Core GTS4 opinie

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
matsor
Posty: 286
Rejestracja: 08 wrz 2016, 15:16
Deska: SU2, Shinn
Latawiec: XR4
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 28 razy
Dostał piwko: 15 razy
 
Post17 cze 2018, 22:46

Cześć, czy ktoś kto posiada lub pływał na gts4 może się wypowiedzieć? Interesuje mnie:
1. Odczucia podczas pływania, czy latawiec idzie w typowe C czy open C (zagraniczne fora się spieraja)
2. Zakres wiatrowy w porównaniu np GTS4 12m vs SB 12m (tu znów zagraniczne fora mówią że GTS4 ma zakres jak bow ale ciekawi mnie jak forumowicze to widza)
3. Zakres deepowera również w porównaniu
4. Kluczowe pytanie czy ktoś dałby się karnac w najbliższym czasie
5. Komentarz odnośnie jakości wykonania, generalnie słyszy się same plusy ale może ktoś z GTS3 może się wypowiedzieć jak latawka się sprawuje

Pozdr,
Mateusz

Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post18 cze 2018, 00:05

matsor pisze:Cześć, czy ktoś kto posiada lub pływał na gts4 może się wypowiedzieć? Interesuje mnie:
1. Odczucia podczas pływania, czy latawiec idzie w typowe C czy open C (zagraniczne fora się spieraja)
2. Zakres wiatrowy w porównaniu np GTS4 12m vs SB 12m (tu znów zagraniczne fora mówią że GTS4 ma zakres jak bow ale ciekawi mnie jak forumowicze to widza)
3. Zakres deepowera również w porównaniu
4. Kluczowe pytanie czy ktoś dałby się karnac w najbliższym czasie
5. Komentarz odnośnie jakości wykonania, generalnie słyszy się same plusy ale może ktoś z GTS3 może się wypowiedzieć jak latawka się sprawuje

Pozdr,
Mateusz


1. Open C bo to Openc mogę porównać do TS mniej ciągnie głębiej siedzi w oknie a przy tym ma dół.
2. Chyba ptrzeba porównywac GTS i FX jak chcesz porónywac inne konstrukcje. Co ma zakres do charakterystyki.
3. Mniejszy zakres depowera- musiałem kupic oryginalny bar bo nie działał mi jak trzeba np na barze Besta który ma duży zakres.
4. Mam 10 i 8 GTS3 rejon Wrocławia
5. Zajebista jakość niespotykana u innych producentów.

Najważniejsze to ustawienia Wake/Wave/Freeride małe siły na barze,mimo 3 tub jest wystarczająco sztywny.
Wady też są dziwny system uwalniania zrywki nie jak standard od siebie . Odkręcanie linek przez przyciąganie baru cześto przy skoku nie mogę zaciągnąć baru . Wkurza mnie 5m Y bo wole niskie V. Główna wada to ceny z d..py np używany bar za 1500 zł

andkite
Posty: 185
Rejestracja: 22 mar 2013, 14:07
Deska: Choice
Latawiec: XR6
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post18 cze 2018, 07:53

W barze Sensor2 trzeba zaciągnąć bar żeby odkręcić linki. W Sensor2+ linki odkręcają się same


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron