Quiver FCS Double Travel - TO JEST QUIVER!!

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 mar 2017, 23:33

Skusze się na krótką recenzje, ponieważ opisywany produkt jest na prawdę godny polecenia :idea: :idea:

Ze względu na co raz większą ilośc godzin spędzonych na surfie, zmuszony byłem zakupić większy quiver i zdecydowałem się na wiodąca markę na rynku surf/wave, czyli FCS.

Poniżej krótka moja osobista recenzja quivera FCS Double Travel.

Wymiary:

Długość: 6'0
Waga: 2,5kg!!!! - dla mnie osobiście bardzo ważny parametr, dokładnie czegoś takiego szukałem

W zestawie z quiverem producent dodaje pasy FCS do zamocowania quivera na dachu i dwa ochraniacze na dzioby desek wave/surf.

Cena: 700-800 zł w zależności od rozmiaru

Po otrzymaniu quivera, w pierwszej kolejności moją uwage zwróciły materiały z których jest wykonany quiver i jakość obszycia :shock:

Quiver jest baaardzo lekki, a do tego jest bardzo solidnie wykonany, ma grube i miękkie wypełnienie, które świetnie chroni delikatne deski surf i wave, przed uszkodzeniami.

Quiver w środku nie posiada żadnych kieszonek, ma tylko specjalne przegródki oddzielające deski od siebie.

Teraz relacja z wypraw i ile taki quiver jest w stanie pomieścić:

Tarifa, czyli wypad na kite i surf, wiec masa sprzetu do spakowania...
Do quivera spakowałem deske surf, deske wave, deske tt, wszystkie akcesoria, dwa latawce, bary i pianke.

Poniżej zdjecie z centrum Tarify i porządnie dopakowany quiverek w transporcie, niestety jedyne zdjecie jakie posiadam:
Obrazek

Maroko, wyjazd typowo surfingowy.
Do quivera wchodzą 3 deski surf i trzy pianki.

Cabo Verde, wyjazd surf i wave, uwaga pakujemy 4 deski(a jest to wersja double!!) dwie deski surf i dwie deski wave. Quiver jest mocno napięty, co na pewno może wpłynąć na uszkodzenie którejś deski. Niestety w tym wypadku nie mieliśmy wyjścia, ale raczej nie wkładam do podróży więcej niż trzech desek.

Wersja którą opisuje nie posiada kółek.

Osobiście mi to nie przeszkadza, z reguły odległości z quiverem do przejścia sa nie wielkie, ale gdyby ktoś chciał to jest też wersja droższa i troche cięższa z kółkami.

Jestem pewny że nikt po dotknięciu, zobaczeniu tego quiverka nie będzie zawiedziony i potwierdzi moje słowa :thumb:

Aloha <piwo>

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 maja 2017, 08:17

Pare słów na temat tego samego quivera od ekipy kiteVlog dla zainteresowanych :)

phpBB [video]


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości