SU2 nowa grafika C Y B E R P U N K

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2018, 09:50

Właśnie SU2 rozpoczyna pracę nad nową CYBERPUNKową kolekcją . Wasze opinie
Obrazek

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post16 mar 2018, 11:00

Dla mnie im prościej i czyściej tym lepiej :)

pietkun
Posty: 176
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:23
Latawiec: vegas
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 6 razy
 
Post16 mar 2018, 11:10

Od wielu lat grafiki SU-2,w mojej opinii, odstają od popularnych trendów. Kogo ze znajomych bym nie pytał, każdy mówi że design mu średnio podchodzi.
Może czas zmienić grafika ?

twigg
Posty: 33
Rejestracja: 14 sie 2013, 19:51
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post16 mar 2018, 18:00

Eee niektóre SU2 są naprawdę ładne.

np. big foot yeti czerwony w kwadraciki to według mnie jedna z najładniejszych desek jakie widziałem.
Za to zupełnie nie przemawiają do mnie np. czachy z clasha czy ten cyberpunk.

IMHO lepiej że SU2 próbuje różnych stylów a nie maluje deski ciągle tak samo jak co niektórzy.

Awatar użytkownika
Turbo_Sen
Posty: 555
Rejestracja: 06 wrz 2017, 18:11
Deska: Jest
Latawiec: Też są
Lokalizacja: Gdansk
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post16 mar 2018, 18:40

Mi tam sie grafiki SU2 podobają, moim zdaniem sa znacznie ciekawsze juz np Nobile. Jednak deskom do Kite’a sporo brakuje w porównaniu do np snowboardowych gdzie nie które firmy np Burton maja piękne grafiki

Awatar użytkownika
kuicets
Posty: 1320
Rejestracja: 26 wrz 2016, 17:49
Deska: Laluz
Latawiec: Rebel 9
Lokalizacja: BIESZCZADY
Postawił piwka: 42 razy
Dostał piwko: 108 razy
 
Post16 mar 2018, 19:49

twigg pisze:np. big foot yeti czerwony w kwadraciki to według mnie jedna z najładniejszych desek jakie widziałem.


Pełna zgoda :) :) :)

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post16 mar 2018, 19:55

A ja podpytam o coś jeszcze - dlaczego SU-2 ma cały czas w większości modeli (tak mi się wydaje, nie znam dobrze modeli na 2018) laminat góry deski w taką fakturę jakby plecionki/kratki? Chyba tylko wybrane serie desek w full drewnie (On The Edge, Ecoline) mają gładki na połysk pokład.

Obrazek

Pytam, bo lipa jest jak chcemy coś do tego przykleić. Brak gładkiej powierzchni powoduje że nie styka się z nią 100% przyklejanego elementu, dostają się tam zanieczyszczenia, wilgoć. Pół biedy jak jest to naklejka, która po tygodniu odpadnie, ale jak już przyklejam mocowanie do kamerki czy zabawkę typu Woo to wolałbym, żeby mi ten sprzęt nie zrobił w niedługim czasie plum do wody... Jak się bawiłem z mocowaniem kamerki do deski, to muszę przyznać, że wolałem się wspomóc dodatkowym klejem z tubki, żeby móc spać spokojnie. Chyba już mało zostało producentów, którzy nie robią gładkich blatów...

Awatar użytkownika
eska
Posty: 1700
Rejestracja: 05 maja 2004, 12:41
Lokalizacja: rumia
Postawił piwka: 51 razy
Dostał piwko: 30 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2018, 20:34

boldek pisze:A ja podpytam o coś jeszcze - dlaczego SU-2 ma cały czas w większości modeli (tak mi się wydaje, nie znam dobrze modeli na 2018) laminat góry deski w taką fakturę jakby plecionki/kratki? Chyba tylko wybrane serie desek w full drewnie (On The Edge, Ecoline) mają gładki na połysk pokład.

Obrazek

Pytam, bo lipa jest jak chcemy coś do tego przykleić. Brak gładkiej powierzchni powoduje że nie styka się z nią 100% przyklejanego elementu, dostają się tam zanieczyszczenia, wilgoć. Pół biedy jak jest to naklejka, która po tygodniu odpadnie, ale jak już przyklejam mocowanie do kamerki czy zabawkę typu Woo to wolałbym, żeby mi ten sprzęt nie zrobił w niedługim czasie plum do wody... Jak się bawiłem z mocowaniem kamerki do deski, to muszę przyznać, że wolałem się wspomóc dodatkowym klejem z tubki, żeby móc spać spokojnie. Chyba już mało zostało producentów, którzy nie robią gładkich blatów...


Powodów może być kilka:

1. lakier nie jest tani
2. mają kupioną "rolkę" folii to trzeba ją zużyć
3. wielu osobom się to podoba - serio! :) (mi się podoba nawet to co było na ostatnim NHP 2017)

Temat z kamerką go pro albo woo to fakt - dobry argument za lakierem.

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post17 mar 2018, 22:41

eska pisze:Powodów może być kilka:

1. lakier nie jest tani
2. mają kupioną "rolkę" folii to trzeba ją zużyć
3. wielu osobom się to podoba - serio! :) (mi się podoba nawet to co było na ostatnim NHP 2017)

Temat z kamerką go pro albo woo to fakt - dobry argument za lakierem.

Magda - tylko ja nie oczekuję koniecznie pokładu lakierowanego "na błysk" a jedynie gładkiego, bez faktury (może być i w macie jak będzie taniej). Dno mają właśnie takie i myślę, że niewiele by ich kosztowało wrzucenie tej samej folii na górę. Co do kupionej "rolki" - moja decha jest z 2014, w 2013 chyba było identyko, dawniej nie wiem nawet. Dziś mamy modele 2018, a za pół roku będą wychodziły powoli 2019 z nowymi grafikami o których piszą chłopaki z kite24.pl i ciekawe czy też z taką fakturą na pokładzie. Fakt, że to ładnie wygląda, mi się też na początku podobało, ale niestety jak się okazuje z czasem - jest mało praktyczne... :/ (piszę o rodzaju folii na wierzchu, nie grafikach)

Awatar użytkownika
Grzegorz KiteLife
Posty: 695
Rejestracja: 02 mar 2013, 22:10
Lokalizacja: JastarniaToruńUK
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 mar 2018, 23:08

Dla mnie deska przede wszystkim powinna być widoczna na wodzie :idea:
Co do tej SU2 to grafika oryginalna :thumb:

boldek pisze:Jak się bawiłem z mocowaniem kamerki do deski

Kamerę mocować do dziur od statecznika.

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post17 mar 2018, 23:51

Grzegorz KiteLife pisze:Dla mnie deska przede wszystkim powinna być widoczna na wodzie :idea:
Co do tej SU2 to grafika oryginalna :thumb:

boldek pisze:Jak się bawiłem z mocowaniem kamerki do deski

Kamerę mocować do dziur od statecznika.

To jest oficjalne stanowisko producenta, dystrybutora czy Twoje jako wujka dobra rada? :wink: równie dobrze mogłeś napisać żeby kamerkę mocować na głowie albo tubie latawca. A propos otworów na śruby w statecznikach, to zapomnij o montażu uchwytu do gopro przy długości gwinta oryginalnej śruby producenta.

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post18 mar 2018, 13:06

A to trzeba mocować na oryginale śruby ? ;)

matsor
Posty: 286
Rejestracja: 08 wrz 2016, 15:16
Deska: SU2, Shinn
Latawiec: XR4
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 28 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post18 mar 2018, 14:18

@boldek ja przez te fakture na desce stracilem kamere... niby tasma dobrze trzymala a jak kamera zlapala opor wody przez chwile to bec :) Wiec gdyby ktos na maszo nadepnal na YI Action ok 100m od brzegu to prosze o zwrot :D

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post18 mar 2018, 14:37

Wrogu pisze:A to trzeba mocować na oryginale śruby ? ;)

Pewnie, że nie. Ale to znaczy że trzeba kombinować :idea: a jak by pokład był gładki, to tylko odtłuszczasz, przyklejasz oryginalne mocowanie do kamerki, Woo czy czegokolwiek i po sprawie :) tak miałem kiedyś w Nobilu i byłem zadowolony.
@matsor będę pamiętał, tylko najpierw poprzeglądam filmiki :twisted:
I sorry za lekki offtop w ogóle.

Awatar użytkownika
nindza
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:34
Deska: paździerz
Latawiec: pompowany
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 mar 2018, 15:41

teraz ja trochę offtop
nie ma znaczenia grafika, czy można coś kleić coś na nie czy nie można,
byle one dobrze pływały, jak nie pływają to nawet najlepszy majster od corela nie pomoże


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron