Co zamiast Cabrinha Crossbow

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
rusio
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2009, 14:48
Deska: Nobile NBL
Latawiec: Cabrinha Crossbow 12
Lokalizacja: warszawa
 
Post22 maja 2017, 10:38

Mam oldschoolową Cabrinhe Crossbow z 2008 roku 12m, w tym roku będzie więcej czasu na pływanie więc czas na coś nowszego (używanego). Waga 82kg.
Ostatnio miałem okazję pływać na RRD Obsession i RRD Passion - baaaardzo fajne latawce, ale używane praktycznie nie do kupienia.
Jestem na poziomie skoków, podstawowych trików, póki co nie planuję pływać unhooked.
Co możecie polecić?
Modeli jest multum u każdego producenta (North, Airrush, Nobile, ...) ale nie miałem okazji ich próbować.

Awatar użytkownika
Pain IQ
Posty: 1027
Rejestracja: 26 sty 2008, 16:16
Deska: 50/50
Latawiec: AIRUSH
Lokalizacja: Jaworzno
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post22 maja 2017, 13:20

Core RIOT XR2/3/4

ultra wszechstronny kite w górnym zakresie prawie każdego parametru przez pryzmat, którego oceniamy kite.
Mega lekki na barze, nosi w kosmos, mega dobry zakres, trwałość. Chyba nie pojawił się negatywny koment odnośnie tej szamty - no może jedynie cena :) ale można również dobrze możesz mieć go 9 lat - tyle ile ma Twój crossbow:)

w rozmiarze 12m (na 80kg) - mój ulubiony. Można wejść jak ledwo wieje 12knt na małej desce i zejść blisko przy 25-30 knt z poczuciem dobrze wykonanej roboty. Często wolę go odpalić przy 20 knt niż iść w 9m.

pzdr.

p.s. temat rzeka rwąca i kręcąca. najlepiej sobie opierdolić na półwyspie i wyrobić zdanie.

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2017, 13:34

jak masz ochotę możesz przetestować
- Cabrinha Sb 12m , Apollo 10m , Naish Park HD 12,9,7m najlepiej na półwyspie kemping Albatros


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości