Cabrinha ACE vs Nobile NHP

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post12 cze 2017, 12:18

Witajcie.
Czy ktoś pływał na obu tytułowych deskach i jest w stanie je w jakiś sposób porównać?
Stoję przed wyborem kolejnej deski i nie wiem. Opinie obu są ok. Na NHP pływałem trochę. Na ACE nie.
Ktoś, coś?

24SURFpl
Posty: 1146
Rejestracja: 09 paź 2009, 16:35
Deska: Cabrinha
Latawiec: Cabrinha
Lokalizacja: Pruszków (k.Wa-wy)
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post12 cze 2017, 13:07

Ace to deska która super trzyma krawędź przy warunkach słabo wiatrowych ,a także silno wiatrowych . Przeznaczenie tej deski jest mega uniwersalne co pozwala na freestyle,freeride czy tez przytrzyma krawędź do samego końca przy hang-time ;)

Zapraszamy już od czwartku na Chałupy 6 do bazy Kite.pl na test Days 2017 . Ace będzie do przetestowania ;)

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post12 cze 2017, 19:36

Dziękuję za podpowiedź, ale tyle to mogę przeczytać nawet na Waszej stronie. Zależy mi na opiniach użytkowników a nie tekstach reklamowych producentów :)
Dziękuję też za zaproszenie, ale obawiam się jechać w długi weekend na półwysep. Kto wie czy nie będzie trzeba pół dnia spędzić w samochodzie, a mam tylko 80km.

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 cze 2017, 20:38

MarekH pisze:Dziękuję za podpowiedź, ale tyle to mogę przeczytać nawet na Waszej stronie. Zależy mi na opiniach użytkowników a nie tekstach reklamowych producentów :)
Dziękuję też za zaproszenie, ale obawiam się jechać w długi weekend na półwysep. Kto wie czy nie będzie trzeba pół dnia spędzić w samochodzie, a mam tylko 80km.


Cześć. My zamiast przekonywać pożyczamy na testy deski. Jak szukasz czegoś jak NHP to w sumie polecam naszego RONSONA - był już porównywany do NHP i wypadł całkiem dobrze :) Jaki rozmiar deski Ciebie interesuje ? Gdzie wysłać :D Pozdrawiamy Shinnworld Polska

A opis tu .... http://surfhangar.com/ronson/

ps. mamy też wakestylowe ADHD no ale to już stricte do unhooked i z krawędzi :)

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post27 cze 2017, 23:42

shinnworld polska pisze:Cześć. My zamiast przekonywać pożyczamy na testy deski. Jak szukasz czegoś jak NHP to w sumie polecam naszego RONSONA - był już porównywany do NHP i wypadł całkiem dobrze :) Jaki rozmiar deski Ciebie interesuje ? Gdzie wysłać :D Pozdrawiamy Shinnworld Polska

A opis tu .... http://surfhangar.com/ronson/

ps. mamy też wakestylowe ADHD no ale to już stricte do unhooked i z krawędzi :)


Cześć. Dzięki za info (a w zasadzie kolejną reklamę...).
Deskę już kupiłem. Padło na Cabrinha ACE i jestem bardzo zadowolony. Z pewnością proponowana przez Ciebie deska jest tego warta, ale to jeszcze nie mój poziom, żeby kupić taką za 3000zł.
ps. fajne zdjęcia, szkoda tylko, że na stronie nie ma zainstalowanej jakiejś przeglądarki, tylko przedpotopowa metoda otwierania powiększenia w tej samej zakładce, po czy trzeba używać funkcji cofnij...

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2017, 23:19

MarekH pisze:[


Cześć. Dzięki za info (a w zasadzie kolejną reklamę...).
Deskę już kupiłem. Padło na Cabrinha ACE i jestem bardzo zadowolony. Z pewnością proponowana przez Ciebie deska jest tego warta, ale to jeszcze nie mój poziom, żeby kupić taką za 3000zł.
ps. fajne zdjęcia, szkoda tylko, że na stronie nie ma zainstalowanej jakiejś przeglądarki, tylko przedpotopowa metoda otwierania powiększenia w tej samej zakładce, po czy trzeba używać funkcji cofnij...[/quote]

Oferowałam Ci przepłynięcie się na desce a to więcej niż pusta reklama :) Może następnym razem się skusisz, pozdrawiamy.

ps. na stronie celowo nie ma żadnej przeglądarki do zdjęć, była ale osoby z nami współpracujące nie potrafiły zapisać zdjęcia z takiej przeglądarki ani podlinkować ... :) Polecamy otwierać w nowym oknie z prawego klawisza :lol:

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post28 cze 2017, 23:34

shinnworld polska pisze:Oferowałam Ci przepłynięcie się na desce a to więcej niż pusta reklama :) Może następnym razem się skusisz, pozdrawiamy.
ps. na stronie celowo nie ma żadnej przeglądarki do zdjęć, była ale osoby z nami współpracujące nie potrafiły zapisać zdjęcia z takiej przeglądarki ani podlinkować ... :) Polecamy otwierać w nowym oknie z prawego klawisza :lol:


Dzięki, ale już nie jestem zainteresowany. Pytałem o opinię ludzi. Nie ma żadnej. Pojawiły się natomiast reklamy...

ps. są przeglądarki, które oferują zapisywanie plików... Macie słabego programistę i tyle. Dobrze, że deski są super :)

shinnworld polska
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2015, 12:14
Deska: Shinnster / RONSON
Lokalizacja: Rumia
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 23 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2017, 11:31

MarekH pisze:
shinnworld polska pisze:Dzięki, ale już nie jestem zainteresowany. Pytałem o opinię ludzi. Nie ma żadnej. Pojawiły się natomiast reklamy...


Użytkownicy niestety nie wpadają na to forum (chyba że czegoś sami szukają) - zwykle wszyscy odwiedzają głównie Forum Główne :)

Jak zamęczysz ACE wpadaj na testy :)

Awatar użytkownika
MarekH
Posty: 217
Rejestracja: 02 wrz 2013, 17:56
Deska: Shinn Ronson, Shinn King Gee
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Lębork
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post29 cze 2017, 23:51

shinnworld polska pisze:Jak zamęczysz ACE wpadaj na testy :)


Za parę lat... zobaczymy. :)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości