Ozone C4 , Core GTS - opinie? sugestie?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post13 kwie 2017, 14:11

Mam pytanie odnosnie latawcow Ozone C4 2015/16 i core GTS4, o ile co do wlasciwosci tych latawcow pod wzgledem UH nie mam wiekszych pytan to ciekawi mnie jak jest z pozostalymi wlasciwosciami latawca - w plywaniu w haku? Czy latawce te maja tez sensowne noszenie ? (oczywiscie nie na poziome Edge czy Rebel)

Mialem okazje widziec co robi C4 9m 2016 i mialem wrazenie ze latawiec naprawde dobrze "lata" jak na C-shape i w miare spokojnie opada (mowimy oczywiscie w ustawieniu 4 linkowym) i nie odstepuje albo nawet jest lepszy od wielu konstrkucji Open-C. (ale podobno nie kazdy egzemplarz tej samej marki jest sobie rowny) GTS4 tez w testach jest mocno wychwalany ale obiektywne opinie bylyby bardzo pomocne :)

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post24 kwie 2017, 09:09

C4 i GTS to podobne latawce. Bardzo uniwersalne . Na pewno nie mają noszenia jak płaskie EDGE czy rebel. Kitelopy oba kręcą jak szalone. . Super latawce dla tych co już coś potrafią a nie jest ich celem pływanie tylko na wypięciu.. Ja wybrałem core. Lepiej wykonany od ozona.Materiały nawet po długim czasie użytkowania są w bdb stanie. Ozon cienizna. Mikrodziurki to standard w poszyciu.. Ozon i Core mają dobre solidne bary. .

Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post24 kwie 2017, 15:09

maniek1975 pisze:C4 i GTS to podobne latawce. . Lepiej wykonany od ozona.Materiały nawet po długim czasie użytkowania są w bdb stanie. Ozon cienizna. Mikrodziurki to standard w poszyciu.. Ozon i Core mają dobre solidne bary. .


Ale powiedz mi czy miales do czynienia z C4 v6 i GTS4? C4 v6 widzialem - prosty latawiec ale wykonanie sensowne (w porownaniu do northa , fone, caby a gorszych nie wspomne). Core znam z Riot xr2 i xr3 i latawce wykonanie maja z gornej polki. Noszenie C4 bylo fajne i lepsze jak na Open -C nie wiem jak z GTS4 - recenzje zachwalaja latawiec, do tego rekord wysokosci ustanowiony w tym roku przez Joshua Emanuela tez pokazuje ze mozna na tym polatac.


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości