 mar 2017, 21:35

To jeszcze nie chyba nie tak źle, kurier fedex z mojej okolicy rzuca paczki pod drzwiami i sam potwierdza odbiór :? - strach korzystać z firm, co mają tylko z fedex umowę

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 mar 2017, 11:36

DPD z Elblążkowa nie przebije chyba nikt. Kiedyś zostawili paczkę podobno u sąsiadki.
Niestety żadna sąsiadka jej nie miała. Po rozmowie z kurierem (paczka się znalazła po 2 dniach od rzekomego doręczenia) owszem u jakiejś babki, no można powiedzieć sąsiadki, jeśli wszyscy co mieszkamy na jednej dzielnicy jesteśmy sąsiadami. - która mieszkała kilka bloków dalej.
Babkę widziałem pierwszy raz na oczy, podobno kurier ją zahaczył jak szła z zakupów i powiedział że zostawi paczkę jej i że ja się zgłoszę po odbiór bo on musi jechać bo ma w ch*** paczek jeszcze do rozwiezienia. Dobrze że typ wziął od niej nr telefonu chociaż ale nie pytał się czy mnie zna, czy mieszka tutaj czy gdziekolwiek. Z drugiej strony babka też trochę dziwna że wzięła tą paczkę.
Oczywiście skarga poszła do firmy ;) mam nadzieję że kolo już nie pracuje w firmie kurierskiej, albo się nauczył.

Co do DHL, to u nas też zostawiają gdzie popadnie u sąsiadów (co prawda najbliższych tzn. z tego samego piętra i bloku ;) ) bez info że zostawiają. Ale często też wysyłają smsa tzn tylko UPC że ma paczkę że będzie dostarczona w takich a takich godzinach, jak nie pasuje proszą o kontakt i wtedy się dogadujesz z kurierem gdzie ma dostarczyć i o której.

sslaweek
Posty: 114
Rejestracja: 04 lip 2009, 22:27
Lokalizacja: Kęty
Dostał piwko: 1 raz
 
Post14 mar 2017, 11:39

Jak wysyłający wprowadzi nie tylko adres, ale i maila to zawsze dostajesz preawizację, i jak nie odbierzesz to wszystko masz w historii. Jak DLH nie ma twojego nr. telefonu ani maila to nie ma się jak z Tobą skontaktować, wiec może wina leży gdzieś pośrodku. Według mnie DHL jak każda inna firma kurierska, ani lepsza ani gorsza.

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 mar 2017, 12:03

lepiej nie pytajcie co się dzieje jak adresujący błędnie wprowadzi adres e-mail i akurat ktoś przypadkiem będzie właścicielem tego maila.. :D

Awatar użytkownika
pawbuh
Posty: 391
Rejestracja: 28 lip 2011, 19:58
Latawiec: BEST
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post14 mar 2017, 12:13

Tolek, Koszalin pisze:Cześć!
firma aż tak obniżyła poziom swoich usług ( nie stać ich nawet na telefon czy sms)?
Tolek :roll:

a co po ukraińsku ma z tobą gadać?

Awatar użytkownika
Tolek, Koszalin
Posty: 1275
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:26
Lokalizacja: Koszalin
Dostał piwko: 14 razy
 
Post14 mar 2017, 17:56

Po 7 dniach jak paczka została z magazynu przekazana kurierowi do dostarczenia - dziś aby ja mieć - sam musiałem ją odebrać z DHL. Czuję się winny bo zapomniałem...kupić kwiaty. W linii prostej mam do DHL ...700 m. Widocznie blisko nie zawsze znaczy korzystnie....
Tolek :D

Nikt nie mówił, że będzie łatwo...i nie było.

AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post14 mar 2017, 21:03

dlatego mi pasuje jak kurier zadzwoni że wrzuca paczkę przez płot i się sam podpisze, a jak widzę innym nie pasuje - ciężko zadowolić wszystkich

SU-2
Posty: 20
Rejestracja: 18 lis 2012, 13:17
Deska: SU-2
Latawiec: WAINMAN
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 6 razy
 
Post17 mar 2017, 18:26

Będziecie wspominać kurierów w Polsce!
Jak wysyłamy do Portugalii lub Hiszpanii to jak paczka dojdzie w całości to klient wypisuje chwalebne maile że wszystko doszło mmo że paczka w strzępach.
A jest to bardzo rzadko.Raczej zawsze brakuje parę Fantów!

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post08 kwie 2017, 11:46

Dpd ostatnio ukradli mi oponę...

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post24 kwie 2017, 16:05

skoro pojawiło się również DPD to w moim przypadku:
- biustonosze w ramach zwrotu do sklepu nowego towaru dostarczyli w jakiś magiczny sposób całe pocięte
- dostarczając szafkę łazienkową dwukrotnie nie byli w stanie jej dowieźć bez obicia z każdej możliwej strony
- przy korzystaniu z brokerów kurierskich notorycznie doliczają nieuzasadnione opłaty karne przewyższające cenę samej paczki tłumacząc rzekomym blokowanie taśmy sortera
- paczkę z butami dostarczyli osobie na drugim końcu dużego osiedla
:clap:

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post24 kwie 2017, 21:44

prosta sprawa DPD - DuPyDali


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości