Kahoona 9,5 vs Bandit 9 - proszę o opinie

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
takpoprostu
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2012, 22:42
 
Post13 paź 2018, 22:58

Hej, oba latawce z 2013 roku w rozmiarze jak wyżej. Mógłby ktoś porównać charakterystykę tych lataków ? Który bardziej sprawdziłby się na lądzie snow/buggy jako silnowiatrowy ? Jak tam jakość wykonania, pochłanianie szkwałów, ciąg boczny Itd. Itp. Mam na oku te dwa latawce i prosiłbym o pomoc w wyborze.

Dzięki!

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 paź 2018, 15:47

Cześć,

górny zakres Bandita nie ma sobie równych, więc jak szukasz silnowiatrowego latawca to jest to strzał w 10.

Osobiście używam Bandita na lądzie zimą i jestem bardzo zadowolony :thumb:

heja banana
Posty: 277
Rejestracja: 03 lis 2009, 17:28
Deska: Nobile T5
Latawiec: Best Kahoona
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post15 paź 2018, 22:31

takpoprostu pisze:Hej, oba latawce z 2013 roku w rozmiarze jak wyżej. Mógłby ktoś porównać charakterystykę tych lataków ? Który bardziej sprawdziłby się na lądzie snow/buggy jako silnowiatrowy ? Jak tam jakość wykonania, pochłanianie szkwałów, ciąg boczny Itd. Itp. Mam na oku te dwa latawce i prosiłbym o pomoc w wyborze.

Dzięki!


mam kahoone 9,5 m i ma kapitalny dół, ciągnie jak lokomotywa :) dlatego nie polecałbym jej jako latawca silnowiatrowego :) aczkolwiek jak przyszkwali to też dramatu nie ma i z kapci nie wyrywa :D

takpoprostu
Posty: 18
Rejestracja: 16 wrz 2012, 22:42
 
Post16 paź 2018, 00:14

heja banana pisze:
takpoprostu pisze:Hej, oba latawce z 2013 roku w rozmiarze jak wyżej. Mógłby ktoś porównać charakterystykę tych lataków ? Który bardziej sprawdziłby się na lądzie snow/buggy jako silnowiatrowy ? Jak tam jakość wykonania, pochłanianie szkwałów, ciąg boczny Itd. Itp. Mam na oku te dwa latawce i prosiłbym o pomoc w wyborze.

Dzięki!


mam kahoone 9,5 m i ma kapitalny dół, ciągnie jak lokomotywa :) dlatego nie polecałbym jej jako latawca silnowiatrowego :) aczkolwiek jak przyszkwali to też dramatu nie ma i z kapci nie wyrywa :D


Ostatecznie wybrałem Bandytę... Mam nadzieje że sprawdzi się na lądzie. Liczę tylko na to, by łagodnie odbierał szkwały gdyż w miejscu gdzie najczęściej latam wiatr strasznie nerwowy. Otwrate komórki średnio sobie radziły. Latałem tam Rapace Eagle 12m 4 tubowy (bardzo podobna konstrukcja do Kahoony bez tuby środkowej) no i on pięknie radził sobie z silnymi podmuchami. Zobaczymy jak poradzą sobie 3 tuby bandyty :wink:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron